Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]podanie Mega :P

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick:Mega_Small

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): spore

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 3lata

Steam / NonSteam: steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Mega_Small/80.72.40.110:27008/

Dlaczego TY .!: Chcial bym sprobowac, dzis weszlem na server jak odrazu wlanczyli  bylo sporo osob zadnego admina.gracze nie przestrzegai regulaminu. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: jestem czesto na serverze czasem wale nocki :P a tak na dzien to  tak z 4-5h cos takiego 

Kontakt: steam , gg , skype

 

 

prosze o szczere wypowiadanie sie w podaniu :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

Chcial bym sprobowac, dzis weszlem na server jak odrazu wlanczyli  bylo sporo osob zadnego admina.gracze nie przestrzegai regulaminu. 

Od samego włączenia grałem ponad 2 godziny, więc proszę Cię :)

 

 

 

Wracają do Tematu...

 

 

 

Brak 30 godzin. Majo widuję Cię na serwerze.

 

 

 

Na Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kiedys gralem na FallEdge tam na 1000% sa przegrane godziny i jak weszlem na serva to ciebie nie bylo  i prosze nie dawac mi zadnego ostrzezenia za to ze pisze w swoim  podaniu :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Pamiętam Cię z tamtego nicku, ale to nie zmienia faktu, że na tym nie masz 30 h. Nie przekonałeś mnie do swojej osoby, myślę, że podanie stanowczo za szybko. Jeszcze chyba coś było z banem, ale odpracowałeś reklamami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Kiedys gralem na FallEdge tam na 1000% sa przegrane godziny i jak weszlem na serva to ciebie nie bylo  i prosze nie dawac mi zadnego ostrzezenia za to ze pisze w swoim  podaniu :P

 

 

 

 

skoro grales na nicku fall edge to - http://multi-head.pl/topic/22675-ss-prosze-o-ub/

 

 

 

+ to http://multi-head.pl/topic/22798-ss-pls/#entry131726 takiego admina to ja bym nie chcial miec w skladzie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

to na inniym kompie bo ja mam apki a pozatym chcialem tyko sprobowac a nie odrazu zostac adminem ok jesli nikt nie chce zebym by zadminem bo mozna to zamknac :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przykro mi na obecna chwilę nie masz szans ponieważ ostatnimi czasami zbyt dużo na rozrabiałeś. Mam nadzieję ze rozumiesz ze trzeba nad sobą po pracować :). Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...