Skocz do zawartości
Teez.

Kenpachi i jego soczysty wywiad <3.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Siemanko! Dzisiaj przeprowadziłem wywiad z adminem serwera COD MOD 400LVL. Tą osobą jest Kenpachi Zaraki. Ogarnięty, kulturalny, lubi pożartować, wyluzowany, a najważniejsze mile spostrzegany wśród innych osób. Poznajmy go bliżej i bierzmy się za czytanie! Miłej lektury ;).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Witam serdecznie Pana Jajcarza. Skusiłeś się na wywiad moją jakże

 soczystą propozycją, więc zaczynajmy :P. Na wstępie przybliż nam 

swoją osobę.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No witam serdecznie, czy taka soczysta to wolę nie sprawdzać, ale owszem, 

przyjąłem ją :). Mam na imię Kamil, przeżyłem już 16 lat z groszami ale urodziny niestety dopiero w październiku, chodzę do LO i mieszkam w Gorlicach, woj. Małopolskie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Co robisz poza chodzeniem do budynku w kształcie prostokąta?

 (

życie codzienne, zainteresowania)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nudny ten mój prostokąt, jak wiele innych. Przez kilka ładnych miesięcy 

wracałem po szkole i od razu "wybywałem" spotykając się z[/align]

 

[align=center]dziewczyną, ale cóż, wszystko co piękne kiedyś się kończy. Ostatnio 

jestem zajęty remontem więc, czasu na takie luźne wychodzenie nie mam. Od małego interesuję się wojskiem, militariami, nigdy nie ciągnęło mnie do sportu tak na poważnie. Lubiłem pograć z kumplami "nogę" ale tak dla zabawy, to samo z jazdą na rowerze. Od niedawna interesuję się moderacją for anime (tak, "chińskie bajki").[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Średniowieczne słownictwo, dziewczyny na to polecą :heart:. Opowiesz 

coś o swoim dzieciństwie? Było soczyste czy może mniej?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Twoje pytania The Best mistrzu mój. Cóż, było w porządku i nie 

narzekam, nie wiem czy było soczyste, ale było wiele ciekawych akcji.[/align]

 

[align=center]Nawet jak na komunię dostałem komputer to i tak dużo czasu 

poświęcałem na zabawie na polu.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Wiele ciekawych akcji powiadasz? Opowiedz najbardziej epicką (kusi mnie 

słowo "soczystą") przygodę jaka Cię kiedykolwiek spotkała. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kusić, mnie tam wiele ciekawych rzeczy kusi o których lepiej nie wspominać. *Jedna z nielicznych, które pamiętam.* Razem z dwoma sąsiadami, mniej więcej w tym samym wieku często pakowaliśmy się w kłopoty i lubiliśmy "rozrabiać". Raz naszło nas na rzucanie w siebie kamieniami, taka wojna, a że u mnie było akurat dużo tłucznia to "amunicji" było od groma. Bawiliśmy się tak przez kilka[/align]

 

[align=center]dobrych godzin z przerwami, aż niestety jeden z nich dostał ode mnie w 

oko z kamienia (jestę sobię snajperę). Skończyło się na szczęście[/align]

 

[align=center]wszystko szczęśliwie i nie było trwalszych uszkodzeń. Chociaż przez 

kilka dni miałem problemy z siedzeniem ;).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Mój dziadek też ma problemy z siedzeniem, tyle Was łączy... (oczywiście pozytywnie). Przejdźmy do tematu gierek. Jak się zaczęła Twoja przygoda z tą jakże fantastyczną (oczywiście soczystą) grą - Counter Strike?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coś mi się wydaje, że powody problemów z siedzeniem mamy różne. 

Cóż, od małego jak grałem na komputerze to tylko w gry FPS. Cs'a zobaczyłem u kumpla jak gra, dał mi chwilę pograć i już następnego dnia miałem go u siebie na komputerze (cs'a oczywiście). Nudny początek przygody...[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Jak mój, dziadek mnie uczył. Jaka była Twoja pierwsza gra, którą 

odpaliłeś na swojej "maszynie"?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż, moja pierwsza gra. Jeśli dobrze pamiętam to Call of Duty 2, wujek 

mi zainstalował pirata, było to dwa albo trzy dni po instalacji komputera.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ja grałem w roboty które stawiają bomby :D. Jak trafiłeś na 

multi-head'a i dlaczego postanowiłeś zostać na nim dłużej?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na multi-head'a trafiłem poprzez cod'a 200lv, od razu mi 

pod pasował, klasy były zrównoważone, admini byli ogarnięci i reagowali[/align]

 

[align=center]na zgłoszenia poważnie. Gdy pierwszy raz dostałem ss'y 

zarejestrowałem się na forum. Po dokładniejszym przyjrzeniu się, zauważyłem, że władza była podzielona i wszystkie ważniejsze sprawy nie spoczywały tylko na jednej czy dwóch osobach ale na większej ilości użytkowników, dzięki czemu wszystko było odpowiednio podzielone i wszystko szło sprawniej. Ogólnie mówiąc zatrzymał mnie porządek panujący tutaj, starania oraz dobry kontakt.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Znowu mnie kusi to słowo. Co robiłeś, gdzie przebywałeś, gdy nie 

znałeś mh? Przebywanie na multi-headz'ie daje Ci szczęście, czy może jesteś innego odczucia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Skakałem po różnych sieciach, grając na przeróżnych codach i 

szukając tego jedynego który by mi się spodobał i na którym więcej[/align]

