Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Turniej ogólnosieciowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemanko

 

Mam propozycję aby zrobić turniej ogólnosieciowy. Chodzi w tym dokładnie aby ogłosić na różnych sieciach aby zgłaszały swoje 5 osobowe składy. Z każdej sieci może wyjść tylko 2 składy. Zaprosilibyśmy ok. 10 sieci na ten turniej. 10x2+2 = 22. 10 sieci razy 2 składy z sieci plus 2 składy z naszej. Chodzi w tym dokładnie oto aby nawiązać lepsze kontakty z innymi sieciami i głównie o Fun! Wszystkie składy podzieliło by się na ok. 5 grup od A do E. Każda grupa posiadałaby określoną ilość składów. Zawody były by w formie tabelki jak na ESL lub poprostu jakiś ligach. Po wygranej gramy z wygranym aż do Wielkiego Finału. Wszystkie mecze ustalało by się pomiędzy składami z grup oraz wyżej. Mógłbym to jakoś zorganizować ale z czyjąś pomocą. Nagrody ustaliło by się z H@. Myślę, że to dobry pomysł ale to już zależy od was. Jeżeli chcielibyście coś takiego zobaczyć napiszcie. Aby zaprosić składy z innych sieci to nie problem. Jest bardzo bardzo bardzo dużo sieci Cs 1.6. Napewno z 10 sieci znalazły by się jakieś składy. A jak nie to z naszej wyciągnelibyśmy jeszcze 2. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł ciekawy, jeśli znajdzie się osoba skłonna do "ogarnięcia" tej zabawy to jestem na tak, ale jest taki problem, że teraz ciężko zorganizować się na mixa/mieszańca na naszej sieci z osobami z MH a co dopiero dogadać się z innymi sieciami, chociaż można by było spróbować ale ja w to nie ingeruję :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moge to ogarnąć. Ale nie mam 100 rąk aby patrzeć na raz na 100 forach czy ktoś się zgłosił do konkursu ;D. Wystarczą 1-2 osoby do ogarnięcia zaproszeń i odpowiedzi a ja ogarnę tabelkę oraz losowania grup ;].

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Aha i jeszcze jedno, musielibyśmy ogarnąć HLTV na nasz mixowy aby to wypaliło ponieważ aby się nie pogrążać że nawet HLTV na mixowym nie mamy.

 

@DOWN

 

 

 

Sieci da rade jakoś ogarnąć. Nawet po jednym składem z każdej to 20 składów by się dało ogarnąć. Dla ludzi jak coś o nagrodę chodzi to idą ;].

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jest opcja edytuj .. A ogolem pomysl dobry , ale z roznymi sieciami sie dogadac to juz bedzie ciezej dla Ciebie . Ja nawet bylbym za aby tutaj u nas na MH porobic grupy i tez pograc o jakas skromna nagrode. Bo z top15 na DD2+DM nie wyszlo ;x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście pomysł ciekawy, ale zapewne bardzo ciężko byłoby ogarnąć osoby z innych sieci. Jak są turnieje na naszej sieci to czasami nie wypala, a co dopiero z innymi. Ale warto spróbować, a nóż się uda :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pierwsze 2 składy które się zgłoszą po wybraniu konkursu do mnie są w turnieju, jezeli będzie brakować paru składów weźmiemy więcej z naszej ;].

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko relop. Kup mi karte graficzną to pogadamy o turnieju w GO.

 

@DOWN

 

 

 

Sam widzisz. Nie każdy ma dobrego kompa aby pięknie mu działał GO np moja osoba. WOlałbym aby zrobić go w cs 1.6 bo nadal gra w niego więcej osób.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Spoko relop. Kup mi karte graficzną to pogadamy o turnieju w GO.

 

 

Można zrobić taki i taki turniej, aczkolwiek, jestem pewien, że większe zainteresowanie ze strony Administracji byłoby GO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Relop, troche wątpie w to, że zainteresowanie bedzie wieksze na turniej w GO. Zobacz czołowe sieci i odpowiedz na pytanie - Ile maja zapełnionych serwerów 1.6 a ile GO?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za, lecz ciężko będzie zdobyć pewne składy, bo zazwyczaj jest tak, że drużyny się rozpadają.

 

Przede wszystkim aquax lub Consecuente musieliby dojść do porozumienia z innymi sieciami i coś takiego zorganizować.

 

Jeśli by wypaliło jestem chętny do gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny pomysł , jeżeli juz dojdzie do realizacji tego przedsięwzięcia to bardzo chętnie wezmę w nim udział . :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś spróbuje przekonać czerwonych do tego konkursu ligowego. Jak fajnie wyjdzie 1 edycja to może będziemy częściej coś takiego robić ;].

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trzeba przeciwników zorganizować, bo coś pisać a coś zrobić to dwie inne rzeczy- poeta haha xD

 

 

 

@Lesiu ;) pisze żebyśmy poczekali trochę z tym turniejem. Najlepiej go zrobic w wolne dni. Oraz wiecej tur bo pewnie każdy by chciał zagrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jak chcesz to zorganizować bez czerwonych ? :)

 

 

 

 Chcę tylko pozwolenia i dogadania się co do nagród a resztą to już się przecież zajmę ;].

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


/ref

 

 

 

Camp` Przeczytaj jeszcze raz a zobaczysz że z naszej sieci potrzeba tylko 10 zawodników ;].

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamykam temat. Jeśli gracze z innej sieci będą chcieli grać to napisz do kogoś z moderatorów żeby to otworzył bo widzę że tutaj się spam niepotrzebny zrobił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...