Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Czy Wy macie już w d... ten serwer?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałem poruszyć temat najważniejszego serwera w Naszej sieci COD MOD. Po pierwsze to jakiś badziewny plugin wgrany na serwer. Nie wiem dlaczego to zostało zmienione jak wcześniej było ok. Następna sprawa to admini na serwerze. Na serwerze admini są od święta a do tego nie reagują na zgłoszenia u@, kiedy już się pojawią. Gdy nie ma admina zaraz zaczynają się wyzwiska, dopalacze i łażenie po TXT. Ludzie to nie jest tylko apel do H@ ale także do Was. Zachowanie takie że będę grał uczciwie jak jest admin a jak go nie ma to robię co mi się podoba, to chyba nie jest zachowanie fer względem całej społeczności. No sorry ale jestem tutaj już sporo czasu ale takich rzeczy jakie dzieją się na serwerze COD to jeszcze nie było... Jest mi przykro, bo gram prawie od początku sieci na serwerze COD...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś z radością wchodziło się na ten serwer. Teraz to serwer kojarzony jedynie z licznymi bugami i całą bandą cziterów... Szkoda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawdą jest że serwer wymaga pracy, balansu klas i bieżącej opieki nie ograniczającej się do sprzedaży premek i zmianie klas premium.

 

Cziterów jakoś dużo nie widuję, czasem jakiś wpadnie. Ale jak mnie wnerwia jak jest 2 czy 3 adminów i stalker (przeważnie on, a w 99% premka..) na mapie z hostami kampi w CT a admini tylko spamują bindami..

 

Po napisaniu tego tematu coś tknęło bo poszły kicki na assaulcie ;]

 

No, a o tym pluginie to szkoda słów bo to jest sprawa na przedwczoraj, a ciekawe ile jeszcze nie będzie zrobiona.

 

 

A jest tutaj coś takiego jak S@? Opiekun serwa? Czy tylko H@ tych dwóch czy trzech dbają o wszystkie serwy? Bo tak jak napisał ktoś wyżej COD 200 jest raczej flagowym serwem i powinien być zawsze na bieżąco naprawiany, aktualizowany i dobrej formie.

 

 

I jeszcze karny kutas dla H@ za to że napisał że stalkera osłabi na weekendzie, a weekendów minęło chyba 2 czy 3. Myślę że lepiej napisać prawdę że nie będzie osłabiony niż kłamać.

 

Ustawienie chmurki lub HE na większy odstęp czasu chyba nie trwa aż tyle czasu, a byłoby to chwilową rekompensatą  gdyby faktycznie chodziło o to że jest dużo roboty z tym osłabieniem bo wtedy stalker nie byłby taki mocny.

 

Amen, teraz mnie hejtujcie że nie mam racji i że wcale nie jest ani trochę tak jak napisałem, spoko przyzwyczaiłem się ;) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie rzecz biorąc ostatnio zauważyłem też spadek graczy. Może niewielki, albo może tylko według mnie, ponieważ nie grywam w godzinach od 17-22, więc mogę się mylić, lecz w godzinach, w których jestem - liczba się zmieniła.

 

 

Racja, serwer potrzebuje zmian, potrzebuje balansu i modyfikacji, ale takie coś pochłania kawałek czasu, wiem to dobrze na własnej skórze, dlatego nie można AŻ TAK narzekać na brak pracy. Z drugiej strony (oczywiście według Mojego zdania, którego zawsze się trzymałem), jeśli ktoś daje sobie za cel pewne obowiązki lub robi to z własnej przyjemności, musi spodziewać się konsekwencji braku wkładania czasu w swoją pracę. Jeżeli zgodzono się na stanowisko lub obrano sobie cel, nie ma przebacz, powinno się pracować. Jeśli faktycznie dwóch head adminów zajmuje się tylko serwerem, może powinno wytypować się jakąś zaufaną osobę do zajmowania się sprawami skryptowymi serwera. Wybór oczywiście powinien być strzałem w dziesiątkę, nie jakieś dziecko. Teraz My, gracze - odchodząc z serwera wcale Mu nie pomagamy, wręcz przeciwnie - pogarszamy sytuację.

