Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Nie mogło zabraknąć tego podania.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

1. Imię: Mateusz.

2. Kontakt: Steam: OST. GG 6496190

3. Lokalizacja: Śląsk, Bielsko-Biała.

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Na forum spędzam sporo czasu ze względu na moją posadę. W grze jest to 1-2h.

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Jak pisałem wyżej czas poświęcony na forum to 2-3h. Podczas prac w redakcji jest to o wiele więcej.

6. Posty (min. 300 sensownych): Jak najbardziej spełniam to kryterium .

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Pisać swoje autorskie wywiady czy newsy wzbogacone o stanowisko moderatora, wiadomo człowiek wtedy więcej czyta i jest na bieżąco. Chcę również pilnować porządku na forum oraz włożyć większą pracę w sieć.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: MultiHead.pl

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Współpracuje i kontaktuje się z wieloma osobami ponieważ w pracy redaktora jest to niezbędne.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Nie mnie to oceniać, ale ludzie tak mówią o mnie.

11. Coś o sobie: A no trochę zmieniło się w moim życiu jak i do jego podejścia. Zrozumiałem że krytykując nic tak na prawdę nie zmienię. Jeżeli jest źle to trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty. Tak jest w tym przypadku, chcę pomóc. Jestem moderatorem TS3 i czerpię z tego wiele przyjemności. 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Moderator forum GTA SA SAMP.

13. Obowiązkowe mikro: Yes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A jednak coś od siebie dodałem pisząc o nowych funkcjach no i odświeżyłem wzór podania. Dlaczego mam pisać coś innego jak to co robię się nie zmienia. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...