Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować MULTI-HEAD.PL stworzenie swojej sieci na cupsell.pl  już wyjaśniam o co mi chodzi na tej stronie można zrobić koszulki ,które będą reklamować multi-head.pl Jakie jest wasze zdanie na ten temat jak coś ja jestem ZA

tym pomysłem sam sobie bym kupił bluzę i koszulkę . :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kupmy sobie jeszcze skarpetki i majteczki z MH. Kto to kupi? Obciach byłby w czymś takim łazić po mieście/szkole. Kupi to max 10 osób. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obciach ? Hmm przecież tam było by tylko logo nie jakieś napisy typu zarejestruj się , kup vipa czy coś takie samo logo jak ADIDAS czy NIKE nie wiem w czym widzisz obciach no ale masz racje raczej nikt tego nie kupi 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Najpierw musi być zgoda własciciela, potem pojekt koszulki,ek, a na samym koncu opinie czy jest sens tworzyć coś czy nie i ile byłoby chętnych :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mega pomysł. Do koszuleczki dodatkowo napis Multi-Head i jakieś tam dodatkowe napisy. Postaram się kupić taką bluzkę z moim nickiem i jakieś tam dodatki i zobaczymy jak wyjdzie. Majteczki super pomysł <3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mozna by było wynająć naszych grafików [oczywiście też się zaliczam :D] do stworzenia głównego projektu koszulki a pod spodem napis multi-head i pod spodem w wybranej przez nas czcionce zrobiony napis naszego nicku i podany jako wzór do cupsell'a. Według mnie pomysł jak najbardziej ZA oczywiście sam sb zakupie taką koszuleczkę ;D

 

 

 

@EDIT

 

znoks9.png

 

Moja skromna propozcyja [Freez można wymienić czaszkę na jakiś inny obrazek Np stworzony przez nas ;]]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

FAAJNY jak dla ciebie MULTI-HEAD to obciach to nara z tego serwa :P:)

serwa? -,-

 

A tak btw. To mam prawo do własnej opinii i nic ci do tego. Po prostu nabiłeś sobie posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

FAAAJNY A nie mam nic do twojej opinni ale dla mnie nie jest opciachem to aby nosić koszuleczke ze swoim nickiem i mieć respekt ;]. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pomysł fajny aczkolwiek powinien być jeszcze jakiś napisik i będzie gitara :D.

 

Jestem za. :D

 

 

 

@Edit

 

 

 

Minister, teraz wygląda fajnie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Aaaa i jeszcze jedno , można także by było pod spodem "tu zaczyna sie prawdziwa gra" napisać rangi użytkownika który jest na forum. Gdy dostanie nową range , nowy wzór wysyłamy do cupsella ;D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Był bym jak najbardziej za. Lecz o tym wszystkim musi zdecydować H@. Ale żeby nie było to już po zakupie takiej koszulki czy bluzy i pojawisz się na mieście to robisz reklame śieci :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Będę go dzisiaj o to męczył ;]. Oto wzór który można nakładać prosto na koszulkę [Na biały kolor] . Muszę tylko poprawić trochę render ale to mi inni graficy mogą pomóc ;].

 

2gy6kwz.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...