 

 

W sprawie adminów nie będę się wypowiadał. Mam tylko uwagę, żeby zwiększyli Oni aktywność w grze i jednak podchodzili bardziej konsekwentnie do wykonywania celów mapy :) Jeżeli chodzi o cziterów, administratorzy spisują się świetnie, każda napisana informacja przeze mnie na u@ kończyła się sprawdzeniem i banem, dlatego nie można nic zarzucić.

 

 

Wiem, że wypociny każdego z graczy w tym temacie nie zostaną przez każdego przeczytane, lecz bardzo fajnie by było, gdyby na chwilę moderatorzy globalni i administratorzy wstrzymali się z jakże zacnym zamknięciem tego tematu. Niech gracze wypowiedzą się na temat sytuacji serwera, powinno to dobrze zrobić dla H@ :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brakuje dobrego balansu klas, naprawienia kilku bugów oraz większej uwagi Adminów na u@ ponieważ można pisać po 3 razy a Admin i tak nic nie robi tylko dalej gra ignorując graczy ...

 

Tyle ode mnie.

 

 

 

Szacun dla  Wyindywidualizowany  za rozpoczęcie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Racja, szacun Wyindywidualizowany, byłeś adminem na serwerze i średnio na nim bywałeś, a teraz rozpoczynasz wątek raczej słabo orientując się w sytuacji. Prawdopodobnie niektórzy jednak zauważyli fakt dość intensywnych ataków na MH w ostatnim okresie. Wiem, że Ciebie Ostinku gówno to obchodzi, bo Ty przecież rządasz. A gdybyś tak zgłosił kilku cziterów w odpowiednim dziale pomógłbyś w polepszeniu sytuacji na serwerze. Uważasz, że H@ mają w dupie serwer. Obyś Ty miał tak w dupie swoje sprawy jak oni mają ten serwer. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Macie racje. Plugin ten został samoistnie wgrany prawdopodobnie przez hakera. Nie wiemy na razie co to jest. Co do adminow widze ze jest duzo skarg. Jezeli nadal tak bedzie to wymienimy pare miejsc na kogos bardziej ogarnietego. Kolejna sprawa jest to ze moge dam wac slowo co do tego cod moda  - na pewno go nie zepsujemy. Za duzo bylo tutaj wlozone pracy i male niedociagniecia beda poprawione. Pozdrawiam.

 

 

 

@ edit Dokladnie to co El Gordo pisze. Ty Ostinie nie byles tez idealny, wiec nie powinienes osadzac tez innych tylko podzielic sie z nimi swoimi spostrzezeniami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyindywidualizowany myśle że troche przesadzasz.Zgodzę się że troche w ostatnim czasie ma serwie było pare włamań i crashów,no ale co poradzisz na hakerów>?

 

A co do adminów,myśle że są w porządku czasami im zdarzy się jakaś pomyłka.

 

Wszystko jest do naprawienia!!!

 

A pozatym jak ty miałeś adma Wyindywidualizowany to sam często nie reagowałeś na [email protected] ale przecież ty tylko umiesz pokazywać czyjeś błedy a nie własne...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem przydalby sie jakis admin obecny o porankach, w godzinach 6:00-11/12/13 pograc bez cziterow, txt, min pod hostami, min na pace to prawdziwy cud.

 

Tak, wiem, ze ciezko znalezc osobe wystarczajaco kompetentna i dostepna w tych godzinach i wlasnie to boli :/

 

 

 

