Skocz do zawartości
Teez.

Vipo, pogromca bandytów!

Rekomendowane odpowiedzi

.:Vipo:. 

- Cichy, poważny, z dystansem do świata.

 

            Chcesz poznać go bliżej? Nie czekaj i

 

            zaczynaj czytać! Miłej lektury.

 

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Witaj Vipo! Zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiad, więc zaczynajmy bo niedługo zapadanie noc :x. Tradycyjnie zaczynając, przybliż nam Swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, mam na imię Mateusz. Mam 15 lat, mieszkam w Radomsku. Interesuję się piłką nożną, gram w nią od 6 roku życia. Kibicuję FC Barcelonie. Więcej jakiś szczególnych zainteresowań nie mam, no może lubię pograć w cs`a :P.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ty z Radomska, ja z Radomia. Jakie były Twoje pierwsze wrażenia na temat sieci Multi-Head.pl?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo dobre, sieć od razu mi się spodobała, a szczególnie serwer DD2 na którym obecnie adminuje.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Chyba większość "MultiHedowiczów" trafiła tutaj poprzez serwer DD2, który kipi popularnością. Co robiłeś, gdy nie znałeś Multi-Head`a?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... Trudno powiedzieć, chyba o ile dobrze pamiętam grałem na serwerze miejskim, który założył mój kumpel i tak właściwie zaczęła się moja przygoda z Cs`em.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Czyli jedno pytanko z głowy :>. Miałeś kiedyś taką myśl, aby napisać pożegnanie i odejść z sieci na zawsze?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie, nigdy nie miałem. Tak jak pisałem sieć bardzo mi się podoba, panuje miła atmosfera. Ja mam dużo wolnego czasu, co pozwala mi grywać na MH.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Jesteś już kilka miesięcy na Mh. Poznałeś dotychczas ludzi których mógłbyś darzyć ogromną sympatią?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, znajdzie się kilka osób :). Głównie z serwera DD2, są to ascxw, Joe, n-ty, Aga, Striker, Chudy. Ale ostatnimi czasy gram dużo na ZM. Również znajdzie się kilka osób : Uwaga Strzelam (Skubaniec), Kasia. Na Zombie Modzie dużo gada się przez mikro co powoduje że na serwie jest sympatycznie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ok. Dam Ci już spokój na temat sieci. Opowiesz nam swój jeden, wybrany dzień? Wstajesz rano i co dalej robisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na to tak, na codzień chodzę do szkoły już 3 gimnazjum, więc lajcik jest, przychodzę ze szkoły, odpalam kompa i gram. W CS ,FIFE i oczywiście praktycznie cały czas jestem dostępny na forum. Potem idę się trochę przewietrzyć, zazwyczaj na 3 godzinki pokopać piłkę. I już wieczór jest. P.S. Lekcji nie odrabiam jak ktoś by się czepiał :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Racja, 3 gimnazjum to już materiał skończony, więc u mnie też luzik ;). Masz swój jakiś cel życiowy, o którym marzysz od bardzo dawna?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]"Marzenie każdy człowiek ma, ale to już od niego zależy czy chce je zrealizować ." Moim marzeniem jest spotkanie się z moim idolem Ronaldinho. Jako takich innych marzeń nie mam, żyję teraźniejszością, nie myślę o przeszłości czy przyszłości. Chociaż może znalazłoby się jeszcze jedno. Chciałbym zostać pilotem myśliwca w Polskich Siłach Powietrznych.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Uuu. Życzę spełnienia marzeń, ja jako tako też marzeń nie mam, oprócz czerwonego paska na świadectwie, haha. Planujesz swoją dalszą przyszłość? Co zamierzasz robić, gdy będziesz dorosłym człowiekiem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak wiadomo w Polsce tak jest, że za kogo się uczymy w przyszłości nie wykonujemy tego zawodu. Jednak myślałem o pracy w policji/wojsku. Podoba mi sie praca tych służb, służą Polsce. Tak jak już wcześniej wspomniałem w wojsku chciałbym latać myśliwcami a w policji pracować w drogówce. Myślę że to jest odpowiedni zawód dla mnie. Jeżeli to nie wyjdzie to zawsze coś się znajdzie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ostro. Będziesz łapał przestępców. Opowiesz coś o swoim dzieciństwie? Jak ono wyglądało?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Było zajebiste jak pewnie u każdego. Cieszę się że komputer dopiero dostałem w wieku 8 lat, bardzo się cieszę. Dzięki temu całe dzieciństwo spędziłem na dworze z kumplami grając w gałę i robieniu jaj na osiedlu. W sumie to nadal jestem dzieckiem :D. A od tamtej pory wiele się nie zmieniło, po za tym że troszkę więcej czasu poświęcam mojemu komputerkowi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Co by było gdyby nie te "Internety". Jak mówimy o dzieciństwie. Miałeś jakieś przygody związane ze swoją młodością?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest taka jedna przygoda :D, No to tak, miałem 8 lat, byłem u dziadków na wsi. Pewnego razu postanowiłem pojeździć sobie na rowerze, pojechałem i właściwie nie wiem co ja miałem w głowie. Chciałem przejechać przez rów z wodą przez most (most wykonany z jednej deski). No i jak pewnie się domyślasz, nie udało mi się, deska się złamała a ja wpadłem do wody, o niemal się nie utopiłem, a co najlepsze za tydzień była moja komunia. No to ten tego, oczywiście na komunii byłem chory i zasmarkany

