Skocz do zawartości
preson

Nowy serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, proponuję zakupić ew. zamienić jakiś słabo grywalny serwer i wgranie modu - Jailbreak albo Surf.

 

Teraz trochę więcej informacji. Serwer mogę wykupić ale nie za całą kwotę(na sam początek wystarczy 6/7 slotów).

 

 

 

- Serwer będzie pod moją opieką.

 

- Na serwerze będzie 16 slotów, oczywiście po otwarciu.

 

- Serwer będzie opłacany przeze mnie i Multi-Head(pół na pół).

 

 

 

Pytanie, co o tym sądzicie? Dodam jeszcze, że byłem opiekunem serwerów takich jak ZM, JB, SURF, DD2, DM.

 

Pozdrawiam, BURY.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bury jeżeli dobrze zrozumiałem chcesz, aby H@ sfinansowali połowę serwera dla Ciebie ? Decyzje o nowym serwerze nie podejmuje się z dnia na dzień. Do tego opłacanie go to nie wszystko. Trzeba zrobić dobrą reklamę itd. W dodatku z tego co wiem ciekawa była propozycja z Deathrunem, którą ktoś złożył. Lecz najpierw trzeba rozkręcić niektóre obecne serwery, które nie mają za dużo graczy. Decyzja oczywiście zostanie podjęta przez czerwonych, a to jest tylko moje zdanie, które mam bardziej na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dodatku z tego co wiem ciekawa była propozycja z Deathrunem, którą ktoś złożył.

To moja propozycja :3 http://multi-head.pl/topic/29948-deathrun/

 

A co do pomyłu to nie. Jestem pewien że na jb będzie się działa samowolka i będą tam grały w większości osoby poniżej 12 roku życia (znam ze swojego doświadczenia), które będą truły życie innym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli już miałbym wybierać wybrałbym surfa. Sam kiedyś grałem na takim trybie i fajnie się spisuje, miejmy nadzieje, że graczom spodobałoby się i by zaakceptowali nowy serwer. Ale jednak 6-7 slotów to zdecydowanie za mało. A Jb był już na mh, ale wycofano go, z powodu chyba trudnego do ogarnięcia silnika o ile się nie mylę. Fajny jest też Dr i chętnie też bym pograł na tym serwerze. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Slotów tyle, ponieważ nie potrzeba więcej dopóki serwer nie będzie w 100% sprawny.

 

Wiadome jest, że trzeba wgrać pluginy i pod sam koniec pracy, sprawdzić czy wszystko współgra ze sobą, w tedy można zwiększyć sloty do 24 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie ok ale to ktoś by się musiał naprawde przyłożyć według mnie ranga jakaś po zauważonych efektach jednak ludziom w tych czasach sie nie ufa.

 

Zrób coś w tym kierunku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...