Skocz do zawartości
leeeeebo?

[ODRZUCONE]Camp :))

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: czorny

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem tutaj admina na tym serwerze, i raczej się dobrze sprawowałem. Teraz po dłuższej przerwie, wróciłem i chciałbym znowu pobyczyć się na serwerze, oraz pomoc w ogarnięciu ludzi.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Nie pisze pluginów, znam komendy amxmodmenu, 5 mysle ze ok

Staż w CS-sie: steamowo 2k4. 

Steam ID: 0:0:5888882

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:  http://www.gametracker.com/player/czorny/80.72.43.106:27027/

Dlaczego TY .!: Zawsze kulturalny  w stosunku do gracza, służacy pomocą, poswiecajacy duzo czasu grze, oraz posadzie swojej. :]

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy, gdy mam wolne to ponad 5h, a gdy pracuje 1-3h ;) Nocki.

Kontakt: steam/pw forum

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jedynie do czego można się przyczepić to do tego, że w ostatnim tygodniu rozegrałeś 132 minuty, co daje ~19 minut dziennie... Troszkę mało... Neutral

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mhm.. Co z  tego co widziałem grałem na innych nickach kiedyś ale to przeszłość ale go widziałem chlopak mily i ogarnia powierzcie mu tą rangę na - tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widać że gracz aktywny i chcę pomóc rozwijać serwer.

 

Wymagania spełnia, więc jestem na Tak.

 

 

 

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby godziny masz........Widziałem Cię raz na serwerze a tyle godzin przegranych. Poudzielaj się na forum, bo chyba to Twój pierwszy post w dziale dd2, ale nie jestem pewien. Póki co neutral. Jeżeli grasz pod kilkoma nickami przyrzuć się na jeden ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Był u nas adminem, sprawdzał się.

 

ps: 2 szansa każdemu sie należy, a jak już dostaniesz admina to nei zmarnuj jej.

 

Masz moje poparcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Jeszcze za wcześnie. Popraw swoją aktywność i wtedy będziemy myśleć. Moje zdanie przedstawiłem ci na ts3, także wiesz jak sytuacja wygląda.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...