Skocz do zawartości
Teez.

UnT... Jako Dealer Skilla?!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Dzisiaj już kolejny wywiad, tym razem z adminem serwa dd2 + dm. UnT - człowiek z dystansem do świata, pełna poważka, cały hajs wydał na skyla do cs'a. Jaki jest tak na prawdę? Sami się przekonajcie i bierzcie się za czytanie! Miłej lektury ;)

 

 

 

- Siema UnT. Zgłosiłeś się na wywiad, więc możemy zaczynać. Na wstępie przedstaw się, napisz ile masz lat, gdzie mieszkasz i przybliż Nam swoją osobę.

 

Witam, Mam na imię Sebastian, mam 27 lat i pochodzę z Śląska. w Tej chwili mieszkam w Niemczech, pracuję. Lubię pograć w cs, chodzić od czasu do czasu pograć w piłkę nożną, jak jest siła i czas oczywiście i spotykać się z znajomymi.

 

 

- Czym zajmujesz się na co dzień ?

 

W tygodniu ogólnie pracuję od 6 do 14. Gdy wracam z pracy pierwsze co przychodzi mi na myśl to odpoczynek i kawka. Potem ewentualnie pogrywam w cs. Weekendami oczywiście jest inaczej, jest troszkę więcej czasu, wieczorami można wyjść na jakąś imprezę czy np. się porządnie wyspać na następny dzień.

 

 

- Jak wygląda Twoja praca?

 

Moja praca jest niestety pod ziemią i na pewno wszyscy się domyślają o jakim zawodzie tutaj napiszę. Jestem górnikiem eksploatacji podziemnej, czasami po prostu warunki są do niewytrzymania, gorąco, duszno ciemno, po prostu piekło (inaczej tego nazwać nie idzie). W Polsce do górników jest szacunek, w Niemczech też i myślę, że Wy do mnie też go macie, na prawdę jest to ciężka praca, praktycznie ciągle na wysokich obrotach.

 

 

- O Matko! Współczuje :c. Słyszałem o tragedii w Turcji, więc ja na pewno już górnikiem nie zostanę. Życzę owocnej pracy ;). Co możesz powiedzieć o swoich zainteresowaniach?

 

No tak w Turcji totalna tragedia. A co do zainteresowań to zawsze lubiłem pogodę. Chciałbym pogonić tornada, lubię zjawiska atmosferyczne. Jeszcze nigdy nie widziałem trąby powietrznej i można powiedzieć, że jest to moje marzenie, bo burza to jednak burza, ale tornado to już na prawdę wybryk natury. Na pewno pomyślisz o mnie, że igram z niebezpieczeństwem, bo tutaj praca jak jest, a tutaj tornada.

 

 

- No widzę po całości :D. Ja szczerze boję się tornad. Ostatnio przeszło w miejscowości, gdzie mieszka moja babcia i wolę nie mieć z tym do czynienia. Życzę spełnienia marzeń, haha. Miałeś jakieś wzloty bądź upadki w swoim życiu?

 

Bardzo ciężkie pytanie, jako młody człowiek miałem zaszczyt grać w klubie Ruch Chorzów, to było moje marzenie jako dzieciak, spełniło się i jestem z tego dumny. Co do upadków, to szczerze albo nie miałem albo nie pamiętam w tej chwili.

 

 

- Gratulacje! Na szczęście zero wpadek :). Grałeś w Ruchu Chorzów? Opowiedz Nam o tym jak to się stało.

 

A więc od dziecka kibicuje temu klubowi, jeżdżę na mecze. Teraz, gdy jestem w Niemczech nie niestety nie mogę. A teraz trochę historii, gdy miałem 8 lat postanowiłem zapisać się do klubu, pierwszy trening bardzo mi się spodobał, dobra rywalizacja i koledzy też byli bardzo w porządku. Potem zaczęły się mecze, turnieje, puchary, medale itd. Zakończyłem karierę w wieku 16 lat, zmiana szkoły, zmiana otoczenia, brak czasu. Mimo to nie żałuję tego. Miło wspominam te czasy, tak jak każdy z nas

.

