Skocz do zawartości
preson

[ODRZUCONE][Redaktor] meXX

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper.

Wiek: 17 wiosen.

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: meXX/NikoS - 37371117.

Staż na forum: Około pół roku.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem redaktorem naczelnym oraz grafikiem. Funkcje te pełniłem na serwerowni *****

.pl, która od paru miesięcy nie istnieje.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Grafik.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 9/10, cały czas się uczę.

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Od 18h do 20/21h w tygodniu, a weekend cały dzień tak naprawdę.

List motywacyjny:

 

 

 

Logo gazetki:

 

to51.png

 

 

 

Jeden z wywiadów które przeprowadziłem:

 

d599.png

 

 

 

Po za tym mam sporo pomysłów.

 

PS. Chyba można przymknąć oko na moje posty :)

 

PS.2 Badek, ta sieć już nie istnieje, napisałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na NIE.

 

Dlaczego? Gdy miałeś grafika olałeś sobie tą posadę, znikłeś. Wykazałeś się czymś dla innych/sieci ?(nie licząc kilku wyjątków) Nie, od razu składasz podanie na Redaktora.

 

Może i jest ich mało, ale nie można zbierać byle kogo na takie posady, bo potem się będzie działo byle co. Takie moje zdanie w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Od 18h do 20/21h w tygodniu, a weekend cały dzień tak naprawdę.

 

 

 

 

 

Skoro masz tyle czasu to czemu jak objąłeś funkcje Grafika wgl nie rozbiłeś zlecen czasu ci brakowało?  :fool:

 

Co do wywyadiu skad mam mieć pewność ze wywyiad jest twój?

 

 

 

Jestem na nie 

 

-wróciłeś i odrazu podanie na redaktora troche nie na miejscu

 

- 2 nastepne powody wyżej

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu twierdzicie, że znikłem po dostaniu rangi grafika, skoro dostałem ją tylko i wyłącznie dla tego, że robiłem zlecenia dla sieci(czyt. logo, rangi, banery itd..). 

 

Nie dostałem rangi po to aby zadowalać użytkowników co czasami się zdarzało. Takie sprostowanie.

 

 

 

PS. Ja chce się zająć oprawą graficzną w gazetce + mam dużo pomysłów jak ją urozmaicić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak będziesz starranie i rzetelnie wykonywać swoją pracę, a nie dostaniesz rangę i uciekniesz to mogę być na tak, ale póki co jestem na nie. Posiedź z nami zrób kilka próbnych wywiadów pokaż, że ci zależy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Czemu twierdzicie, że znikłem po dostaniu rangi grafika, skoro dostałem ją tylko i wyłącznie dla tego, że robiłem zlecenia dla sieci(czyt. logo, rangi, banery itd..). 

 

Nie dostałem rangi po to aby zadowalać użytkowników co czasami się zdarzało. Takie sprostowanie.

 

 

 

PS. Ja chce się zająć oprawą graficzną w gazetce

+ mam dużo pomysłów jak ją urozmaicić.

 

 

Nie bardzo rozumiem. Chcesz przez to powiedzieć, że chciałbyś robić różnego rodzaju prace graficzne w redakcji? Myślę, że o takie coś można poprosić grafika. W redakcji bardziej chodzi o to, aby pisać...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie neutral. Dlatego,że wywiad jest ciekawy,ale znów wyżej piszą,że jak miałeś grafika to olałeś sobie. Chociaż ja jestem bardziej na tak,sądzę,że szansa należy się każdemu. Ale dobrze było by jak byś pokazał,że Ci zależy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral. Powody kolegów wyżej mówią za siebie.  Wróciłeś nie dawno i od razu podanie, popraw aktywność na forum i opinie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...