Skocz do zawartości
Gość

Serwer jak zwykle nie działa :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Czy możecie naprawić ten serwer w ogóle nie można grac :(  Albo jest serwer nie aktyny  albo sie gra i nagle lag i każdego wywala i potem nasza kochana mapa de_dust2 i potem wszystko od nowa  :sorry:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Teraz dochody z tego serwer są kazdy lata na premium . ZRUBCIE TEN SERWER WGRAJCIE NOWE PLUGIMY CZY COS ALBO POSTAWCIE GO OD NOWA !! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zabójca wysłać Ci może słownik pocztą, czy coś?

 

MikeWeed też mogę powiedzieć parę słówek i myśleć, że powiedziałem coś mądrego. Skoro nie ma kto zrobić to nic zrobione nie będzie..

 

Zabójca dodam, że ten temat jest zbędny skoro na 100% już każdy zauważył, że z serverem jest coś nie tak oraz, że jest wyłączony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak mogę się odczepić DO twoich błędów? Nie odczepię się, ponieważ poprawna polszczyzna to podstawa.

 

Zabójca asie, znajdź kogoś kto to zrobi od POCZĄTKU do KOŃCA i nic nie pochrzani. Jeszcze się tak nie zdarzyło ale skoro mówisz to pewnie znasz takie osoby. Wtedy możecie się zgłosić do aquaxa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jest troszke syfu. :) już niedługo dołączy do niego cod 200 który też się sypie. :) Nmw czy oni liczą na to że to all samo się naprawi. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...