 

 

- Wow! 8 lat w klubie grać, ładnie. Jak mówisz o przeszłości opowiesz trochę o swoim dzieciństwie? Jak ono wyglądało?

 

Dobrze, zacznę od ogółów. Moje dzieciństwo nie było złe, nie narzekałem. Oczywiście jest nie prawdą to, że miałem wszystko to co chciałem. Na niektóre rzeczy musiałem sobie sam zarobić po szkole czy w weekendy. Rodzice jednak starali mi pomóc ze wszystkich sił. Gdy skończyłem gimnazjum, poszedłem do szkoły zawodowej (górnik). To był bardzo dobry wybór, jak na tamte czasy to cieszyłem się, że mogłem dostać się do szkoły i móc edukować się w niej. Wiadomo, niektóre chwile były ciężkie, zaległości, poprawy itd. Jednak zdałem i do dzisiaj pracuję w tym zawodzie. Na pewno zadajecie sobie pytanie dlaczego wybrałem taka pracę, ze względu na tradycję rodzinną, dziadek i ojciec pracowali w ten sposób to i ja chciałem.

 

 

- Ech... Nie każdy ma wymarzone dzieciństwo, ale ja też nie narzekam. Moim jedynym bólem było to jak musiałem dać 3/4 ceny na Ps3, a to były moje urodziny :<. Miałeś jakieś ciekawe przygody, związane z Twoim dzieciństwem?

 

Och no widzisz, czasami tak jest. Moje przygody, hmmm. Pamiętam jak zrzucaliśmy cyganom ubrania z płotu, jak robiliśmy z kumplem sobie klub w krzakach, niezapomniane chwile :D, ściganie się na rowerach z bratem, skakanie po drzewach, nielegalne karmienie zwierząt, zjeżdżanie na sankach z stromej góry, bijatyki różnego rodzaju, bawienie się pająkami (jednego wrzucaliśmy do drugiego na pajęczynę).

 

 

- Ale to już było... I nie wróci więcej... :< To były czasy, bajeczne. Jaki typ człowieka najbardziej Cie denerwuje?

 

O bardzo dobre pytanie. W szczególności nie lubię ludzi chamskich, którzy nie szanują kobiet i reszty społeczeństwa. Taka odpowiedź myślę, że starczy, tutaj nie trzeba się rozpisywać.

 

 

- Takich ludzi w ogóle lepiej nie znać. Co byś zrobił, gdybyś wygrał w totka?

 

Racja. Heh to też zależy ile bym wygrał w tego totka, ale niech będzie, że kwota będzie w milionach. Pierwsze co to przestałbym oczywiście pracować, wybudowałbym dom, kupiłbym sobie nowe auto, ciuchy z najlepszej marki, sprzęt rtv, no i na dobre chyba wyjechałbym z Polski na jakieś Karaiby. Mając na myśli taką kasę nie wiem co jeszcze zrobiłbym, ale na pewno miałbym może prawie wszystko.

 

 

- Ach te marzenia. Miotają jak szatan xD Przejdziemy już do wirtualnego świata. Co możesz powiedzieć o swojej grze w cs'a. Jak to się wszystko zaczęło?

 

Dokładnie. Cs można powiedzieć, że to moje drugie imię. Staż w cs mam ok. od 6 do 7 lat. Znów trochę historii : Mój brat zaczął grać w tą grę, kumpel doradzał mi, abym też zaczął, a więc skusiłem się, pamiętam nawet mój pierwszy serwer jak się nazywał, ale nie będę reklamował. Przez jakiś rok grałem na ffa, potem zaczął się HNS Ganiany, skakanie long jump, count jump itd. szło mi to całkiem nieźle. Na początku grywałem pod nickiem HaNs(od nazwiska), a teraz UnT i nie zamierzam zmienić nazwy. Steam mam 2k12, mam przegrane na nim chyba do 800h z przerwami. W roku 2013 zacząłem pogrywać mixy, mój skill oczywiście jest dobry, zgadzacie się ? :). Nie no żartuje, nie jestem chwalipiętą, ale na pewno mniejszość z was wie już jak gram. Na koniec tej wypowiedzi podam mój steam, aby kto chce mógł mnie zaprosić : UnT.

