Skocz do zawartości
eR.

[ZAMKNIĘTY]Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to nie wiem dlaczego straciłem rangę i chciałbym się dowiedzieć.

 

Jeżeli ktoś mi powie że publicznie obraziłem kogoś to odrazu odpiszę że jest w błędzie.

 

U@ jest chyba chatem dla adminów i poprzez odpowiedź  " Coś jeszcze " Admin którego się tyczy temat uzyskał pełne odpowiedzi.

 

Nie wiem jak to i kto ujął ale jak chciał się dowiedzieć to czemu miałem to skrywać. 

 

Do tego NightWolf był na serwerze to niech powie czy użyłem jakiś obraźliwych słów w stosunku do niego.

 

 

 

Chyba rangi Admina się nie traci za nic ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

na tym serwerze gracz ma wieksza wladze niz admin : )  

 

pozdrawiam 

 

 

A czym Ty się różnisz od gracza? Serwer jest dla graczy a Ty sam z własnej nieprzymuszonej woli chciałeś służyć serwerowi. Ktoś Ci kazał? Nie ma obowiązku więc może się zastanów.

 

 

 

 

 

 

Otóż to nie wiem dlaczego straciłem rangę i chciałbym się dowiedzieć.

 

Jeżeli ktoś mi powie że publicznie obraziłem kogoś to odrazu odpiszę że jest w błędzie.

 

U@ jest chyba chatem dla adminów i poprzez odpowiedź  " Coś jeszcze " Admin którego się tyczy temat uzyskał pełne odpowiedzi.

 

Nie wiem jak to i kto ujął ale jak chciał się dowiedzieć to czemu miałem to skrywać. 

 

Do tego NightWolf był na serwerze to niech powie czy użyłem jakiś obraźliwych słów w stosunku do niego.

 

 

 

Chyba rangi Admina się nie traci za nic ??

 

 

Er, admina już ja Ci zabrałem, ale za moimi plecami załatwiłeś sobie u Aquaxa odzyskanie rangi. Wiedziałeś co masz zrobić i olałeś to. To jest typowa niesubordynacja. A to, że masz ostry sposób wypowiadania się doskonale wiesz. Widzisz MH to jest pewnego rodzaju firma. Tu masz zwierzchników i zadania do wykonania. Jeśli ktoś Cię obrażał lub nie wykonywał swoich obowiązków należycie pisałeś skargę, kiedy byłeś opiekunem zwalniałeś z obowiązków lub ostrzegałeś. Najpierw trzeba myśleć potem kłapać paszczą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co mi wiadomo Er ty mi mówiłeś że masz mieć przywróconego admina jak zrobisz reklamy. Nie wiedziałem nic o tym że to jednak nie jest do końca prawda. Dobrze że to teraz się wyjaśniło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...