Skocz do zawartości
Gość

Poznajmy Mateusza. :)

Rekomendowane odpowiedzi

 

                                    Wywiad jest krótki, ponieważ Mateusz nie chciał się rozpisać. :D

                                                              Zapraszam do czytania

. :) 

 

JA- CIEMNY ŻÓŁTY

STRAJK-  NIEBIESKI

 

 

Hej, z tej strony Lidia. Zgodziłeś się na wywiad, możemy zaczynać?

 

 

Tak, oczywiście.

 

 

A więc przedstaw się, powiedz gdzie mieszkasz i ile masz lat.

 

 

Mam na imię Mateusz, pochodzę ze Śląska z miejscowości Jastrzębie-Zdrój i w maju kończę 24 lata.

 

 

Opowiedz coś o swoim mieście, co warto tam zwiedzić.

 

 

Moje miasto, to przedewszytkim stare uzdrowisko Zdrój. Jest tutaj parę zabytków takie jak, kościoły czy stare wille. Nie ma tu zbyt wielu atrakcji turystycznych. To przedwszytkim miasto pracy. :)

 

 

A masz może rodzeństwo? Jak tak, to przedstaw je nam.

 

 

Mam. Starsza siostra to Olga i młodszy brat to Patryk.

 

 

Ile mają lat i czym się interesują?

 

 

Siostra ma 25 lat i chciałaby zostać redaktorką, a moj młodszy braciszek ma 16 lat. Interesował się piłką nożną nawet, grał w klubie miejskim, lecz nadeszły komplikacje z jego kolanem i nie może kontynułować treningów.

 

 

Ojj, to przykro. A jakie Ty masz zainteresowania?

 

 

 

Jestem fanatykiem swojego klubu piłkarskiego GKS Jastrzębie od najmłodszych lat. Poza tym mam swoje hobby, czyli chodzenie po górach. :)

 

 

Pewnie jak każdy chłopak, oglądasz mecze?

 

 

No jasne. A przy tym nieźle drę kapcia i klnę jak szewc. :D

 

 

Na jaką Ligę Mistrzów głosujesz? 

 

 

Mam swoich dwóch pupili mianowicie Real i Borrusia. :)

 

 

O i za to Cię lubię, hehe. Real oczywiście najlepszy. ^^ W maju kończysz 24 lata, zapewne pracujesz? Jeśli mogę spytać to gdzie? :)

 

 

Jestem gornikiem na jednej z kopalni w Jastrzębiu KWK ZIOFIÓWKA.

 

 

Podoba Ci się ta praca?

 

 

Nie jest to wymarzona praca, ale da się ją znieś ze względu na zarobki, bo są bardzo duże. Chyba według ankiety, najlepiej zarabia się na Śląsku.

 

 

Zapewne masz dziewczyne, racja?

 

 

Miałem, ale już nie mam. Moja ostatnia to straszna materialistka i egoistka więc nie mogło się udać. 

 

 

Niestety tak jest. Lubisz czytać książki?

 

 

Nie lubię. Wolę zobaczyć film, a to tylko dlatego, że raczej przy czytaniu ksiązki, zasypiałbym.

 

 

Hehe. To prawie jak każdy, nie lubi czytać książek. Masz może jakieś twoje zdjęcie z dzieciństwa, które pokazałbyś nam?

 

 

Nie mam, ale może potem poszukam w albumie. Jak znajdę to mogę ewentualnie podesłać.

 

 

Skoro nie masz, to odpowiedz coś o swoim dzieciństwie.

 

 

Wychowałem się na chyba można powiedzieć, na najgorszym osiedlu w moim mieście, czyli sami kryminaliści i ludzie z zasadami. Moje dziecinstwo nie było zbyt kolorowe. W wieku 7 lat przeżyłem rozwód rodziców, a ojciec był pijakiem i znęcał się nad nami. Starałem się by było jak najlepiej dla mnie. Potem przeprowadziłem się z rodzeństwem do centrum, gdzie odżyłem, poznałem przyjacioł z którymi nieźle się bawimy do dziś. 

 

 

Niestety, życie nie jest idealne. Masz jakieś motto życiowe?

 

 

Mam parę, ale moje ulubione brzmi tak "Jeżeli możesz marzyć, możesz to zrobić".

 

 

 

 

 

Dobrze, przejdźmy teraz do Cs'a. Jak zacząłeś przygodę z Cs'em?

 

 

To było prawie 8 lat temu. Nakręcił mnie do tej gry kolega. Grałem 2 lata NS jako zwykły gracz. W końcu kupiłem swojego steam, który mam do dziś i chciałem zostać adminem na jakiejś sieci. Zaliczyłem ich sporo. Nie które wspominam bardzo dobrze i szkoda mi ich że już ich nie ma, ale tu na MH czuje się dobrze. Ekipa jest wspaniała. Zostanę tu do końca. :)

 

 

A właśnie, jak zacząłeś przygodę z siecią MH?

 

 

Po odejściu właścicieli pewnej sieci, zdecydowałem się poszukać nowej, równie dobrej i ogarniętej jak poprzednia. Trafiłem na serwer DD2 i tak już zostało. Spodobało mi się tu.

 

 

To dobrze. Chciałbyś zostać kimś więcej, niż adminem DD2?

 

 

Chce robić więcej dla sieci, niż adminować tylko na DD2. Mianowicie chciałbym zostać Superadminem. Jeżeli dostanę tylko taką szanse, na pewno ją wykorzystam.

 

 

Nic nie wiadomo. Grasz mixy czy tak normalnie na DD2?

 

 

Mixy grałem dawno, ale to już nie to samo co kiedyś. Więcej ludzi grywa w GO, lecz nie wątpliwe jest to, że ODD2 to moja ulubiona mapa i serwer.

 

Dobrze, a jaka jest twoja ulubiona broń?

 

 

Mam 3 ulubione. Są to, M4A1, AK-47 i AWP.

 

 

Dobrze. To koniec wywiadu, a więc kogo chciałbyś pozdrowić?

 

 

Cała rodzinkę MH "gamonie jedne". :)

 

 

Okej, to cześć. 

 

 

Pa. :)

 

 

 

 

 

                                                                              Strajk nie mógł znaleść zdjęcia z dzieciństwa, więc dał takie : 

 

                                           

 

                                                                            LINK :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3788eb6332f5649.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strajk pozytywny świr. :D Na ts'ie zawsze rozmawia z nami przy włączonym odkurzaczu. Szkoda, że tak krótko, pewnie parówie nie chciało się dłużej odpowiadać, mogłaś go trochę ponękać jeszcze. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mateuszeek dobra mordeczka, nollajf jakich mało, po 7 baniach wychodzi z servera i mówi "LOVO bot" . :D Pozdroo!

 

 

 

Ps : w dzieciństwie wyglądał dokładnie tak samo, nic się nie zmieniło.! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Lama jakich mało ale nie mieć go w znajomych to od razu można Steam'a usuwać.

 

 

 

 

No to pora usuwać Steam'a xD

 

 

 

A wywiadzik niezły, ale mógłby być dłuższy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...