Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY Propozycje i problemy dotyczące forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Działy są widoczne tylko główne, nie ma np w redakcji podziału na: recenzje, wywiady itp, tylko samo: Redakcja MH (3), trzeba i tak kliknac by wejsc, a kiedys dąło sie od razu w poddział

 

Mam tak samo :/. Możecie wrócić do wcześniejszej wersji na telefon? Była bardziej czytelna i nie trzeba tyle się grzebać

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mam tak samo :/. Możecie wrócić do wcześniejszej wersji na telefon? Była bardziej czytelna i nie trzeba tyle się grzebać

 

 

Możesz zmienić Sobie styl na ten stary stary.

 

Proponuję dodać autouzupełnianie w zleceniach (chodzi mi o to co jest w skargach i problemach/ss/odowłaniach) no, że z mostu uzupełnia temat ze zleceniem tym wzorem do zleceń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodać GT do mixowego, pierniczę grę bez topki, no przestań, jak można grać bez rankingu, i jeszcze statystyki cod`a dodać, oczywiście bez smug za granatami się nie obejdzie, kolorowe flashe niezbędne.. Jeśli nie zostanie poprawione pogadam z @@555_dni żeby jednak puścił te ddos`y.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję zerknąć na działy do wrzucania ssów. Mnożą mi się skargi, że nie po rejestracji nie można tam dodać tematu i gracze są przekonani że wrzucili ssów po czym na forum ich nie ma (przy dodawaniu tematu wyskakuje błąd). Owszem, mogli sprawdzić czy się dodał ale tak czy siak trzeba to ogarnąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...