UnT[t] Posted June 2, 2014 #160804 Posted June 2, 2014 Witam Wszystkich. Kto grałby w przeglądarkową grę Plemiona. ? Teraz jakoś na czasie mają wyjść nowe światy (84 i 85) Byłby ktoś chętny ??
August Posted June 2, 2014 #160940 Posted June 2, 2014 http://pl.twstats.com/pl53/index.php?page=player&id=7935950 http://pl.twstats.com/pl69/index.php?page=player&id=785312 http://pl.twstats.com/plc1/index.php?page=player&id=303598 Kilka nicków było, ale teraz emerytura, bo bez premki nie da się osiągnąć dobrych wyników
UnT[t] Posted June 2, 2014 Author #160945 Posted June 2, 2014 No ładnie ładnie, ale co do premki to się nie zgodzę z Tobą, ja praktycznie grałem bez niej i dawałem rady. Ogarniętych ludzi spotkasz(plemię) i inni mają pograne, tak czy inaczej, byłbyś chętny do gry na 84 lub 85 ?
August Posted June 2, 2014 #160958 Posted June 2, 2014 Ile miałeś najwięcej wiosek? Bez premki 200 wiosek ogarnia się pół godziny, a Ja gram zawsze offensywnie, więc jestem na granicy zawsze, albo w centrum wroga robiąc wyspy, więc czasami czas na reakcję jest kilka minut, a znajdź wioskę gdzie masz deffa mobilnego i oblicz co leci na Ciebie. Mogę zadzwonić do znajomego i dać Ci na chwilę konto z którego nie schodzi 1500 ataków na gracza bez premki. Ciekawe czy sobie poradzisz
UnT[t] Posted June 2, 2014 Author #160961 Posted June 2, 2014 Najwięcej jakoś miałem z 120 wiosek, jakoś ponad 1mln pkt to było, później oddałem konto, ponieważ nie chciało mi sie już grać, ale chodzi mi o jedną Twoją odpowiedź, będziesz grał na nowych światach co wyjdą ?
August Posted June 2, 2014 #160973 Posted June 2, 2014 dopiero na 100 gram z Reprezentacją Polski w Plemionach
n-ty dzien Posted June 2, 2014 #160981 Posted June 2, 2014 August, wygraliśmy drugi świat z plemieniem Hattrick, nie wydałem złotówki na premki, a dotrwałem do końca.
August Posted June 2, 2014 #160987 Posted June 2, 2014 Enty, a widziałeś teraźniejsze ustawienia? Taki bezsens, że szok. Za pkt premium skracanie czasu budowy etc. masakra jakaś Ja grałem od 10 świata i mając 600 wiosek spokojnie bez premki ogarniałem, a teraz, to nie da się po prostu, za duża przewaga jest
UnT[t] Posted June 2, 2014 Author #160988 Posted June 2, 2014 August, ja grałem na 75 ostatnio, dawałem radę spokojnie.
n-ty dzien Posted June 2, 2014 #160991 Posted June 2, 2014 August, zawsze tak było. Wszystko zależy od tego, w jakim jesteś plemieniu, my mieliśmy zgraną paczkę. Ja skończyłem z trochę ponad 5mln, wchodziłem rekreacyjnie. Najlepszy z plemienia miał ponad 63mln. http://pl2.plemiona.pl/guest.php?screen=info_member&id=11434
.:Vipo:. Posted June 2, 2014 #160999 Posted June 2, 2014 również grywałem i nie zawsze premka była ,wystarczy dobra głowa, ustawić się na początku ,strategicznie zagrać ,znaleźć kumpli i plemię i jest się ustawionym praktycznie do końca Zawsze zasta można dać komuś z plemienia jak idą na Ciebie ataki ,np. w nocy P.S Praktycznie zawsze w okolicach pierwszej 100 i TOP 5 kontynentu się bywało
August Posted June 2, 2014 #161007 Posted June 2, 2014 Kojarzycie plemię P! ? PlayerBoy! Jedno z najbardziej zgranych plemion
Guest Guest Posted June 4, 2014 #161559 Posted June 4, 2014 Kojarzycie plemię P! ? PlayerBoy! Jedno z najbardziej zgranych plemion 29 maja miałem od nich 2.5 tysiaka ataków na s60. W kilku wioskach murek poruszony, żadna wioska nie stracona, 90 mln obrońcy wbite. Konto 9.5 mln, 1k+ wiosek... Szału nie robią Pykałem jeszcze na s30, z 1,5 roku temu, konto 19 mln, na s29- 1mln wbity na wioskach graczy (5 barbarek przejętych). Pozdrawiam
Bad ek` Posted June 4, 2014 #161569 Posted June 4, 2014 Hmmm... Teraz skrypty są legalne na premium (albo działają tylko na premium, nie pamiętam)... Bez sens... Skrypty za Ciebie farmią przez cały dzień. Legalne skrypty. Plemiona zrobiły się żałosne pod tym względem.
