Skocz do zawartości
Teez.

Będzie "Grubo" :D Zapnijcie pasy!

Rekomendowane odpowiedzi

EvO - niby skryty, nieśmiały, a w środku czyha w nim prawdziwy duch dobrej zabawy! Poznajmy go! Zapraszam do lektury ;) 

 

 

 

- Witaj EvO. Na samym początku (po raz kolejny) pogratuluję Ci Moderatora na sieci multi-head.pl. Zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, także zaczynajmy! Na wstępie przedstaw się, napisz ile masz lat, skąd pochodzisz i opisz się w kilku zdaniach.

 

- Cześć. Dziękuję . To tak, nazywam się Michał, mam 17 lat (w czerwcu 18) i mieszkam w Przemyślu. Interesuję się sportem, motoryzacją oraz muzyką. Na ogól jestem spokojny oraz staram pomagać się innym, sprawia mi to satysfakcję. Lubię ludzi z poczuciem humoru oraz dystansem do świata.

 

- Masz podobne cechy do moich. Czym się zajmujesz na co dzień ?

 

- Na co dzień uczęszczam do liceum, spotykam się ze znajomymi, uprawiam sporty no i oczywiście siedzę na mh. Ze znajomymi przeważnie, jeżdżę na motoycyklach, albo baluje.

 

- Widzę, że interesują Cię motory, miałeś z nim jakąś przygodę, którą pamiętasz do dnia dzisiejszego ?

 

- No to tak. Stało się to rok temu. Jechaliśmy na zlot, była większa ekipa coś koło 10 motocykli, ja jechałem na motocyklu kolegi honda cbr 929r. Podczas powrotu przejeżdżaliśmy przez małą wioskę w której to były dość nieciekawe zakręty, na jednym z nich przy prędkości 70-80km/h. Pociągnęło mnie na piasku wprost pod auto, kierowca samochodu leciał prosto na mnie, jednak w ostatniej chwili odbił i zjechał na pobocze, oczywiście on też jechał z niemałą prędkością. Zakończyło się wyzwiskami ze strony kierowcy samochodu, jednak stanęli za mną znajomi i gość bardzo szybko zmienił zdanie, a następnie wsiadł i odjechał. Na szczęście nic mi się nie stało, udało mi się utrzymać motocykl.

 

- No nieźle, niczym Camp mor*ą po asfalcie :D. Pisałeś, że interesujesz się sportem. Masz jakiś ulubiony team, jakiegoś ulubionego zawodnika ?

 

- Proste, oczywiście, że FC Barcelona, a mój ulubiony zawodnik to Ronaldinho, uwielbiałem oglądać jego zwody, a gdy był w Barcelonie to po prostu magia. Oczywiście piłka nożna nie jest jedynym sportem który mnie interesuje, jest tego mnóstwo... Na równi z nogą stawiam siatkówkę. Staram się uprawiać różne dyscypliny, np. unihokej, w którym zostałem V-ce mistrzem województwa. Tutaj dodam że od kilku lat drużyna, która wygrywa Podkarpacie zostaje mistrzem Polski.

 

- Oo! Unihokej, w 6 klasie wraz z moją szkolną drużyną zajęliśmy 2 miejsce. Super sport! Powiesz nam coś o swoich talentach/osiągnięciach sportowych ?

 

- Nie ma tego dużo, w dawnych czasach gdy trenowałem lekkoatletykę, a konkretnie rzuty to wygrywałem zawody rejonowe w rzucie oszczepem i dyskiem, póżniej na wojewódzkich szło już gorzej, a tak to incydenty w amatorskich turniejach siatkówki czy piłki nożnej. Grywałem w małych klubach no i oczywiście ten unihokej jak już wcześniej wspominałem. Jednak głównie sukcesy odnoszę na szczeblu zawodów szkolnych.

 

- Też kiedyś chciałem startować w lekkoatletyce, ale nie umiałem skoku w dal. Zawsze skakałem b. blisko haha. Chyba już temat sportu wyczerpaliśmy na maxa. Może teraz coś o grach. Jak zaczęła się Twoja przygoda z cs'em na mh ?

