Skocz do zawartości
Trik3r

[PRZYJĘTY]Tr!k3r Redaktorem?! :O

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Beniamin

Wiek: 16

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: steam, gg

Staż na forum: 29 wrz 2012

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Pierwszy raz startuje na tę posadę.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Byłem Adminem, moderatorem forum, ts, unban team.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 9.5

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Na wywiad zawsze znajdzie się chwila, będzie to mój pierwszy raz w roli redaktora.

List motywacyjny: Na funkcję Redaktora zachęcił mnie OST ( Naczelnik  ) Chciałbym pomóc sieci Multi-Head jako redaktor. Pisząc newsy i wywiady aby ludzie w wolnych chwilach mogli usiąść wygodne w fotelach i czytać moje "bazgroły" .

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]: 

 

Ja

 

Zielona ;*

 

[align=center]Witaj, kandyduje na redaktora i chciałbym zadać Tobie kilka pytań, czy znalazłabyś chwile na udzielenie mi odpowiedzi?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, że tak.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na początku przedstaw się, powiedz skąd jesteś i ile masz lat.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam na imię Angela jestem z Piotrkowa Trybunalskiego jakby ktoś nie wiedział jest to miasto położone pod Łodzią ^^. Mam 21 lat.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co robisz w wolnym czasie? Prócz siedzenia przed komputerem? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trenuję kick-boxing od 4 lat. Także głównie zajmuje się pracą nad poprawą swojej formy tj. bieganie, rowerek itp. Prócz tego do niedawna spędzałam czas ze swym narzeczonym.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie masz w takim bądź razie zainteresowania?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przede wszystkim sport, od podstawówki chodziłam na wszystkie treningi jakie były i zabierano mnie na zawody. Trenowałam ręczna 4 lata, tenis ziemny przez rok próbowałam nawet parkour i skateboarding ale to już tak dla zabawy, prócz sportu interesuję się psychologią, poezją oraz muzyką <3 to jest to co najbardziej kocham i tu pozwolę sobie wstawić kawałek który mówi o niej wszystko  

[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakiej muzyki słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Głównie rap co pewnie większość zauważyła ale prócz tego lubię mocne brzmienia rock, dubstep, drum & bass.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A powiedz nam czy masz jakieś plany na przyszłość?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście mam nadzieję, że uda mi się zostać psychologiem więziennym myślę, że to zawód adekwatny do mojego charakteru i dam sobie radę. Prócz tego chciałabym osiągnąć coś na ringu tzn. w mojej sztuce walki jaką jest kick-boxing ale okaże się.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak zaczęła się twoja przygoda z MH? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dokładnie nie pamiętam ale wiem, że weszłam sobie jakoś na serwer ODD2 i zaczęłam rozmawiać z n-tym na steam. Nie wiem już kto kogo dodał, ale wiem że wprowadził mnie na tą sieć. Napisałam do niego prosto z mostu, że chciałabym admina na tym serwerze. Powiedział żebym się postarała o to i przede wszystkim założyła konto na forum, więc po jakimś czasie gry na serwerze założyłam konto i tak się zaczęło.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie masz osiągnięcia na MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najpierw dostałam admina ODD2 o którego musiałam się troszkę postarać by spełnić wymagania. Później Admina TP od Cajtka, który po prostu mi zaufał. Teraz za sprawą Zawki i nie tylko jest to już Senior Admin TP. Potem dostałam Moderatora TS a na sam koniec Unban Team za sprawą mistrza lukiego po prawidłowej ocenie demek i ssów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jaka ranga by Cie najbardziej zadowoliła?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chcę przejąć cały multi-head i zostać tutaj Head Adminem ! Oczywiścię żartuję, ostatnia rangą o jaką chcę się jeszcze tutaj postarać to Moderator forum.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy na koniec wywiadu chciałabyś kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie. Chciałabym pozdrowić ludzi którzy zostali do końca prawdziwi i wiem, że można im zaufać. Pozdrawiam N-tego mojego wujka, POLANDA mojego męża,Lovo słodziaka, Chudego w porządku ziomeczka, czornego przyjaciela, Boundera za jego charakter, Keymila on już dobrze wie czemu i oczywiście przyszłego redaktora, który właśnie robi ze mną wywiad ; D Resztę oczywiście tez pozdrawiam ale tu wymieniłam osoby, który w jakiś tam sposób są dla mnie ważne.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje za wywiad, Pozdrawiam :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również dziękuje, bye :D