Administrator aquax Posted June 4, 2014 #161730 Administrator Posted June 4, 2014 Pamietam jeszcze 25 swiat i ten dawniejszy klimat. Sam mialem okolo 5 mln punktow
August Posted June 4, 2014 #161765 Posted June 4, 2014 29 maja miałem od nich 2.5 tysiaka ataków na s60. W kilku wioskach murek poruszony, żadna wioska nie stracona, 90 mln obrońcy wbite. Konto 9.5 mln, 1k+ wiosek... Szału nie robią Pykałem jeszcze na s30, z 1,5 roku temu, konto 19 mln, na s29- 1mln wbity na wioskach graczy (5 barbarek przejętych). Pozdrawiam Nie żebym umniejszał Twojej obronie, ale jednorazowe ataki do obronienia to nic. Ja z kumplem na 15 przez 3 miesiące nie mieliśmy poniżej 1.5k ataków na liczniku Wtedy leciały ataki nie tylko na Nas, ale też na wszystkie barbarki w okolicy, bo tam chowaliśmy offy. A co do P! na 60, to po nickach tylko 4 osoby ze starego P! (iker, fantastic, dynia, anonim). Więcej nie kojarzę
Guest Guest Posted June 5, 2014 #161904 Posted June 5, 2014 @up... W tym "milion" fejków To ten trzon (iker, fantastic) starego P! tak się ostatnio "wykazał", że wysyłał po 3-4 ataki z jednej wioski... Tacy mega
UnT[t] Posted June 14, 2014 Author #165426 Posted June 14, 2014 Panowie i Panie 18 czerwca wyjdą dwa nowe światy 84 i 85. Potwierdzenie : http://www.plemiona.pl/ Kto jest chętny wstąpienia ze mną na jeden z tych światów ?
Guest Guest Posted June 15, 2014 #165362 Posted June 15, 2014 aquax ja grałem na 25 zdobyłem około 50mln pkt po czym nie chciało mi się już gracz i konto przestało istnieć a w wiochach było po 2k CK i chyba 10k pika może więcej.
MemesiO Posted June 15, 2014 #166085 Posted June 15, 2014 Heh grywało się z Najemnikami ^^ 59 św z BC NaChoj heh, ahh te czasy, największy zbiór dobrych graczy było w Warriors na 49 to była ekipa
UnT[t] Posted June 15, 2014 Author #166280 Posted June 15, 2014 Wy się chwalicie ile to mieliście pkt czy jakie plemię, a ja zadałem proste pytanie, kto będzie chętny do zagrania na tych dwóch nowych światach.....
MemesiO Posted June 15, 2014 #166410 Posted June 15, 2014 Z chęcią bym zagrał, gdyby nie praca :< Mogę się odezwać jakoś za pół miesiąca ?
Guest Guest Posted June 16, 2014 #166465 Posted June 16, 2014 Grałem w to dawno temu Miałem 25 wiosek , ale padłem.
UnT[t] Posted June 17, 2014 Author #166803 Posted June 17, 2014 MemesiO, ale świat się już rozwinie to nie będzie miało sensu, abyś się rejestrował.
MemesiO Posted June 17, 2014 #164733 Posted June 17, 2014 Jak to nie ? W centrum nigdy nie chciałem grać, wole na obrzeżach, ok 75 kontynent, lepiej się słabiaków tam wybija, bo pierwsi gracze na serwerze to ekipy typu P!, Warrior, Ny, Ojki i inne czołowe plemienia tego świata. Raczej z nimi cienko byśmy wyglądali bez ekipy.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
7
6
3
2
Popular Days
Jun 2
12
Jun 4
4
Jun 15
4
Jun 17
3
Top Posters In This Topic
UnT[t] 7 posts
August 6 posts
MemesiO 3 posts
n-ty dzien 2 posts
Popular Days
Jun 2 2014
12 posts
Jun 4 2014
4 posts
Jun 15 2014
4 posts
Jun 17 2014
3 posts