Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Modek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Kamil

 

 

2. Kontakt:Steam/ts

 

 

3. Lokalizacja: Łódzkie/Wielun

 

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a:2-5h

 

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około):3h+

 

 

6. Posty (min. 300 sensownych):Tak

 

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Utrzymać porządek i kulture

 

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Jest mi to obojętnie każdy dział jest dobry

 

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myślę, że jest

 

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak

 

 

11. Coś o sobie:Mam na imię Kamil, mam 16 lat interesuje się piłką nożną, bardzo dużo czasu poświęcam na cs'a

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Byłem moderatorem, miałem juz dostęp do panelu administracji jak i panelu moderatora, wiem co i jak

 

 

13. Obowiązkowe mikro: TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę twoją osobę w roli Moderatora, ponieważ zawsze jesteś chętny do pomocy, ale jakoś tak nie miałeś szczęscia do tej pory, dlatego też mam nadzieje, że zauważą to ludzi, którzy będą wybierać kandydatów. Jesteś z nami dosyć sporo czasu, wymagania spełniasz, wiec moje tak :)

 

Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spełniasz wymagania,nie widzę spin. Dodatkowo wyżej mówią,że dużo pomagasz co daje wielki plus u mnie. Jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, jesteś jednym z moich faworytów na to stanowisko ponieważ nie widać żebyś zaniedbywał swoją pracę, w poprzednim podaniu pisałem że za szybko, lecz na dzień dzisiejszy już dla mnie zasłużyłeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie cały czas tkwi w pamięci sprawowanie twojej funkcji w UBT, a są to nieodległe czasy. Zwiedzanie tematów, brak zainteresowania obowiązkami mimo ostrzeżeń opiekuna...Obawiam się, że po powierzeniu ci tej rangi, zapał może kolejny raz minąć. Poza tym nie mam do ciebie zastrzeżeń, jesteś w porządku chłopak, ale mimo wszystko chodzi tutaj rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Wydaje mi się, że niektóre osoby bardziej zasłużyły na zaufanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...