Skocz do zawartości
Gość

zmiejszyc exp nowa klasa + zwiekszenie kondycji.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam w tym temacie zaproponuje zmniejszenie exp o 60 % tak zeby np max lvl nie wbijalo sie w 2 mapki tylko np 10-11 dni bo to jet troche bez sensu jak ja zagram 2 mapki mam max lvl.

 

 

 

Klasa SuperElitarne:

 

 

 

Klasa: Bombowiec

 

Opis:Posiada 8 granatow 1/2 z he 1/4 z M4 i AK 2 skoki .

 

 

 

Zwiekszenie kondycji napewno sie przyda bo np na 45k codach biega sie szybciej niz na 500k ja bym dal do 50 tys kondycji 

 

 

 

 

 

Dziekuje By Wasyl91

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No z tym expe się zgodzę, na serwie zagrałem przez 30 minut i max lvl, bez senssss .....

 

 

 

 

 

Co do klas to nwm, kondycję można zwiększyć :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ja wiem, na max lvl więcej się fraguję, dłużej stoi a tak to mozolnie będzie wbijanie exp, szczególnie kiedy klasy premium są silne. Takim SWAT'em wyexpie do maxa i gracz zanim wbije lvl aby pociągnąć dłużej niż kilka sekund ze mną to trochę zajmie. Trzeba wziąć pod uwagę to że tą klasa będzie się grało miodzio, a takim Amadeuszem będzie kalectwo na całej lini. Teraz gracze mają jakieś szanse na zabicie Swata, a po takim resecie, to ja już z 100k lvl smigam a ktoś kto nawet cały dzień siedzi na amadeuszu dopiero przy 20k lvl bo zanim zabije innego z większym od siebie lvl żeby więcej expa uzbierać to padnie wcześniej ze 20 razy. Dlatego ta propozycja raczej odpada.

 

Klasa taka sobie, lepiej poprawić te które są dla darmowe.

 

Moim zdaniem kondycji nie trzeba zwiększać. Mapy nie są takei duże aby biegać i szukać ludzi tylko praktycznie już na respie sie nawalamy :D

 

 

 

Priorytetem jest wyeliminowanie crashy i później można myśleć o przeróbkach i zmianach..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem za dodaniem nowej klasy którą podałeś a o zmiejszeniu ekspa jestem neutral.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem za zmniejszeniem expa. 1 dzień i mam max lvl na połowie klas, to bezsens.. Co do klasy to po co 8 granatów? To jest DM! Wystarczą 2-3 skoro ma jeszcze ak-47 i m4! I jeszcze do tego 2 skoki! A co do podkręcenia maksymalnej kondycji to dobry pomysł. Tyle ode mnie. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...