Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]VIP + reconnect = przesada

Rekomendowane odpowiedzi

Był już podobny temat tutaj, jednak obecny, niby "poprawiony" plugin nadal jest do (_o_). Generalnie powtórzę to co napisał v_1_o_O, że powinno się całkowicie uniemożliwość ponowną grę w tej samej rundzie, komuś kto zrashował, padł i zrobił reconnecta. Nadal masa osób to bezwzględnie wykorzystuje, a zwłaszcza gracze z wykupionym VIP'em. Generalnie zasada jaka panuje na serwie:

 

 

 

1) mam VIP'a

 

2) początek rundy: ak/deagle lub m4/deagle (+ kevlar i all granaty) i rashuję

 

3) zabijam coś i padam

 

4) reconnect

 

5) ta sama runda i znowu full wypas czyli ak/deagle lub m4/deagle (+ kevlar i all granaty) i gram dalej

 

 

Sorry, ale to jest mega przegięcie i jak dla mnie takie coś jest nie do zaakceptowania. Moja propozycja:

 

 

 

- zablokować ponowną grę w tej samej rundzie jak ktoś zrobił reconnecta

 

- nie resetować statsów po ponownym wejściu na serwa (jest plugin do tego, nawet jak ktoś da retry to ma takie same staty jak przed wyjściem)

 

- nie dodawać /rs, bo to i tak nikomu nic nie daje

 

 

Napewne więcej osób podpisze się pod tym co napisałem, więc prosiłbym opiekuna n-ty dzien o nie zamykanie tematu (wiem że lubisz zamykać szybko tematy, ale forum jest do dyskusji, a te twoje szybkie zamykanie tematów de facto uniemożliwiają takową dyskusję).

 

 

 

pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

- zablokować ponowny RC jestem za

 

- jest plugin który nie resetuje statsów nawet po ponownym rc, fakt. Jednak jaki to ma sens, skoro byłaby zablokowana możliwość rc? :)

 

- komenda /rs powinna być, jeśli poszłoby zablokowanie rc.

 

 

 

 

Niektórzy robię też reconnecta w celu zresetowania statsów (nie po to aby grać w tej samej rundzie), więc taki plugin uniemożliwiłby resetowanie sobie statystyk.

 

A co do /rs, to imo jest to całkowicie zbędne, bo wszelkie statsy do top15 i gametrackera i tak przecież normalnie zlicza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Niektórzy robię też reconnecta w celu zresetowania statsów (nie po to aby grać w tej samej rundzie), więc taki plugin uniemożliwiłby resetowanie sobie statystyk.

 

A co do /rs, to imo jest to całkowicie zbędne, bo wszelkie statsy do top15 i gametrackera i tak przecież normalnie zlicza.

 

 

 

 

Co do zapisywania statów, to jestem przeciwny. Jest to zwykłe FFA i na innych serwerach często się spotykam z tym, że jak nie ma /rs, to wychodzą, bo mają staty 0:X

 

Skoro /rs nic nie zmienia, to dlaczego Ci przeszkadza? Przecież niektórzy nie lubią być "na minusie", to mogą sobie zresetować..

 

 

 

Co do reconnectów, to były już tematy poruszane i administracja jest za zablokowaniem, tylko pluginy coś lipne są wrzucane na serwer ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście chcę aby reconnect pozostał .Wolę jak ktoś rashuje a nie kampi na respie (szczególnie TT 1 minutę siedzą) chociaż mogą .Niekiedy się ich ukaże jak się wejdzie od dolnego i od górnego na ich respa ,i powystrzela się trochę i AWP stracą :D = bezcenne 

 

 

 

/rs też się przydaje ,np. ktoś leci na staty i chce mieć ,np. 20:0 i przykładowo ma 15:0 i potem 15:1 .Wiec używa /rs i leci od nowa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Osobiście chcę aby reconnect pozostał .Wolę jak ktoś rashuje a nie kampi na respie (szczególnie TT 1 minutę siedzą) chociaż mogą .