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad przekonywujący, pytania na poziomie. Myślę, że nadajesz się na to stanowisko, a kolejne wywiady będą coraz lepsze. :)

 

 

 

Ps: Dziękuję za pozdrowienia! ;D

 

 

 

Wszystko w rękach OSTA. <3

 

 

 

Brawo, potrafisz edytować posta, ale do słownika zajrzeć już nie. /Consecuente

 

 

 

 

No potrafię, nie posiadam takiego, ponieważ mam okrojony budżet. :( Potrafisz być żałosny i ostatnimi czasy wręcz "chamski". :)

 

 

 

 

Dla Ciebie z przyjemnością. Kolor czerwony zarezerwowany jest dla Administratorów. Ty jesteś jedynie SM.

 

 

 

 

Jak się cieszę, z racji tego iż jesteś ode mnie starszy, nie mam zamiaru dalej się z Tobą spinać, ustąpię i przemilczę. :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chciało mi się zbytnio odpowiadać nie jestem dziś w stanie :D % , ale pytania mi się podobały myślę, że sobie poradzisz na tym stanowisku ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja myślę, że można ci dać szansę. Wywiad wyszedł całkiem spoko (z czasem z pewnością będziesz robił coraz lepsze). 

 

Również chciałbym podziękować za pozdrowienia. Oczywiście liczę na wywiad za jakiś czas jeżeli otrzymasz tą rangę. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jest najgorzej a że redaktorów jest mało to dałbym Ci szansę.

 

Nie zadawaj często pytań z tą samą składnią wyrazów "jaka, jakie, jaka".

 

 

 

Będzie dobrze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad spoko dość fajnie się czytało :)

 

 

 

Jestem na tak uważam, iż się nadajesz a z czasem będzie tylko lepiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zauważyłem, że kolejność oraz styl zadawanych pytań stała się rutyną.

 

Wszystkie wywiady zaczynają się praktycznie tak samo, czyli :

 

 

? Wstęp - jest to najważniejsza część prawidłowo przeprowadzonej konwersacji, niestety czytając niektóre wywiady sądzę, że wstęp traktowany jest jako "hej jak się masz, ile masz lat, jak masz na imię" - rozumiem, że jeśli Redaktor interesuje się od dłuższego czasu osobą z którą ma zamiar przeprowadzić wywiad nie ma najmniejszego pojęcia jak dana osoba ma na imię oraz ile ma lat?

 

 

? Rozwinięcie - jest to najważniejszy punkt całego programu...tutaj winny znajdować się informacje, które były celem do przeprowadzenia wywiadu - lecz w większości wywiadów wyczuwam również rutynę i powtarzające - podobne pytania.

 

 

? Zakończenie - tutaj nie rozpisuje nic.

 

 

 

Jak na pierwszy wywiad to ogromnego szału nie zrobiło to jak dla mnie...ale nie można nikogo przekreślać. Popraw swoje błędy, staraj się udoskonalić kreatywność całego wywiadu i będzie wtedy wszystko super.

 

 

Jak na razie Neutral.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj drogi Trikerze. Pragnę Cie poinformować że dostajesz szansę bycia redaktorem sieci Multi-Head.pl. Tym samym obliguje Cię do wypełniania swoich obowiązków w postaci przynajmniej jednego napisanego tekstu w tygodniu. Dwa tygodnie to okres próby, który polega na tym iż publikacje najpierw przechodzą przez moje "oczy" następnie zaakceptowane bądź odrzucone są opublikowane na forum i analogicznie. Pozdrawiam OST.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

gq09.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...