Skocz do zawartości
leeeeebo?

[ODRZUCONE]Podanie by czorny`

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Przemek

2. Kontakt: gg/steam/pw/ts3

3. Lokalizacja: Jelenia Góra (pozdro Antek)

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: do 10h dziennie.

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Powyżej 10h.

6. Posty (min. 300 sensownych): Jest.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomóc przy ogarnieciu działów, wprowadzenie swiezosci swoja osobą, pomoc innym. 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: W sumie każdym, nie sprawia mi to problemu.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam, mysle ze odnosze pozytywnie wrazenie na sieci.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: To i to posiadam.

11. Coś o sobie: W sumie, jeśli miałbym opisywać siebie samego, to byłoby więcej minusow niz plusow. Jednazke mysle ze na sieci, nigdy nie miałem "przewalone" a kontakt z ludzmi mam dobry, jestem typowym no-lif'em wiec jest ciagle dostepny dla każdego. Zawsze chciałem mieć posadę znaczącą coś więcej niż admin, na takiej sieci. Nie dla samej rangi, ale dla możliwości jakie posiadałbym dzieki niej. Móglbym sie wykazac kreatywność, pomoca w rozwoju i nie tylko. W sumie na forum jestem częściej niż na serwerze GO FFa, i tutaj się do tego przyznaje bez bicia. Lubię po prostu to forum :)

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Oczywiście.

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio trochę za dużo pisałeś w działach serwera gdzie twoja aktywność jest mała lub w ogóle jej nie ma, ale myślę, że jako moderator dasz sobie radę. 

 

Czemu tak?

 

- Aktywny w życiu sieci. 

 

- Staż na sieci też jest spory. 

 

- Ogarnięty i miły ziomek. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest typowy noł lajf :D Jak tylko jest w domu to przesiedzi ciągle na cs albo forum. Długi staż, doświadczenie i dobre kontakty z cała administracją :)

 

 

 

Wielkie tak :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...