 

- Zaczęło się od tego, że poznałem Aquaxa na sieci ********-******, graliśmy tam na serwerze 4fun. Później serwerownia podupadała, a Aquax założył swoją sieć, wysłał mi link i na początku, wbijałem raz na jakiś czas, a gdy to wszystko się lepiej rozwinęło zostałem tutaj na stałe. Na początku grałem na codzie 200lvl i były to wspaniałe czasy.

 

- No, ciekawe. A w cs'a jak zacząłeś grać ?

 

- W sumie, mój starszy kuzyn grywał czasami w CS Condition Zero, spodobało mi się i również zacząłem grać w tą grę. Po czasie przerzuciliśmy się obaj na 1.6 i tak już zostało.

 

- No okej. Zmienimy temat. Miałeś w dzieciństwie różne wybryki, którymi chciałbyś się pochwalić ?

 

- Hehe, jak zwykle było tego trochę, ze względu, że mieszkam na wsi i zawsze coś się dzieje. Napisałem że mieszkam w Przemyślu (w ramach sprostowania, zaraz koło Przemyśla, mam 50m do miasta). Tak więc, miałem może z 5 lat kiedy to, zacząłem jeździć z moim starszym bratem na rowerach, i pewnego razu jechaliśmy z dość dużej górki, nabraliśmy trochę prędkości, aż tu nagle patrze a moja kierownica zamiast skręcać to została w moich dłoniach. Zaliczyłem wtedy z 5 fikołków w powietrzu i całkiem mocno uderzyłem o ziemie. Hmm, innym razem, gdy uczyłem się jeździć na motorach, a mianowicie składak z silnikiem rometa dwubiegowego, zabrałem go gdy w domu nikogo nie było, odpaliłem dałem gaz i nie opanowałem go. I tym razem uderzyłem w ścianę, na szczęście miałem kask i głowa ocalała.

 

- "Grubo" :D Szczęście, że nic poważnego się nie stało. A co na to Twoi rodzice/znajomi ?

 

- Różnie, często słyszę o sobie opinie, że mam same głupoty w głowie, czy że jestem zakręcony.

 

- Czyli taki "Krejzol" xD To może teraz o Twojej przyszłości. Masz jakieś plany na dalsze

 

życie ? Co planujesz robić, gdy będziesz dorosły ?

 

- Szczerze mówiąc, od małego miałem wiele planów. Teraz zastanawiam się nad nauką i poszukiwaniem posady geodety, albo nad wyjazdem za granicę, aby znaleźć jakąś pracę (konkretnie w Austrii, gdzie obecnie pracuje mój starszy brat) Dla tych co nie wiedzą: Geodeta zajmuje się ustalaniem wielkości i kształtu Ziemi i określeniem położenia punktów na jej powierzchni. Dzięki jego pracy powstają np. mapy czy profile.

 

- O kurczę! Mi by się nawet nie chciało tyle uczyć, żeby pracować na takiej posadzie. Jesteś może marzycielem czy żyjesz realiami ?

 

- Każdy żyje jakimiś marzeniami, i mnie to nie omija, lecz myślę, że bardziej jestem realistą, z dystansem do świata ;) Lecz jak byłem mały zawsze marzyłem jeździć na dużych motocyklach (ścigaczach) i powoli zaczyna się spełniać.

 

- A gdybyś wygrał 5 000 000 mln złotych, co byś z nimi zrobił ?

 

- Kupiłbym sobie porządny motocykl, samochód, postawił dom, część bym zainwestował we własną firmę, a reszta na imprezy.

 

- Ja bym zrobił zamach na panią od biologii. Uwaga, odbiegamy od tematu. Masz jakieś lekarstwo na nudę ?

 

- Jakiś konkretnych sposobów nie mam, ale nudę najbardziej lubię zabijać wypadami ze znajomymi na jakiś melanż :D (w Przemyślu mamy bardzo fajne 2 miejscówki nad sanem gdzie spotyka się wielu młodych ludzi i melanżuje, mam kilka fajnych ekip z którymi często wychodzę, czasami zamiast nad san lubimy uderzyć do klubu, albo na jakąś domówkę, no i tak to wygląda, a San jest to rzeka przepływająca przez Przemyśl dość duża wypływa gdzieś na granicy z Ukrainą (ale nie wiem dokładnie) jest to dopływ Wisły, poza tym na jej brzegach w Przemyślu odbywa się najwięcej libacji - zbiorowe picie alkoholu w wieeelkich ilościach)

 

- Oooo, piłeś już alkohol ? Jeżeli tak to od kiedy.