 

 

- Na pewno Cie zaproszę. Mówiąc o grach, jak trafiłeś właśnie tutaj, na multi-head'a?

 

Będę czekał. Na Multi-Head trafiłem z strony internetowej "Wiaderko". Po prostu szukałem pełnego only dd2, zobaczyłem i wszedłem na serwer. Spodobało mi się, po paru dniach zarejestrowałem się na forum i tak oto zostałem.

 

 

- Witam w klubie. Grasz jeszcze w inne gry poza cs'em?

 

Oprócz cs'a pogrywam jeszcze w BF3, lecz teraz przez ostatni miesiąc nie odpaliłem tej gry. Nie dawno przestałem grać w Plemiona, ale myślę, że znów wrócę na jakiś świat. Na prawdę gra godna podziwu, trzeba wykorzystać mózgu, żeby coś osiągnąć, polecam.

 

 

- Plemiona <3 Dobre stare czasy. Zakończmy już temat gier, teraz coś o muzyce. Jakiego rodzaju muzyki lubisz słuchać? Masz swój ulubiony kawałek?

 

Mój ulubiony gatunek muzyki to oczywiście rap. Praktycznie od dzieciństwa słucham tego typu muzyki i do dzisiaj pozostało. Rap rapem, ale posłucham też disco polo, techno czy dubstepu. Moim jednym z ulubionych kawałków jest :

 

 

- Super kawałek! Kończąc wywiad chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Tak, chciałbym pozdrowić Danke: *, Conska staruszka, Karoline:), rozq, któremu dałem bana niechcący, LCk i całą sieć MH.

 

 

- I oczywiście sucharka nie mogło zabraknąć.

 

A więc xD : Dlaczego beton nie chodzi do pracy ? Bo go wylali.

 

 

- Hahaha, niezłe! Dziękuje Ci za poświęcony czas na przeprowadzenie wywiadu. Trzymaj sie i do usłyszenia! ;)

 

Również dziękuję i życzę powodzenia w życiu prywatnym. Do usłyszenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem, że cholernie mnie wciągnęło :).

 

 

 

Redaktor - TeeZ no kurcze, szczerze powiem, że chyba nie znałam lepszego redaktora :D. Świetnie zaczynasz wstęp, cholerny plus dla Ciebie!

 

 

 

Odpowiadający - UnT kilka słów do Ciebie: Ja nie rozumiem jak można bawić się pająkami, jezu... Ja mam anarchofobię :/ i jak zobaczę nawet takiego malutkiego pająka to wpadam w cholerną panikę i płacz -.-

 

Ogólnie cieszę się, że mogłam co nie co o Tobie poczytać, dobre zainteresowania - "zjawiska atmosferyczne - tornada" :).

 

Oczywiście UnT duży szacunek dla Ciebie za to, że wspomniałeś o tym "nie lubię ludzi chamskich, którzy nie szanują kobiet" <--- tak się składa, że akurat patrzę się na to często i jak widzę gościa (np w tramwaju), który ryje się przed kobietę to mam ochotę mu nakopać :D. Ale w tych czasach ciężko o szacunek do kobiet.

 

Jeśli chodzi o kawałek - "Firma dobre dziewczyny", też jeden z moich ulubionych, ale z dzieciństwa :P. A tak poza tym to nie ma za co - My, Kobiety Kochamy Was ponad życie właśnie BEZGRANICZNIE i zawsze będziemy Was wspierać, nawet w tych cholernie ciężkich sytuacjach, także nie musicie nam za to dziękować, bo szczerze powiedziawszy bez Was jako bez chłopaków świat byłby nudny :).

 

No, to chyba tyle :D. Ah i dziękuję za Pozdrowienia, szczególnie mnie, jako pierwszą (czuje się zaszczycona :D).

 

 

 

 

 

Werdykt:

 

Świetny wywiad, oczywiście plus wielki (jutro dam ^^ :P) :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No zajeb**ty wywiad, nie no zaje... piszesz :D wspaniały z cb redaktor, wielki + dla cb !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...