Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Ostatnie pożegnanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nadszedł ten dzień, 2 luty 2014 roku, poranek..

 

 

 

 

 

Nadszedł ten dzień, niby zwykły wstałem rano z łóżka, jak co dzień, przecierając oczy myślałem już co będę robił przesz resztę dnia, siedziałem ledwo żywy na łóżku, ciężka noc.. kawy nie pijam więc chwila zejdzie aby dojść do siebe, następnie jak co dzień odpalilem komputer aby sprawdzić forum, steama, wejść na server, pograć- to już taka codzienność 'wirtualne uzależnienie'. Włączając i dennie patrząc jak pasek windowsa leci w prawą stronę rozmyślałem nad sensem tego 'wirtualnego syfu' stwierdziłem, że czas z tym skończyć, przecież to niby nic złego? a jednak chyba nie potrafię bez tego żyć, zadawałem sobie pytanie co by było gdybym żył w latach wojny, gdzie nie było internetu czy telefonów, mimo to wszyscy potrafili się dogadać ba żyć w zgodzie. Nie było dziesięcioletnich internetowych napinaczy, nie było szydzenia z ludzi o innej orientacji czy kolorze skóry, było lepiej? sam nie wiem..

 

Dobra, bo odbiegłem od tematu, połowa z Was i tak tego nie przeczyta tylko odpisze: 'siema, cześć, elo, nq, nara' zeby nabić ten jeden 'cenny' post. Mniejsza o to. Po włączeniu komputera, stwierdziłem, że czas od tego uciec, odbiec od tego internetowego zła, podjąłem decyzję, że czas z tym skończyć, odejść z podniesioną głową, zapomnieć. Stąd moja decyzja, kończę z forum, kończę z róznymi internetowymi syfami typu aski, plemiona itp.  a przede wszystkim kończę z 'pierwiastkiem' mojego życia- CS'em.

 

Forum Multi-Head, servery Multi-Head to coś gdzie od dawna grzałem mój tyłek, z Wami mixowalem, z Wami grałem na serverach, z Wami się zapoznawałem, u Was kupowałem premium, u Was podjąlem się dalszej rangi Admina, z Wami spędziłem miłe, ciepłe ostatnie miesiące mojej gry, za to Wam serdecznie dziękuje. Nie zapomnę o Was, szczególnie o graczach z którymi byłem, że tak to ujmę 'bliżej' niż tylko zwykłe cześć na serverze czy forum. Czasem tu wdepnę by z Wami porozmawiać i zapytać co u Was słychać, ale to rzadko, mimo to będę zawsze pamiętał, że daliście mi szansę zostać Adminem, że kilka miesięcy temu gdy wahałem się czy skończyć z CS'em i grając wtedy 'ostatni dzień' poznałem Wasz server i zostałem na dosyć dlugo, za to jestem wdzięczny. Cóż nie będe przeciągał, jeszcze raz za wszystko dziękuje i Wszystkich serdecznie i gorąco pozdrawiam, trzymajcie się!  Życzę Wam skilla, pogody ducha, miłych konkursów, turniejów, kultury, a przede wszystkim miłej atmosfery jaka panowała dotychczas. Ahoj!

 

 

*mała uwaga do mnie jeszcze, zabierzcie mi Admina na DD2, gdyż tam miałem zaszczyt grać, teraz już nie będzie mi to potrzebne, gdyż z CS'em skończyłem definitywanie, dziękuje jeszcze raz, że mogłem z Wami grać i miło spędzać czas.

 

*jeszcze jedna drobna uwaga do mnie, jeżeli kiedykolwiek wyrządziłem komuś jakąś krzywdę, lub kogoś uraziłem to przepraszam! człowiek uczy sie na błędach, nie bylem idealny, ale starałem się jak mogłem, z góry przepraszam za moje błedy, cześć! :)

 

 

Fxr2GhE.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Siema, bardzo miło się czyta takie słowa które widać napisane są szczerze. Nie znam Cię ale po napisaniu tego posta poznałem Ciebie jaki jesteś. 3 maj się i powodzenia w życiu twoim :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mówiąc nie spodziewałem się. No cóż, są rzeczy ważniejsze niż cs. :D

 

Miło było mi cię poznać.

 

Najarałem się więc ten post i tak raczej nie będzie miał sensu, ale myślę, że będziesz wiedział o co chodzi. 

 

Dzięki za grę i powodzenia w życiu. Nie zapomnij od czasu do czasu na ts wpaść. ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Powodzenia :) Dobrze, że udało Ci się podjąć taką decyzję, bo niestety niektórzy marnują swoje życie siedząc 24h/7 przy komputerze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znałem cię zbyt dobrze, ale po tym wnioskuję, że równy z Ciebie gość. Również uważam, że jeżeli zamierzamy coś robić to róbmy to z głową na karku.

 

 

 

3maj się powodzenia w życiu prywatnym i wszystkiego co najlepsze. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po tym pożegnianiu widać, że jesteś porządny, i rozsądny człowieek:) trzymaj się, i życzę powodzonka w życiu REALNYM! :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...