Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Admini COd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia:20 30

Nick admina/gracza, który zawinił:Bocislaw.Sniper.Relop

Dowody:

 

http://speedy.sh/k3Nvr/csseti.zip

Świadkowie:

Uzasadnienie:3 adminow cod moda i żaden nie umie ogarnać nickow PlayerCSSetti bo po co ?

 

 

 

1(Player)CsSEtti 3 rundy rozegrane

 

2(player.... 2 rundy rozegrane

 

PlayerCSSetti 7 rund rozegranych

 

 

 

Co do rozegranych rund PlayerowCsSetti wzorowałem się na tabeli bo mogło byc ich wiecej ale nie w kazdej musieli zginac

 

 

 

@edit jeśli by ktoś nie wiedział poco wypisałem tyc graczy u góry proszę zapytać a wytłumacze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mieliśmy rozmowę z samym Aquaxem i Fighter był przy tym że z tymi graczami mamy nic nie robić. To po pierwsze po drugie jeśli składasz skargę na admina to w dziale admini za co powinieneś zostać nagrodzony 1 pkt. :)

 

 

@ Edit Wytłumaczę Ci powoli... Rozmawiałem z Aquaxem co mamy robić z tymi graczami kazał im grać na takich nickach jak są. Więc się pytam Kto jest wyższy rangą Właściciel czy H@ ?. I co do skargi przepraszam za błąd ale 2 punkty za skargę admina na admina :)

 

 

@ Edit Bocisław nie jest adminem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z tego co wiem to nie macie ich banować z powodem Aktywny ban-powinienieś to wiedzieć bo piszę to w ukrytym dziale Admini Cod Mod a dokładnie temat napisał Bad ek' który wyraźnie podkreslil ze trzeba im zmienic nick komendą ktorej nie znasz albo ci sie nie chcialo to po 1

 

po 2 gracze ktorzy wbijaja na ten nick odrazu maja zbugowany rank i zbugowane klasy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sniper ty to nic nie robisz :/ Tylko za ping potrafisz bana dać. A na U@ to wgl nie ragujesz :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedy jest więcej niż jeden gracz z tym nickiem to nie powinno być problemu ze zmianą nicków( nigdy nie miałem z tym problemu).

 

 

 

A sprawa z obowiązkami adminów to proszę o dowody, jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do adminów, a nie wygłaszanie oskarżeń bez odpowiednich argumentów.

 

Decyzje należy do osób wyższych co do tej skargi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Skarga niesłuszna, bo nie banujemy nicków player, player csetti itp. Jako admin powinieneś wiedzieć takie rzeczy.

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...