Skocz do zawartości
Teez.

Przemysław Camp! :D

Rekomendowane odpowiedzi

Oto doczekany wywiad z Przemkiem, który gada 20 minut jak nie wiecej przez telefon w trakcie przeprowadzenia wywiadu o 1.xx. Poznajmy go! Haha

 

 

 

 

Redaktor - Jasny niebieski

Camp - Jasny biały

 

 

 

 

- Siema Camp. Zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, więc nie ma na co czekać! Startujmy. Na początku przedstaw się, napisz ile masz lat, czym się zajmujesz i skąd pochodzisz.

 

 

- No elo, nazywam sie Przemek (Pszemek), mam 19 lat, pochodzę z Jeleniej Góry, chociaż w swoim życiu zamieszkiwałem Śląsk, dokładnie Katowice, tam też się wychowywałem. Czym się zajmuje? Przede wszystkim gastronomia, kulinaria, mogę się nazwać kucharzem, młodym znawcą kuchni i w tej kwestii nie będę skromny. Drugie co lubię to fotografia, jedno z moich cichych zajęć. Czasem też uwielbiam się zająć sobą, odpalić blanta, włączyć film i uprawiać chill. : D

 

 

- Może mnie zatrudnisz, jak otworzysz własną restaurację :D A powiedz co to jest chill?

 

 

- Chill? Dla mnie to totalny luz, tak jak pisałem - ja, film, blant, gdzieś tam mój pies patrzący się na zjaranego mnie, dochodzi też do tego miska chipsów, napój i na końcu relaks, to dla mnie znaczy chill. Ewentualnie coś w plenerze, ale to już wiadomo w lato i z odpowiednią ekipą.

 

 

- Zazdro! :> Mieszkasz sam, czy może kogoś masz ?

 

 

- Aktualnie mieszkam z młodszym bratem i moją matką, lecz to się zmieni w czerwcu, wylatuje do UK, za pracą oczywiście no i na swoje. A czy kogoś mam to, owszem mam i to moja mała słodka tajemnica.

 

 

- Do Anglii ? Umiesz język ? Jako kto chciałbyś pracować ?

 

 

- No coś tam potrafię, w szkole nigdy źle z tym u mnie nie było, a poza tym gdy przebywa się w środowisku, gdzie ludzie mówią tylko angielskim to szybko go załapiesz. No będę pracował na kuchni, pomocnik szefa kuchni, albo kucharz

 

 

- Na ile tam wyjeżdżasz ? Co będziesz robił tam oprócz pracy ?

 

 

- Nie mam pojęcia na ile, na razie planuje przepracować tam wakacje. Jak się uda to może ułoż się na stałe, a oprócz tego chciałbym trochę poznać Anglię, ludzi którzy tam mieszkają, poznać kulturę.

 

 

- To można powiedzieć, że ciekawy świata jesteś. Planujesz jeszcze gdzieś wyjechać ?

 

 

- Nie, aktualnie nie. No chyba że po nowe auto. Haha

 

 

- Idź sprawdź czy pranie wyschło, haha. To może zmienimy temat, opowiedz coś o swoim dzieciństwie. Miałeś jakieś przygody/wybryki którymi chcesz sie pochwalić ?

 

 

- U, no nie wiem. Raz mnie pies ugryzł w brzuch, raz jadąc na bmxie z górki się wywaliłem tak że bmx leciał obok mnie, a ja mor*ą po asfalcie. Innym razem spuściłem mercedesa mojej mamy z góry prosto na radiowóz policyjny, a on potem wpadł do rzeki, dużo tego było.

 

 

- A miałeś taki jedyny, wyjątkowy ?

 

 

- Tak, dosyć nieprzyjemny. byłem świadkiem wypadku samochodowego, tzn. auto potrąciło babcie na przejściu, dosyć obrzydliwie bo tej kobiecie urwało nogę, a ja wtedy szedłem po pizze.. Ludzie to d**ile :)

 

 

- Współczuje ;/ Co możesz powiedzieć na temat swojego charakteru ?

 

 

- Mam dużo cierpliwości do ludzi, zawsze w nich wierze. Nieważne co mi zrobią, liczę na to że się zmienią, co jest czasem głupie bo na tym cierpie, ale głowa ku górze i idziemy dalej. Nie lubię się wkurzać, bo jak już się wkurze, to robię się niemiły.

 

 

- No ciekawie, a jakbyś się ocenił jednym słowem ?

 

 

- Nie ma jednego słowa na mnie, i nikt go nigdy nie znajdzie.

 

 

- No dobrze, a jak jest z Twoją muzyką, sportem ? Pasjonujesz się takimi rzeczami ?

 

 

- Pewnie, muzyke kocham. Grałem na perkusji kiedyś, a sport, 8 lat w klubie piłkarskim pozycja bramkarz, potem ostatni stoper, po 5 latach kapitan. W między czasie przez 7 lat koszykówka, Sudety dokładnie, taki klub u Nas.

