Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanko by HARTKOROWY_BANIAK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: HARTKOROWY_BANIAK


Wiek: 16lat


Doświadczenie (w byciu adminem):  hmm Byłem Adminem dużo razy na cod mod ,jak na oko mam powiedzieć to z 5-6 razy. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): AMXX mam opcykane w jednym paluszku w skali 1-10 to 7-8

Staż w CS-sie:  7 lat z przerwom pół roku


Steam / NonSteam: NonSteam


Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: Jestem Aktywny na serwerze Spędzam dużo czasu 

Dlaczego TY .!: Na początek chciałbym, Zmniejszyć  liczbę chiterów ponieważ jest mało adminów na serwerze  a chiterów sporo  jestem lepszym graczem serwera  i odróżniam normalną frage od czita, i chcę  wprowadzić  miłą atmosferę i kulturę na serwerze Wiem Że z forum kiepsko i troche z aktywnością  na serwerze ale postaram się jak najszybciej odrobić   :good: .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ja to maniak csa gram 6-10 godzin a w weekendy całą noc


Kontakt: GG 50475484 serwer i forum  bo prawie ciągle jestem na serwerze a na forum  teraz będę ciągle                                                                  Dzienkuje HARTKOROWY_BANIAK liczę na dobre ocenianie  :cray: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na wielkie Tak widziałem go dużo razy na serwerze widzę żę ogarnia bo dużo razy wiedział że typki czitują i pisało chyba że admin może być bez steam no tylko niech forum odrobi :good: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27034/top_players/?query=HARTKOROWY_BANIAK&Search=Search - to jest Twój gt... Nie masz przegranych 30h na serwie. Dobij godziny a następnie podanie składaj. "Dziękuje" :) pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

Babciu a to jest Twój GT, misiu. Czyżby multikonto? :Phttp://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27034/top_players/?query=babcia.mafia&Search=Search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ja chyba też złoże ale na 401lvl tylko muszę nadrobic godziny bo dzisiaj założyłem forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no ale na serwerze jest mało adminów a dużo chiterów to poco się do chłopaka spinasz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ja grałem na nicku lukasz 616 a forum se założyłem na babcia.mafia i ja nawet już nie gram na 500k nara

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

na serwerze 500k nie gram, ale gracza kojarzę z serwera na którym ja pilnuję i na pewno nie ja jedyny  HARTKOROWY_BANIAK=BANIAKOWYOO 

 

 

 

człowiek który absolutnie nie nadaje się na admina, nie wierze w wiek jaki podał w podaniu nie przeszedł nawet mutacji. i te ściemy że ma 16 lat a w CS gra od 7 to już wgle tragedia. plusem jest to że faktycznie jest maniakiem gry w CS i gdy grał jeszcze na codzie 400 to widywałem go często albo i bardzo często.

 

 

 

mimo wszystko jego mentalność nie przekonuje mnie, proponuję komuś wyżej ode mnie kto będzie decydował czy gracz dostanie admina, wcześniej pogadać z nim na TSie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Slyszalem twoj glos wczoraj na serwie i jak ty masz 16 lat to ja jestem pirotechnikiem ! Na Nie !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na nie, nie podaleś gt, masz przegrane tylko 17h za malo by zostać adminem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie, jak napisał Wasyl co do wieku, nie masz szans... Co do reszty, brak steam (chociaż w obecnej sytuacji to nie takie ważne), inne wymagania nie spełnione, podanie napisane na odpierdziel. A to, że ktoś gra dobrze, nie znaczy, że będzie dobrym adminem... 

 

 

 

Także jeśli o mnie chodzi to jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze pojawiłeś się nie dawno i ledwo Cię kojarzę. Co do Twoich lat to po dzisiejszym głosie nie przeszedłeś jeszcze mutacji, czyli raczej nie masz 16 lat.

 

Wymagania może po części spełniasz, ale jestem na nie. Wiem, że z godzinami szybko dobijesz, lecz problemem jest Twój wiek. Daj się lepiej poznać na serwerze, pobądź trochę czasu i pokaż że zależy Ci na tym serwerze*.

 

 

 

Na dzień dzisiejszy jestem na Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

:sorry:  :sorry:  :sorry: dziękuje za opinie zrobię godzinki  czas na forum i  wtedy złoże  :sorry:  :sorry:  :sorry:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...