Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]`ZoQu.! na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:`ZoQu.!

 

 

Wiek:16

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Bardzo dobre mialem admina juz kilka razy 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

 

 

Staż w CS-sie:4-5 lat

 

 

Steam / NonSteam:Steam

 

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/%60ZoQu.%21/80.72.40.110:27008/

 

 

Dlaczego TY .!:Jestem milą ogarnietą osobą, umiem rozpoznac chetera, znam regulamin, często nie ma admina a sa chety i lamią regulamin. Chciałbym temu zapobiec. Myślę że się przydam.

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2h w weekendy 3-4

 

 

Kontakt:Steam, pw

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tetra poznalem juz ludzi i jestem raczej lubiany na serwerze po za tym nie widze cie na cod zebys gral czesto ... Wiec ty mnie prawie nie znasz, raz cie widzialem na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co prawda mam urlop, lecz jestem na NIE? Dlaczego?

 

- Pierwszy raz na serwer wszedłeś 5 dni temu. Oto screen. http://iv.pl/images/23019268405763729317.png

 

- Podanie BARDZO SŁABO

napisane, nie masz klawisza "ALT"? Gdzie są znaki polskie?

 

 

 

Po 5 dniach nie licz na to, że zyskasz zaufanie u graczy. Pograj chociaż 2 tygodnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie. Może grasz na serwerze ale przeszkadza mi to że masz mikro a nie chcesz dać się poznać ludziom na ts. Ja nie mam do Ciebie jeszcze zaufania musisz pograć trochę więcej i dać się poznać:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sniper w wymaganiach nie pisze nic o postach tylko pisze o wchodzeniu na forum przynajmniej raz dziennie a to u mnie jest ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc... 33h jak na podanie to o wiele za mało.. Dopiero co przybyłeś na serwerownie i juz chcesz admina.. Zapracuj na niego... Kilkanaście postów sprawia ze nie zapoznałeś się z forum i jego użytkownikami..

 

Oczywiście NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już nie moge na to patrzeć co do kurw* ma forum do servera na forum musi wbić minimum raz dziennie i takie pisanie "33h jak na podanie to o wiele za mało" to co ma miec przegrane 100h i dopiero będzie mógł złożyć podanie? w wymaganiach jest 30h i jak ma 30h to wymagania sepełnia.To,że ma 11 postów to nie znaczy, że nie przebywa na forum, co ma spamować/nabijać posty na forum bo inaczej nie dostanie admina? Tak rozumiem wasze wypowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Smyku.. Ki Ciul się pultasz.. Zachowaj spokój.. To może rozdajcie wszystkim graczom po kolei admina i będzie cacy.. Bo każdy pograł sobie 4 dni, nałogowo po 7-8 i ma 30 h.. Sam dobrze wiesz, że dawniej trzeba było być na serwerze sporo, pograć.. Może Ty nie pamiętasz tych czasów ale cóż.. Może Ci teraz podpadne albo coś w tym stylu ale podtrzymuje swoje zdanie i nie uslucham się Ciebie..

 

Z całym szacunkiem...FonTeK, ManiaK

 

Pozdrawiam..

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja popieram Smyka:

 

 

 

Kryteria i wzór podania na admina COD

 

 

Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełnić następujące kryteria.

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum, !!!

 

 

- Posiadanie mikrofonu,

 

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,

 

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy,

 

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze, !!!

 

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam,

 

 

- Minimum 16 lat.

 

 

 

PS:Mam przegrane prawie 36h a tobie Fontek nawet się nie chcialo zobaczyc gametrackera ... Tylko napisales co wymysliles w swojej glowie

 

 

 

Omi na ts'ie siedzialem ostatnio ... Ale mam teraz jakies problemy z internetem ze jak wejde na ts'a to strasznie laguje... Ale za nie caly miesiac będe miał nowy internet i bede siedzial na ts ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Daj się poznać na serwerze grasz tu od tygodnia albo 2 tygodni.

 

Na razie nie :(

 

 

 

/EDIT

 

 

 

Jestem na neutral z przychyleniem na małe tak widziałem go serwie gość w porządku i cały czas noł-lajfi ;D Ale tak jak pisałem Daj się poznać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin zostaje przyznany na okres próbny nie zmarnuj tej szansy .Pracuj nad znajomością regulaminów  ,przypomnę ze funkcja admina jest po to aby pilnować porządku na serwerze ,masz w odpowiedni sposób reagować na każde wezwanie .Powodzenia .;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...