 

 

- No to powiem na bogato xD. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz, masz jakąś ulubioną piosenkę ?

 

 

- Nie, nie mam. Muzyki, różnej. Od rapu, po klubowe nuty. Lubię muzyke, w calym słowa jej znaczeniu.

 

 

- To tak jak ja ;). To może teraz opowiedz o swoich marzaniach z dzieciństwa lub z teraźniejszości.

 

 

- Chciałbym kiedyś mieć swoją knajpę, najlepiej w Polsce, taka typowa polską kuchnie, bez żadnych dodatków orientalnych. A tak, to mam marzenie aby spędzić zycie przy osobie ktora bede kochal tak samo jak Ona mnie, i bedzie Nam razem dobrze, nawet po ślubie haha.

 

 

- Nie ma co, przyszły kucharz. Teraz Twój chyba ulubiony temat, gry. Jak zacząłeś swoją przygodę z cs oraz na sieci multi-head ?

 

 

- Mam swojego pudełkowego steama 2k4, od cioci z Anglii właśnie dostałem hah, i tak sie zaczęło, potem zgubiłem pasy do konta, pudełko tez przepadło, gralem na innych, aż tu nagle przy przeprowadce do nowego domu, pudelko sie znalazło :D no i gramy na tym koncie nadal. A na MH trafiłem hm..szukałem jakiejś fajnej nowej sieci, gdy z poprzedniej mnie wyrzucono gdyż postawiłem się H@ który mnie zwyzywał po pijaku. Stare dzieje...

 

 

- Haha. No nieźle. A w jaki sposób postawiłeś się H@ tamtej sieci ?

 

 

- Powiedziałem mu że jest popier******, bo odbiło mu od nowej rangi, wyobraża sobie za dużo, a to że jest h@, nie uprawnia go do tego aby mnie obrażał. A ten dał mi wszędzie bana, wywalił z roli moderatora itp, no cóż bywa :D

 

 

- Mówi sie trudno, MH najlepsza! Mam jeszcze kilka pytań. Grasz w inne gry poza cs'em ? Jeżeli tak to jakie ?

 

 

- Fifa, od 99 roku gram w fifę, a tak to nic. No chyba ze CS:GO się liczy.

 

 

- Maniak Fify :D Też kiedyś grałem, ale mi sie przejadła. Swoje nicki w grach sam wymyślałeś, czy masz może "po kimś" ?

 

 

- Nie, nicki zawsze sam wymyślalem, nigdy nie kopiowałem od nikogo.

 

 

- No dobrze, doszliśmy do końca (1:30) Chciałbyś kogoś pozdrowić ?

 

 

- Hahahaha, pozdrowić hm? Chudy, Bounder, Poland, n-ty, Ciebie, Strajkera, Zieloną, Badka :) Ich pozdrawiam, bez zbędnych komentarzy.

 

 

- Ok. Dzięki za przeprowadzony wywiad i trzymaj sie.

 

 

- Luzik, ja nocki zarywam od małego ;d. Pa.

 

 

 

 

 

 

Wycinek z GG. xD

 

C :[Nie, nie chce mi sie. Po prostu lubię te osoby, często je cisne na ts3 i dlatego haha.]

 

T :[Od rudzielców?]

 

C :[Miedzy innymi, Chudy jest łysy, a Poland śmierdzi np.]

 

 

 

Dzięki! 5.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad ładny, dobrze dobrane pytania i ładne odpowiedzi tylko strasznie mi się nie podoba czcionka tego wywiadu po 1 jest za duża a po 2 oczojebn* 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HAHA byłem 1 w pozdrowieniach a Wy nie xD

 

 

 

Camp (Pampers) co do Ciebie - Przemek ,blant, Anglia, kucharz, "morda po asfalcie", wypadki do tego pijak :o Ty to jesteś wariat.

 

Otworzysz knajpkę i co zobaczymy Ciebie na TVN w "Kuchennych rewolucjach"??

 

 

 

Katowice Katowice, cztery domy dwie ulice, cztery domy dwa barany ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z góry mówię, że to nie ze złośliwości, ale...

 

Brak wielu znaków interpunkcyjnych, ą ę ó pozjadane, przeprowadzce*.

 

Jak na pierwszy wywiad fajnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad na DUŻY +:D z miłą chęcią  przeczytałem i pozytywnie odebrałem go wiec oby takich więcej wywiadów.Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za Wasze pozytywne i oczywiście negatywne opinie. Następnym razem postaram się o dłuższy i bez błędny wywiad ;).

 

 

 

 

Ps. Ktoś chętny do wywiadu ? :> Piszcie na PW lub na gg - 49776779 ;) i oczywiście zgłaszajcie się w temacie "Zglaszanie się do wywiadów"

 

 

Pozdrawiam, a następny wywiad już nie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

q0ej.png

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...