Skocz do zawartości
Gość

Pochwały i Peany dotyczące ludzi zajmujących sie multi head.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam chciałem poruszyć temat pochwał pisemnych na forum dla ludzi "kolorowych" posiadających jakie by to nie były nawet najmniejsze funkcje w świecie multi head od administratorów h@ redaktorów itp .

 

 

1. można by do tego dołączyć punkty bądź sondy/głosowania jakieś drobne wyróżnienia czy też inne rzeczy którymi zajęły by się odpowiednie osoby coś w stylu " Admin : miesiąca , Admin roku " 

 

 

2 .Wiem ,że dział skarg jest... ale gdzie dział pochwał  chyba ,że jest a wyszukiwarka mi go nie znalazła to proszę o zamkniecie tematu i zapodanie w nim linka do ów działu ? ;)

 

 

 

3. każdemu miło by było z nich na pewno przeczytać czasem coś dobrego na swój temat wiedzieć , że

 

   jego praca jest dostrzegana i chwalona przez użytkowników zwykłych szaraczków jakimi są użytkownicy.

 

      a nie tylko przez odgórnych opiekunów sieci w stylu " dobra robota etc ."

 

 

4. Temat nie ma na celu podlizywania się czy też włażenia komuś w tyłek ale grając w to troszke czasu

 

         na wielu serwerowniach nie widziałem ów takich właśnie działów i stąd ten pomysł . 

 

 

 

ps. w końcu i pochwały działają na wydajniejsza bardziej rzetelną prace adminów , a tym samym umilają graczom będącym na serwerach grę ;) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Mamy coś takiego jak admin miesiąca czy najpopularniejszy użytkownik na forum są wybierani głosami ludzi z forum 

 

 

 mozna prosic linki do tematów  a ten zamknąc .  rozumiem ,że kolorowi nie chcą pochwał : ) he

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konkursy są ale kolega poruszył tutaj nawet ciekawy temat dotyczący działu "pochwały".

 

Niby nic ale mimo wszystko motywuje do pracy.

 

Pochwałę na przykład trzeba by było odpowiednio uzasadnić.

 

Dodatkowo na podstawie kompletnych SKARG i POCHWAŁ łatwo ocenić kto jest wystarczająco odpowiedzialny czy konsekwentny.

 

Co do tego punktu, jestem na Tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram wypowiedź HardQ'a.

 

Dzięki temu możemy zorientować się o tym jak sumienna i konsekwentna jest dana osoba, a może się zdarzyć, że wyłapie się tak osoby nie odpowiedzialne itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

To by nawet było dobre. 

 

Pochwała musiała by zostać uzasadniona by nie było pochwał z "tyłka" .

 

Takie coś jak najbardziej motywuje.

 

 

Dokładnie jestem tego samego zdania co kolega.Zawsze jakaś motywacja do dalszej pracy itp.Miło by było czytać takie pochwały.

 

Jakaś mobilizacja by była :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rownież jak kolega EvO popieram zdanie HardeQ'a. Miło by sie czytało pochwały na Swój temat. Taki temat motywowałby do dalszej pracy i oczywiście poprawiłoby(albo polepszyło) zdanie innych na temat danej osoby. Można byłoby dodać pochwałe tak samo jak skargę, w każdym momencie. Jak najbardziej za! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Fajny pomysł ;) Tylko zastanówmy się jak miałoby to wyglądać ? Bo np. jedna sonda dla wszystkich moim zdaniem byłaby bez sensu, bo jeżeli chodzi o pochwały dla osób zajmujących się siecią ogólnie, to spoko, ale jak oceniać adminów poszczególnych serwerów. Wtedy przykładowo przy każdym serwerze musiałaby być osoba sonda na admina miesiąca, a głosować mogłyby tylko osoby grające na danym serwerze i wtedy miałoby to jakiś sens (sondę tworzyłby np. Opiekun Serwera) - jeżeli pod koniec miesiąca byłaby tworzona dla każdego serwera z osobna sonda ;) Dla moderatorów, UBT, Super Adminów, Redaktorów itp. mogłaby być oddzielna sonda, gdzie mógłby głosować każdy z forumowiczów. Na tej podstawie spokojnie można co miesiąc wybierać najlepszych adminów itd. Oczywiście przy każdym oddanym głosie musiałoby być uzasadnienie ;) Ja bym to tak widział. Może ktoś inny wymyśli coś kreatywniejszego ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...