 

 

 

 

Nie "ktoś" rashuje, tylko piszmy konkretnie... gracz z wykupionym VIP'em. Bo to praktycznie tylko oni wykorzystują możliwości VIP'a w celu szybkich reconnectów. A robią to tylko dlatego że mogą zagrać 2 razy w tej samej rundzie mając przy tym full zestaw, czyli np. ak/deagle lub m4/deagle (+ kevlar i all granaty). Inni gracze tak nie robią bo po ponownym wejściu na serwer mają tylko glocka/usp i 800$, bez kevlara i granatów. Dlatego powinno się definitywnie ukrucić ten proceder, blokując możliwość grania w tej samej rundzie jak się w niej już grało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie "ktoś" rashuje, tylko piszmy konkretnie... gracz z wykupionym VIP'em. Bo to praktycznie tylko oni wykorzystują możliwości VIP'a w celu szybkich reconnectów. A robią to tylko dlatego że mogą zagrać 2 razy w tej samej rundzie mając przy tym full zestaw, czyli np. ak/deagle lub m4/deagle (+ kevlar i all granaty). Inni gracze tak nie robią bo po ponownym wejściu na serwer mają tylko glocka/usp i 800$, bez kevlara i granatów. Dlatego powinno się definitywnie ukrucić ten proceder, blokując możliwość grania w tej samej rundzie jak się w niej już grało.

 

 

 

 

My, jako VIPy często rzucamy bronie na respie, żeby Nam się kasa nie zbugowała i to nie jest wyjątek, że tylko VIP raszuje, bo normalny gracz wie, że leży broń, to też reconnecta robi. Poza tym, 90% graczy, jak padnie na środku z awp, to robi rc. Nie zwalajmy wszystkiego na VIPa :) 

 

Szczerze, to jak nie miałem VIPa, to częściej rashowałem, niż z VIPem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoba z vipem, aby działał jej poprawnie, musi zrobić retry na początku mapy.

 

W sumie jestem przeciwna zablokowaniu /rs i tak dalej, bo wiem, jaka jest łatwość, ludzie robią to często i lubią to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

My, jako VIPy często rzucamy bronie na respie, żeby Nam się kasa nie zbugowała i to nie jest wyjątek, że tylko VIP raszuje, bo normalny gracz wie, że leży broń, to też reconnecta robi. Poza tym, 90% graczy, jak padnie na środku z awp, to robi rc. Nie zwalajmy wszystkiego na VIPa :)

 

 

 

 

Gram sporo na serwie i wiem jak to wygląda. Nie tylko gracze z VIP'em robią retry, to prawda, ale nie zmienia to faktu, iż to właśnie najczęściej VIP'y robią reconnecta, czasem nawet może i kilkanaście razy podczas jednej mapy. W przypadku niektórych VIP'ów to wygląda tak jakby mieli dosłownie binda na reconnect. Założyłem ten temat, bo to właśnie VIP'y definitywnie nadużywają tej opcji, a celem jest ewidentnie możliwość gry w tej samej rundzie z pełnym zestawem broni.

 

 

 

Sam mam VIP'a na serwie i jeszcze nigdy nie skorzystałem z reconnecta w celu ponownej gry w tej samej rundzie. Jednak jak nie miałem VIP'a, to zawsze zastanawiało mnie dlaczego cześć graczy tak maniakalnie używa reconnecta na tym serwie... odpowiedź jest prosta, ze względu na posiadanie VIP'a i korzyści jakie się z tym wiążą. Wszelkie inne tłumaczenia są zbędne, bo ktoś kto ma VIP'a i korzysta non stop z reconnecta będzie oczywiście chciał, aby zostało tak jak jest, bo mu tak jest lepiej i wygodniej.

 

 

 

 

Osoba z vipem, aby działał jej poprawnie, musi zrobić retry na początku mapy.

 

 

 

 

Nikt tu nie pisze o koniecznym retry po zmianie mapy, tylko o tym że w czasie gry VIP'y korzystają nagminnie z reconnecta w celu ponownej gry w tej samej rundzie z pełnym zestawem broni. Dlatego nazwa tematu jest taka a nie inna.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście nie zauważyłam, aby sprawa wyglądała tak strasznie, jak ją piszesz. Tu nie tylko chodzi o vipy, bo nie widziałam, aby ktoś robił to "nawet kilkanaście razy w ciągu mapy", bo przecież wyświetla się nazwa w lewym górnym rogu "przychodzi vip (...)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...