 

[align=center]czasu bym zagrzał, aż trafiłem właśnie na mh. Dopóki nie znalazłem 

mh byłem na kilku innych sieciach na takich pozycjach jak admin,[/align]

 

[align=center]moderator, UBT. Tam nabrałem doświadczenia, które mam zamiar 

wykorzystać zostając tutaj dłużej. Cóż, ciężko określić, czy coś[/align]

 

[align=center]daje mi szczęście, nie wspominając już o czymś takim jak gra ale mogę 

powiedzieć, że podoba mi się tutaj atmosfera która tu panuje i ludzie jacy tu są.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- U mnie też się zaczęło od Coda, zostałem adminem, kupiłem premkę a potem klops. Serwerownia upadła. No ale jak to mówi HardeQ - "Głowa 

do góry i z fartem" (Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie). I 

oczywiście fart przyniósł mi szczęście :D. Zmieńmy temat i powróćmy do rzeczywistości. Masz jakieś plany na przyszłość, bądź marzenia?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moim marzeniem, a zarazem planem, który mam zamiar wykonać jest dostać 

się do wojska. Najbardziej zależy mi na wojskach lądowych, zaczynając od szkoły pod oficerskiej. Jest to jak najbardziej do wykonania tylko potrzebuję szczęścia i ciężkiej pracy ale z każdym krokiem jestem bliżej celu.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Będziesz miał broń, mraśnie. Jest jakieś słowo, które może 

określić Twój całokształt?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, będę miał broń. Ciężko mi samemu tak określić, nie jestem 

zawsze taki sam, pokieruję się zdaniem innych i powtórzę słowa[/align]

 

[align=center]pojedyncze jakim mnie wielokrotnie określano : zwariowany, szalony, 

psychiczny i kilka innych wulgarnych, których nie użyję w wywiadzie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Psychiczny, haha :D. Jeszcze chwila i kończymy. Jakiej muzyki słuchasz? 

Podrzucisz swój ulubiony kawałek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ojj, już koniec ?Od kilku lat słucham rock'a i metal'u 

chociaż od czasu do czasu lubię posłuchać porządnego rap'u, coś[/align]

 

[align=center]ala Hg. Ulubiony kawałek, heh za dużo tego ale łap tu jeden z Top10 :

 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Nie co Ty. Dopiero początek xD. Porządne rapsy to zdecydowanie moje

 klimaty. Na sam koniec chcesz kogoś pozdrowić? (Wiem, że chcesz)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A to spoko. Heh, pewnie, że chcę. To tak na szybko (nie kierować się 

kolejnością) z nick'u : Danke:*, Aga, Desire, EvO, Konsekłente, Pozdruś-miśku, Sali-jeśli jeszcze tu zaglądasz, Nocnego Wilka, KSI, Venom'a, Geralta, Wampirzycę która i tak tego nie przeczyta i wszystkich innych użytkowników MH o których nie wspomniałem z wyjątkiem TeeZ'a. Żart, Ciebie też pozdrawiam "mistrzu".[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ja Ci dam mistrzu to bez " ". I oczywiście poproszę o suchara 

na sam koniec wywiadu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiele osób może nie lubić czarnego humoru, ale i tak się pokuszę. Co 

to jest : Czarne i puka do okienka? Dziecko w piekarniku. HAHAHA[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Tak dokładnie tak, soczyście jakbym to ja powiedział, haha. 

Dzięki wielkie za udzielenie soczystego a zarazem ekscytującego wywiadu. 

Trzymaj się i do zobaczenia na Codz'ie ;).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Także dzięki wielkie i do następnego.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wywiad jak zawsze bardzo dobry no i trochę pokręcony pozytywnie :P .Szacunek Tobie TeeZ za to jak się przykładasz do tej funkcji jako redaktor  :good:

 

Wojna na kamienie  :D  ahah

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spark jak zwykle słabo... TeeZ wyratował wywiad, i nie było nudno :D

 

 

A teraz powaga, ogólnie wywiad ciekawy, a Spark za 2 lata wpadasz do mnie z jakimś ekwipunkiem.

Mnie też zaprosisz mistrzu mój i panie? :D

Wywiad jak zawsze bardzo dobry no i trochę pokręcony pozytywnie :P .Szacunek Tobie TeeZ za to jak się przykładasz do tej funkcji jako redaktor :good:

 

Wojna na kamienie :D ahah

Staraliśmy się żeby było bardzo żartobliwie i sie nie znudziło w trakcie. Dzięki, że doceniasz moje prace ;).

 

Wywiad jak zawsze na bardzo wysokim poziomie :D + poleciał

 

 

Fantastycznych prac jeszcze nie pisze, ale myśle że dużo nowego wniosło to w moje wywiady. :)

 

No wywiadzik pierwsza klasa , najlepszy z Twoich wszystkich . W końce ze mną , hahaha xD A tak serio to spoko i tylko tak dalej ^^

 

 

Czarny humorrrr mistrzu.

 

 

@EvO trudno dla Ciebie wszędzie pojadę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...