Skocz do zawartości
Gość

Bajo :C

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jak większość z was wie co się działo nie dawno , ale mniejsza z tym. Jak widać na forum czasami zaglądnę zobaczyć co się dzieje jak wszystko działa. W cs już nie gram bo stał się nudny jak dla mnie na typ pc z 20 fps ;//. Bardzo fajnie się tutaj czas spędzało ale jednak są też wyjątki. Nie będę dużo się rozpisywał bo to sensu. Ale pozdrowie kila osób jak to ja :>

 

MS-13 Jesteś w porządku kolegą nawet jak z cs. Liczę na to że jak wrócę za jakiś rok może będziesz h@ bo dużo na serwery wnosisz. 

 

Consek Byłeś dla mnie jak starszy brat. Zawsze mogliśmy na każdy temat pogadać , często śmialiśmy się i miło czas spędzaliśmy. Pozdrawiam cię serdecznie.

 

Old.Jesteś w porządku ale czasami przesadzasz , bo nie wiesz czasem czegoś a już sie wymądrzasz a potem jest czyjaś racja , ale powodzenia (Y).

 

Poland. Moja kochana prawilna mordeczka żebyś dalej awansował :*

 

Aquax. Dziękuje ci za to że dałeś mi tą szanse a ja ją 1 słowem zjeb*****. Dalej będę cię z szacunkiem traktował jak masz jakiś problem lub sprawe pisz na steam zawsze odpisze :>

 

Chudy. Sam wiesz jakie mamy relacje. Musimy się w ferie spotkać !!!!!!:*

 

Cowboy. Mój złotko <3 serdecznie cię pozdrawiam i powodzenia

 

Rasta piczko czasem napisz coś stary gimbusie :>

 

Bounder- Może wiele osób mówi że jesteś wackiem ale to nie prawda , byłeś jedyną osobą na mh co mogłem tak pogadać i pożartować. Dziękuje ci za to i powodzonka w cs:Go

 

Lovo- Ruda piczo czasem się też co powiesz ale do tej pory cię lubie i będę lubił

 

Morderca- Od początku od kiedy wszedłem na coda zaprzyjaźniłem się z tobą ale jednak wyszło na to że nawet najlepszy przyjaciel cię sprzeda za łyżkę wody.

 

N-ty Obyś dalej robił konkursy. I gratuluje awansu zasłużyłeś sobie na niego.

 

NightWolf- Nie raz mieliśmy spiny ale jesteś w porządku i zawsze możemy się zgadać :P

 

Zielonaa moja żona  ? 

 

Resztę mh chciał bym pozdrowić serdecznie i życzę miłego fragowania. 

 

Czasem piszcie to na mixa wpadnę. 

 

A sami wiecie na łazarskim nie jest kolorowo.

 

Pozdro600 na rejonie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Każdy ma wady i zalty, wiec jeżeli już kogoś oceniasz to zacznij najpierw od siebie

 

2. Każdy wnosi coś od siebie do sieci i do serwerów.

 

3. Miałeś równiez szansę, którą zmarnowałeś.

 

4. Życzę powodzenia w zyciu prywatnym :)

 

Piss joł. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdro mordeczko! Szkoda, że odchodzisz bo bardzo dobrze mi się z tobą rozmawiało. 

 

Wierzę, że kiedyś wrócisz i wtedy zaczniesz wszystko od początku. 

 

Dziękuję za pozdrowienia i ciebie również pozdrawiam i życzę powodzenia w realnym i wirtualnym życiu. 

 

 

 

Trzym się :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...