Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]A co mi tam :D

Rekomendowane odpowiedzi

Zrezygnowałam ze wszystkich funkcji, ale to jest stanowisko, które zawsze chciałam mieć, a na forum zaglądam cały czas, więc można spróbować :) Nie mam innych zajęć poza domem więc mogłabym się zająć w pełni forum.

 

 

 

1. Imię: Angela

 

2. Kontakt: Steam, Facebook, Forum

 

3. Lokalizacja: Piotrków Tryb.

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: W cs'a już nie gram, czasem wejdę tylko ale co to ma wspólnego z forum?

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Wchodzę po kilka razy dziennie :)

 

6. Posty (min. 300 sensownych): 326

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Utrzymywać porządek, miłą atmosferę i przestrzeganie regulaminu oczywiście

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całość. 

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą jaka jestem i że umiem się dogadać z każdym. Mimo jakiś tam kłótni i tak prędzej, czy później sprawę wyjaśniałam, bo nie lubię niejasności :) Na ten moment z nikim się nie kłócę, jestem spokojna i nie wtrącam się w nie swoje sprawy :)

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Oczywiście. Mam większy dystans do ludzi, staram się pomóc każdemu kto ma jakiś problem, nie denerwuję się i nie dochodzę o głupoty.

 

11. Coś o sobie: Już chyba wiecie wszystko :D

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Jest.

 

13. Obowiązkowe mikro: Jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

W dniu dzisiejszym chciałabym zrezygnować ze wszystkich powierzonych mi rang oraz oznajmić, że odchodzę z sieci.

Wróciłaś po Moderatora? Wybacz, ale ja to tak rozumiem. 

 


http://multi-head.pl/topic/27707-podanie-na-stanowisko-moderatora-sieci-multi-headpl/ 

Wypowiedź Consecuente... To samo u Ciebie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...