Skocz do zawartości
Gość

Który Lepszy ? Ronaldo czy Messi ?

Rekomendowane odpowiedzi

RONALDO  :diablo:

  :diablo:

  :diablo:

 

 

 

 

                                 cristiano_1.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na moje lepszy jest Messi ( nie jestem jego fanem, więc nie oceniać ), Ronaldo też jest dobry, ale nie mam do nich szacunku, czemu ?

 

- Ronaldo mnie wkurza tym, że w trakcie przerwy korzysta z usług fryzjera / Gdy pada deszcz boi się, że się pobrudzi, więc nie gra

 

- Messi foch'a się, gdy nie zdobędzie złotej piłki / Pcha się na chama, aby strzelić gola

 

 

 

Dla mnie i tak najlepszy jest Neymar, ale też ma swoje - : Przewraca się w polu karnym tak o, aby wyłapać karnego, nawet jak chuchniesz mu w twarz do się przewróci, ale i tak jest dla mnie Najlepszy <3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Najlepszą technikę to posiada Ronaldinho. Gościu kiwał kogo chciał :D Ja obstawiam Ronaldinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ronaldo, a szacunek dla obojga. Tylko nie pieprzcie o jakimś fryzjerze czy deszczu.. bo to chłam puszczony przez fanów Barcelony. pbotomontaż itp.. Ja nie lubię Messiego bo zacjowuje się dziecinnie (fochy i wgl..) Ronaldo wszystko wypracował, a Messi dostał szansę. Tyle na te temat, wolę siatkówkę ;) Mariusz Wlazły <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Ja nie lubię Messiego bo zacjowuje się dziecinnie (fochy i wgl..)

 

 

 

W telewizji widzę zupełnie co innego, chyba że inne mecze oglądamy lub też bazujesz na informacjach zamieszczanych w sieci.

 

 

 

 

 

Ronaldo wszystko wypracował, a Messi dostał szansę.

 

 

 

Ronaldo wszystko wypracował, a Messi więcej zawdzięcza talentowi - tak bym to sformułował. Szansę musieli dostać oboje.

 

 

 

Patrząc na poprzedni sezon - Ronaldo.

 

Biorąc pod uwagę całokształt i potencjał - Messi.

 

Na dzień dzisiejszy - ciężko stwierdzić, nie zachwycają, chociaż nadal są wybitni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...