Skocz do zawartości
EvO

[PRZYJĘTY]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Michał

 

2. Kontakt: Ts, steam, fb, gg

 

3. Lokalizacja: Przemyśl

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: Zależy od dnia, ale średnio 2-3h

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): jakieś 3h

 

6. Posty (min. 300 sensownych): Są

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Ogólnie zależy mi na rozwoju sieci, a forum jest częścią. Chcę, aby na forum był porządek.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Może być całe.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Potrafię się dogadywać z ludźmi, oraz chcę im pomagać

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam te cechy

 

11. Coś o sobie:Mam na imię Michał. Mieszkam w Przemyślu. Chciałbym jak najwięcej pomagać graczom, jak i administracji. Myślę, że moja pomoc przy ogarnianiu forum się przyda :)

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Nie byłem nigdy moderatorem, ale szybko się uczę i myślę że ogarnę IPB

 

13. Obowiązkowe mikro: posiadam

 

 

 

 

TeeZ słabo z aktywnością bo chyba od wakacji do października miałem dłuższą przerwę. I to dlatego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Michał jest z nami już wiele lat i mimo, że jest na forum po kilka godzin dziennie [co chwile jakieś linki mi wysyła jak gram :/] to rzadko się wypowiada (Chociaż ma te 656 postów) - to jest jedyny minus (który można w banalny sposób poprawić).

 

Teraz czas na plusy:

 

-Koleżeński

 

-Zaradny

 

-Odpowiedzialny (W to raczej nikt z administracji nie wątpi - naczelny spamer o codzie 400lvl :D)

 

-Konsekwentny

 

-Bardzo szybko dogaduje się z ludźmi.

 

-W sporach zawsze szuka kompromisu i sprawiedliwości.

 

-Jako admin zachowuje się nienagannie.

 

 

 

Jestem na zdecydowane Tak.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega Evolution ostatnimi czasy bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ogarnięta osoba, wykazująca duży zapał do pracy i będąca konsekwentna w swoich prośbach. Bardzo mi się to podoba. Osobiście widziałbym go w innej poważniejszej roli, lecz kultura jego wypowiedzi stoi na wysokim poziomie, więc nie widzę przeszkody, aby mógł wykazać się również na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak evo jest z nami juz od dluższego czasu i jest odpowiedzialna i ogarnieta osoba mysle ze sie wywiaze z tej rangi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko MODERATORA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...