Jeszcze jedno do adminów - nie słuchajcie tłumów i patrzcie dokładniej, admini na rozgrzewkach banuja osoby nie ktore uzywaly bronie tylko te ktorych nicki zostaly wypisane przez graczy.. Polecam patrzec dokladniej i banowac ludzi, ktorzy naprawde to robia, a nie rzucac banami na lewo i prawo bo ludzie tak pisza. Funkcja administratora do czegos zobowiazuje, mam racje? Serio ciezko Wam ominac rozgrzewke(btw jak mam sie rozgrzac na nozu skoro bije z gnatów?) i zamiast tego pobanowac oszustów siedzac na specu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacja z wczorajszego dnia: kiedy admin jest na serwerze moim zdaniem wszystko jest w porzadku, ale kiedy admin wyjdzie, od razu zaczyna sie lazenie po txt, wyzwiska itp. Co ciekawsze po napisaniu na steamie do polowy administracji CODa o ogarnięcie sytuacji, jedynymi osobami które odpowiedziały na prośbę to equinzy i RastaMan i chwala im za to, dobrze ze przynajmniej jednostki obchodzi sytuacja na serwerze. Wiem że nie gram teraz długo, ale przed moją przerwą( jakieś pół roku temu) administracja była dużo bardziej ogarnięta. Tyle z mojej strony, mam nadzieję że H@ zrobi porządek z mało aktywnymi adminami co napewno poprawi warunki gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie, zgłaszajcie delikwentów łamiących regulamin. Dajcie ss'a na dowód winy a kara go nie ominie. I nie będzie to pół godzinny ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opos chciałbym cię tak tylko doinformować, że admini do których pisałeś mogli być akurat zajęci robiąc na przykład kolację czy wynosząc śmieci dlatego jest kilkunastu adminów, a nie jeden.

 

Wyindywidualizowany, ja zauważyłem, że gdy już podajesz sugestie to tak zawistnie. Mimo wszystko powinieneś się postarać być BARDZIEJ OBIEKTYWNYM biorąc pod uwagę twoje czyny za kadencji.

 

El Gordo jak i aquax już większość wyjaśnili, a ja dopowiem, że gdyby ataki zależały od h@ to nie byłoby ich wcale.

 

Jak wiesz, nie ma człowieka, który jest w stanie załatwić kilka rzeczy na raz. Biorąc pod uwagę to, że aquax ma studia nie może reagować już po minucie od ataku, jeżeli go nie ma. Jednocześnie szkód po niechcianych gościach nie pozbywa się w "trymiga" :) 

 

Co do samych graczy, czemuś się dziwisz? Znajdź mi w naszym społeczeństwie chociaż garstkę osób które nigdy nie złamały zasad czy w cs'ie czy ogólnie.

 

Moralny kręgosłup dla niektórych to już tylko słowa do popisu.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa pluginu została wyjaśniona przez aquaxa, więc teraz ja przejdę do tego co napisałeś, że ludzie łamią regulamin ( chodzą po txt ), grają na wspomagaczach itp. Pragnę przypomnieć, że istnieje forum i dział UnBan Team, zawsze możecie nagrać demko, zrobić ss'y i wrzucić do odpowiedniego tematu, bany się posypią i ludzie się nauczą że gra się czysto nawet pod nieobecność adminów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Racja, szacun Wyindywidualizowany, byłeś adminem na serwerze i średnio na nim bywałeś, a teraz rozpoczynasz wątek raczej słabo orientując się w sytuacji. Prawdopodobnie niektórzy jednak zauważyli fakt dość intensywnych ataków na MH w ostatnim okresie. Wiem, że Ciebie Ostinku gówno to obchodzi, bo Ty przecież rządasz. A gdybyś tak zgłosił kilku cziterów w odpowiednim dziale pomógłbyś w polepszeniu sytuacji na serwerze. Uważasz, że H@ mają w dupie serwer. Obyś Ty miał tak w dupie swoje sprawy jak oni mają ten serwer. 

 

 

 

 

 

 

 

Macie racje. Plugin ten został samoistnie wgrany prawdopodobnie przez hakera. Nie wiemy na razie co to jest. Co do adminow widze ze jest duzo skarg. Jezeli nadal tak bedzie to wymienimy pare miejsc na kogos bardziej ogarnietego. Kolejna sprawa jest to ze moge dam wac slowo co do tego cod moda  - na pewno go nie zepsujemy. Za duzo bylo tutaj wlozone pracy i male niedociagniecia beda poprawione. Pozdrawiam.

 

 

 

@ edit Dokladnie to co El Gordo pisze. Ty Ostinie nie byles tez idealny, wiec nie powinienes osadzac tez innych tylko podzielic sie z nimi swoimi spostrzezeniami.

