Skocz do zawartości
Gość

Który Lepszy ? Ronaldo czy Messi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Hmmm dość trudny wybór. Mniemam, że troszkę lepszy jest Ronaldo, taki mój wybór. Bardziej mi się podoba jego styl gry, a szczególnie tricki itd. Rozumiem Messi gra noga przy piłce, ale szału nie ma, też potrafi nieźle zachwycić, ale jednak nie tak jak Ronaldo :) Osobiście ja gram stylem noga przy piłce i może dlatego trochę mnie to nudzi. Podsumowując najlepszy jest Jakub Wawrzyniak :3 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie co nie ulega wątpliwości.Jest dobrze zbudowany, bogaty i co najważniejsze robi z piłką cuda.Młodym talentem jest również Neymar, dlaczego? Wiele osób kilka lat temu (2-3) nie słyszało o nim gdyż grał w Santosie brazylijskim klubie.Mimo wszystko zaimponował kadrze Barcelony i teraz aktualnie tam gra.

 

 

 

Ronaldo i Neymar są moimi wzorcami jeżeli chodzi o piłkę nożną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja tam wolę grać niż siedzieć i podziwiać innych piłkarzy. Jeżeli miałbym wybierać ostatecznie to Messi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ronaldo - Przeważnie czeka na piłkę przed/w polu karnym przeciwnika, rzadko kiedy tworzy jakąś sensowną akcję z drużyną, jednym słowem taki sęp który potrafi przyłożyć :)

 

 

Messi - Gra z drużyną, biega po murawie, wyprowadza akcję, czasem robi samodzielne akcje które tak samo jak inne dają efekt w postaci bramki, bądź też poda do lepiej ustawionego kolegi z drużyny.

 

 

 

Ogólnie obydwoje to tylko gwiazdki świecące kasą, lecz Messi bardziej potrafi zaopiekować się piłką jak i pograć z drużyną, więc więcej ma do zaoferowania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...