Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie - o ju tacz maj tralala

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: o ju tacz maj tralala

 

Wiek: 22

 

Doświadczenie (w byciu adminem): duże, byłem adminem na kilku sieciach

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

Staż w CS-sie: od 2000

 

Steam ID: STEAM_0:0 :13322763

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=o+ju+tacz+maj+tralala&Search=Search

 

Dlaczego TY .!: Gram u Was sporo na ODD2 natomiast nie zawsze jest ktos kto może ogarnać chaos na serwerze zwłaszcza we wcześniejszych godzinach, a moim zdaniem mógłbym Wam w tym pomóc swoją osobą.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok. 4h

 

Kontakt: steam:spec13, gg:6665656 (niewidoczny najczesciej)

 

 

 

Tak od siebie jeszcze dodam że moje posty na forum nie są liczne natomiast wole się wypowiadać w konkretnych tematach niż nabijać je bezsensownie aby mieć pretekst do składania podania(taki już mam charakter :D). Jednak wchodzę na forum kilka razy dziennie i nie widzę problemu żeby wypowiadać sie w tematach które będą ważne. Przy okazji chciałbym ciepło przywitać tych z którymi miałem okazje grać na serwerze oraz tych z którymi nie grałem jeszcze :).

 

 

 

 

 

@jar|luki rozumiem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne, że nie. Odpala cały czas, ma go na oku luki, więc nie ma żartów. Dostaje co chwilę bany za wyzywanie na u@. Jednym słowem się nie nadaje na to stanowisko.

 

Myśli, że jak kupił nową myszkę, to będzie prosem, a ledwo na plus wychodzi.

 

 

 

Steam +

 

Wiek +

 

ogar +

 

płacz -

 

zgłaszanie +

 

jest w związku z ascxw -

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


berpet ja mam tylko Radka, więc nie gadaj nic o "o juz taczu", bo Radzio się obrazi i będzie źle.. o ju tacz kocha Ciebie, wiem to, bo płakał mi w ramię i się żalił jak wyszliśmy na piwko :D (wypił karmi i był prawie zgon)

 

 

 

o ju tacz to no-life, spędza przy csie 24 i pół godziny dziennie, więc w końcu po 10 latach gry zaczęło mu w miarę iść, także nikt lepiej nie nadaje się na to stanowisko jak on, rozpozna każdego czitera i zrobi z nim porządek :D Trochę ma twarz paskudną, no ale czego tu się spodziewać po takim kimś, sam nick wskazuje na to..

 

- kulturalny

 

- zabawny

 

- miły

 

- dobrze gra, ogarnięty

 

- aktywny

 

 

 

Na tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że na tak :D

 

 

- Godziny

 

- Codziennie cie widzę

 

- Ogarnięty

 

- Posty nadrobisz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...