 

 

 

 

@Tomek Masz rację Tomasz przekazuję Wam rzeczowo co tak naprawdę dzieje się na COD MOD. Może tytuł jest zbyt ostry i nie składnia do jakiejś konkluzji, ale pisząc go chciałem zwrócić oczy wszystkich na ten temat. Miał to być temat do dyskusji nie do oczerniania jednak Ty robisz to względem mojej osoby. "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" tak podobno mówią. Powiedz mi jeszcze jedno, dlaczego nie mam prawa żądać skoro każdego prawie miesiąca kupuję u Was klasy premium i to prze ile lat. A reszta graczy która kupuje klasy premium, sloty i vipy ? Ciekawe co byś zrobił jak byś kupił bilet do kina, a w sali Ci powiedzieli że nie pokażą filmu bo im się sprzęt  zepsuł? A zamiast mnie rozliczać to byś się zabrał za swoich koleżków których na serwerze nie było łoohoho i jeszcze troszkę.

 

 

 

 

 

@Mateusz Sam kiedyś mówiłeś że dzięki COD MOD ta sieć w ogóle istnieje, zarabia. Dla mnie i dla połowy Graczy ten serwer to wizytówka Naszej sieci, dlaczego więc tak go zostawiliście na pastwę losu? Jest mi na prawdę przykro z tego powodu... Po co otwierać coraz to nowe mody jak reszta na tym cierpi? Może macie tego za dużo i sobie nie radzicie? A ten admin cały techniczny to co on robi? Jedyne co zaznałem z jego strony to bezpodstawne oskarżenie oraz obrazę, bo szczekać to może jego pies a nie gracz sieci. Kolejna sprawa to dezinformacja... Bo szkoda Wam otworzyć nowy temat i uczciwie napisać były włamy jest tak i tak. Jakiś plan działania przedstawiony, przybliżony czas naprawy sytuacji na serwerze. Tylko jak wbijesz na TS i pogadasz z kim kto jest w temacie to się czegoś tak naprawdę dowiesz ...

 

 

 

Do wszystkich światłych adminów wypowiadających się w temacie i będących stronniczymi. Przepraszam bardzo ale widząc to jak bardzo ten serwer jest zaniedbany i porzucony na pastwę losu, to po prostu odechciewa się na niego wejść a co dopiero zgłaszać graczy którzy łamią regulamin. Co do nowych adminów to trzeba im więcej wsparcia od tych którzy siedzą tutaj już sporo czasu. Niejednokrotnie byłem świadkiem jak admin po prostu się poddaje bo jakiś dzieciak zaczyna pisać na czacie że nie ogarnia, grozi skargą na admina a ten ucieka bo boi się rozliczenia na forum. Według mnie to skargi na adminów nie powinny być jawne a każde wykroczenie zgłaszane opiekunowi i skonfrontowane dowody z adminem, rozmowa nad rozwiązaniem zaistniałej sytuacji. Szkoda że taki admin po skardze dostaje jedynie ostrzeżenie no i tą świadomość że jak jeszcze dwa dostanę to będę zawieszony bądź wylecę. A sami wiecie że nie wszystkie sytuacje opisane są w regulaminie.

 

 

 

Ciekawe czemu jak wypowiadają się gracze to problem jest dostrzegalny przez nich? A jeżeli ktoś ma już jakaś rangę to problemu nie ma. Taka mała zagadka na dzisiaj :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpowiedź na Twoją zagadkę ? Admini starają się rozwiązywać problemy, ale te które widzą. 80% graczy z problemem nie pisze o nim tylko olewa go. Więc jak mamy rozwiązać problem którego nie znamy? Teraz nagle wszyscy napisali. Jakbyście pisali wcześniej, robili ss'y demka czy inne takie, pomoglibyście nam w ogarnianiu serwera. No ale po co. Przecież zawsze jest fajniej wejść na forum i pisać jacy słabi admini są na serwerze bo przecież nie wiedzą co mi przeszkadza. A POWINNI. Aquax, taka mała propozycja. Weź podzwoń po wróżkach, jasnowidzach i zadzwoń do wróżbity Macieja, niech zostaną u nas adminami i niech nam mówią o co chodzi graczom, bo przecież oni nam nie zgłoszą swojego problemu. Przyda się ktoś, kto potrafi czytać w myślach ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że bawi Cię ta cała sytuacja, żartownisiu. Nawet nie wiem czy przeczytałeś wszystko co napisałem wyżej, no ale mniejsza o to. Temat do dyskusji, jednak widzę że tylko strzępię sobie język... Szkoda.