.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]-Haha, ja ostatnio byłem na komunii i ktoś krzyczy (czekamy na dworze, aż wyjdą z kościoła Jubilaci) : "O patrzcie! Mali komuniści idą" Każdy się uśmiał po pachy, a dzieci nawet nie wiedziały o co chodzi xD. Dobra, przyjdźmy do muzyki. Jaki rodzaj muzyki Ci się najbardziej podoba? Podrzucisz swój ulubiony kawałek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem Ci, że każdy rodzaj muzyki mi się podoba :). Głównie rap, dubstep, pop . I oczywiście proszę nutę :

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ach te teledyski, super piosenka ;). Kończąc wywiad chciałbyś kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników MH, a w szczególności grających na DD2.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- I oczywiście jak zawsze sucharek na koniec :>.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co mówi Pani od geografii stojąc przy mapie?

[/align]

 

[align=center]-[/align]

 

[align=center]-[/align]

 

[align=center]-[/align]

 

[align=center]    Witam państwa!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Haha, dobre. Dzięki za poświęcony czas na przeprowadzenie wywiadu. Trzymaj się i do zobaczyska! 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja również dziękuję, do zobaczenia

.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż za skyl, haha :D ! : 

12687880345907348436.jpg

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Spoko + leci.Jak zawsze dobra lektura którą z chęcią czytam :) Powodzenia i czekam na kolejny wywiad.

 

Vipo co do Twojej przygody miałem podobną tylko że ja jadąc rowerem brat który dostał na komunie wpakowałem się w gnojowice która była lana do rowu :D masakrycznie wyglądałem i co najgorsze śmierdziałem że ... :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hehe wywiad ciekawy, TeeZ dobrze, że podjąłeś się pracy redaktora. Vipo skill the best.

 

Super wywiadzik :). Plusik leci :P.

 

 

 

 

 

PS. Vipo, na prawdę dobry skill :D

 

 

Haha. Z takim skylem to na ESL lub IEM xD.

 

 

 

Czasem mu się zdarzy takie mieć jak mnie nie ma na serwerze :D oczywiście wywiad niczego sobie jak i pozostałe +

 

 

Ciężko pracował na te staty  :D.

 

 

 

Hehe wywiad ciekawy, TeeZ dobrze, że podjąłeś się pracy redaktora. Vipo skill the best.

 

 

Dziękuje bardzo, postaram się Was nie zawieść. :)

 

 

Wszystkim dziękuje za miłe słowa. Motywacje mam ogromną, dzięki Waszym szczerym komentarzom. Nic innego nie pozostaje jak - do następnego wywiadu! ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż , TeeeeeeeeeZ wspomniał mi, że jest nawet zadowolony z ostatniego swojego wywiadu więc postanowiłem go skomentować aby wytknąć mu wszystkie błędy więc czynię to. Muszę się przyczepić.  Problem jest taki: Nie mam się do czego przyczepić. Kolory spoko , pytania ciekawe , nie nudzi się , komunisto Ty jeden no xD Ogółem spoko jest i tylko tak dalej 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...