Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Uwaga a zarazem propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o wyświetlenie nazwy utworu podczas gry.Kończąc rundę wyświetla się nam nazwa po prawej stronie mapy i zasłania kto kogo zabił itp.nie wiem jak dla innych ale dla mnie to trochę dziwne.Chciałbym żeby to zostało gdzieś przeniesione na inną stronę mapy bądź wrzucone na zwykły Say pod kolorem odróżniającym się od zwykłego.Jeżeli to głupie spostrzeżenie tematu z moje strony to przepraszam za kłopot.Czekam na odp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież i tak tytuł utworu jest wyświetlany po rundzie a chyba będziecie wiedzieć, że kogoś zabiliście (dojdzie wam 300$, i oczywiście pewnie co chwile naciskacie TAB). Ale jeśli to jest problemem to żeby Wam dogodzić lepiej zrobić tytuły na czat jak to n-ty napisał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też jestem za czatem :) kilka razy specjalnie zaglądałem w konsolę, żeby zobaczyć kto kogo zabił, bo to zasłaniało hahaha :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie to tam bez różnicy chudy dobrze napisał wy pewnie ciągle naciskacie TAB i wiecie kogo zabiliście. Niech zostanie tak jak jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja miałem taką sytuację, że ten napis w prawym górnym rogu się zawiesił i całą kolejną rundę grałem z tytułem po prawej, nie widziałem, kto kiedy i jak zabił... Zdecydowanie głos za tym by to było napisane na czacie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam, że ostatnio była sytuacja, że zostało 5 tt na gali, CT rzucił he na galę i wszystkich zabił. Nikt nie wiedział o co chodzi, bo nie widać było ostatnich zabójstw, a nie wszyscy ogarniają grę na tyle, żeby latać po consoli i szukać kto kogo zabił i po prostu nie ma na to czasu i kilka rund ludzie płakali o co chodzi..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...