Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Aaaa i jeszcze jedno , można także by było pod spodem "tu zaczyna sie prawdziwa gra" napisać rangi użytkownika który jest na forum. Gdy dostanie nową range , nowy wzór wysyłamy do cupsella ;D.Z

 

 

Z tymi rangami to już za dużo :)

 

 

 

Ale nick Fajny pomysł :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Freez, sama głowa nie jest logiem MH bo to jest obrazek z neta. Sama głowa nie będzie rozpoznawalna jako koszulka MH.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale to musi być coś konkretnego, a nie obrazek odwalony w 10 minut byle jak, tak jak w Twoim przypadku. Poza tym musimy mieć tą głowę w większych rozmiarach, bo będzie rozmazana podczas drukowania. Widziałem ją gdzieś na necie, ale muszę poszukać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak kwota nie byłaby za duża to pokusiłbym się o kupno :). Jak najbardziej ZA ! Pomysł dobry . Ale moim zdaniem bluza byłaby lepsza ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Spoko pomysł,fajny projekt sam tez bym kupił bluzę/koszulkę.Wszystko zależy teraz od [email protected] myślę że też będzie taka odpalona w kosmos jak koszulka.Czekamy. . .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ok. Projekt przyjęty. Teraz proszę o zgłoszenie się osób, które to sfinansują. Konto do przelewu odpowiedniej kwoty podam po ustaleniu szczegółów.

 

Pozdrawiam ciszę jaka teraz zapadnie w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja mogę coś dorzucić do tego projektu. Mi na nim zależy ale jak widać zapewne nikt więcej się nie zgłosi , a moje zasoby pieniężne nie wynoszą dużo. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zależy ile też może w to włożę coś, ale czy wtedy będę także musiał ją kupować czy już za free ;3 ? Bo ja nie pracuje w jakiejś firmie tylko z praktyk ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja kupuję pomysł Minister Les, z chęcią bym kupił taką koszulkę z moim nickiem FenomeN bez s na końcu *_*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Freez sama czaszka to nie logo MH , dużo sieci ma tą czaszkę więc sam nick, bez rang ;].

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ludzie, żeby taki sklep sieciowy otworzyć należy mieć jakiś magazyn. Jeśli każdy chce ze Swoim nickiem, to wchodzi w grę jedynie zamówienie indywidualne. A przy takowym żadnych specjalnych cen się nie uzyska. Więc co za różnica czy zamówicie w "sklepie MH" czy bezpośrednio u producenta. Należy stworzyć jakiś projekt i każdy go sobie podsyła przy zamówieniu. W ten sposób pomijamy koszty dodatkowej przesyłki i kolejnych pośredników.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...