 

 

 

@ Jeżeli masz taką moc to zamknij temat. Tak jak by go nie było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyindywidualizowany, nie oczerniłem Cię a stwierdziłem fakt, że do rozwiązania problemów będąc adminem się nie przyczyniłeś a teraz psioczysz na pozostałych, którzy wg Ciebie nie robią nic tylko grają. Nie dotarły do Ciebie moje słowa, w których informuję Cię jaka jest przeczyna rzekomego zaniedbania. MH zaczęło się od cod`a ale teraz serwerów jest znacznie więcej i po ostatnich zajściach muszą zostać doprowadzone do ładu jeden po drugim. Niestety nie jest to takie proste jak Ci się wydaje. Żeby tego było mało gdy została naprawiona część serwerów zaczęły się inne problemy. W międzyczasie wrzucane są nowe zabezpieczenia, które z jednej strony działają na rzecz serwerów a z drugiej powodują kolejne komplikacje crash`ując lub unieruchamiając pluginy. Następnym razem zanim zaczniesz płacz na forum zastanów się analizując widoczne symptomy lub jak nie dajesz rady zapytaj na priv, bo tym wątkiem siejesz zbędny ferment.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O brawo normalnie udało Ci się napisać wiadomość która informuje o sytuacji w sieci. Tak bardzo ciężko napisać to w informacjach, tego nie pojmuję. Tylko Twoi koledzy są zawsze dobrze o wszystkim poinformowania. A podobno najlepiej o jakiś rzeczach dowiadywać się u źródła a nie po 5 osobach no które mogą coś przekręcić. Pisałem nawet temat w dyskusjach o powołanie rzecznika prasowego sieci, ale Ty chyba nie czytasz takich rzeczy. A analizować symptomy trapiące serwer powinni ludzie którzy zajmują się pluginami na serwerach a nie gracz. Jednak skoro jesteście zaślepieni no to trzeba było napisać temat. Tyle...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wyin..y widze ze nie umiesz przyjac krytyki na klate tylko wymyslasz tutaj bo jaki ty jestes wazniak i wszystko ladnie robisz.

 

 

 

A wracajac do Coda to mam takie male pytanie do Adminow servera:

 

Admin B3zDu$zny ciekawe ile ma przegrane godzin na serverze w ciagu ostatniego tygodnia to samo sie tyczy admina slp i bocislawa jakbyscie juz czytali ten temat to odpowiedzcie mi na moje pytanie bo ja nie mam zamiaru sprwdzac kazdemu GT bo to nie moje servery i nie obchodza mnie.To by bylo koniec kazania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widocznie pierwszy wątek czytałeś bez zrozumienia. Tam jest dokładnie to samo napisane. Następnie powtórzył to Aquax. Niestety nie zrozumiałeś nic. Dotarło tylko do Ciebie rzekome oczernianie przez moją osobę Ciebie jako admina, gdyż napisałem straszną obelgę twierdząc, że byłeś nieaktywny. Daruj sobie sarekastyczny ton gdyż takowe próby albo Ci nie wychodzą albo nie potrafisz. Pogrążasz w ten sposób siebie. Gdybyś czynnie uczestniczył w życiu forum i serwerów wiedziałbyś wszystko na bieżąco. Gdy Ci zabrakło premki lub miałeś problem potrafiłeś zapytać na steam, teraz cwaniakujesz śmiesznymi zarzutami na forum.

 

 

Bloody masz rację ale zważ na sytuację, są ważniejsze rzeczy do ogarnięcia w ostatnich dniach. Później H@ na pewno zajmie się adminami i ich aktywnością. Co do Bezdusznego. Jego admin to pozostałość po wieloletniej współpracy i ma go za zasługi. Mimo, że nie grywa admina ciągle będzie posiadał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli co uważasz że powinienem cichutko powiedzieć Ci o problemie na steam? Pisałem do Ciebie bo po pierwsze sprawa dotyczy tylko mnie a jeżeli zapłaciłem to co miałem się nie odzywać o zwrot klasy po jej utraceniu. Nie wiem boisz się tego tematu? Ja nie dostrzegam żeby on miał jakoś fermencić a tylko wyjdzie Nam wszystkim na dobre. Na to mamy forum i debatujmy na powyższy problem i tyle. Może wyciągniemy jakieś wnioski z niektórych słów graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...