 

 

- Hmm... Powiem tak, picie ze znajomymi to już taka moja tradycja, mniej więcej 2-3 razy w tygodniu. Szczerze to pierwsze kroki stawiałem już w gimnazjum bodajże sylwester w pierwszej klasie czyli jakieś 3-4 lata temu, później zdażało się od wielkiego dzwona, a od mniej więcej półtora roku to już normalnie tydzień bez melanżu jest tygodniem straconym.

 

- A przyłapali Cię rodzice na piciu ? Hahahaha. Jeżeli zostałeś to opowiedz Nam o tym.

 

- Hehe no zostałem... Pierwszy raz był dość ciężki ale teraz to już na lajcie. Tak więc, było to na zakończenie gimnazjum (16 lat) zrobiliśmy pożegnalne ognisko, było może z 10 osób. Zaczęliśmy dość spokojnie, mianowicie ja przyniosłem 0,5, ale pił każdy więc skoczyliśmy do sklepu po dwie litrówki. Przy pierwszej odpadło 6 osób, więc litra było na 4, nie chwaląc się łeb mam dość dobry i gdy w butelce zostało jakieś 0,2-0,3 wódki odpała reszta, heh i tutaj wystosowałem tekst: "co ja tego nie wypije?" i machnąłem na raz... Później film powoli mi się urywał i zaliczyłem jedynego zgona w swoim życiu, przebudziłem się dopiero jak wpadli moi rodzice na ognisko. Potem zabrali mnie do auta i na chatę. Dalej to już tylko ciężkie wakacje, cały czas kazania i kac.

 

- Haha! "Grubo" chłopie! Wyobrażam sobie jak padłeś mor*ą na ziemie :D Nie wiem dlaczego, ale zawsze na koniec zostawiam muzykę. Napisz jakiej muzyki słuchasz i może masz ulubioną piosenkę ?

 

- Co do muzyki to nie mam konkretnie sprecyzowanego gatunku, słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho.

 

- Haha, dobre klimaty widzę. Może na koniec jakiś suchar ? 

 

- Wchodzi rudy do fryzjera, a fryzjer : na łyso ? (ten żart nie ma na celu nikogo obrażenia ani ośmieszenia) // Z dedykacją dla Hardeq'a ~ EvO.

 

- Dobre :D Dzięki, że zgodziłeś się na wywiad, trzymaj się i do usłyszenia ;)

 

- Spoko, na razie i dzięki za propozycje wywiadu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że w przedostatnim pytaniu drzEvO zdążył opowiedzieć swoją historię z fryzjerem :D

 

Michał jest jakiś niepoważny, wpada pod samochody, w ściany i chleje do upadłego. No i weź tu takiemu zaufaj :(

 

Wy tam serio myśleliście, że Brzoza jest spokojny? To żebyście widzieli co on do mnie na steam pisze :D

 

 

 

Wywiad mnie zaskoczył bo byłem w 60% przekonany, że będzie marny, a pytania będą słabe.

 

Na szczęście pomyliłem się i wywiad był dość porządny, prócz paru małych błędów, które i tak różnicy nie robią.

 

Gratulacje i trzymaj tak dalej :D

 

Pozdrowienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry wywiad :D Jedyne co mi się w nim nie podoba, to fakt, że jesteś kibicem barcy ;P Ogólnie fajnie się czytało i leci +.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TeeZ widzę że się rozkręciłeś  :P Wywiad na najwyższym poziomie  :good: Czekamy na więcej bo aż się chce takie wywiady czytać ;)

 

Co do zgona to raczej każdy miał ale nie w takim stylu jak Ty :D  Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rażące błędy ortograficzne, stylistyczne, brak logiki w niektórych zdaniach. Nie wiem czy problemem jest sprawdzenie sobie tekstu przed wstawieniem.

 

Niestety ale pod tym względem postępów to ja nie widzę. Masa byków.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

q0ej.png

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...