Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Czy Wy macie już w d... ten serwer?

Rekomendowane odpowiedzi

pozwolę sobie wrzucić moje 5groszy...

 

płaczecie na u@ ze ten chodzi po txt itd zrób mu screena na steam jest to magiczny klawisz F12 jesli nie masz steam to Print Screen i wklejasz do notatnika wysyłasz na steam/gg/ts3 do danego admina który obecnie jest na serwerze... ja nie mam zwyczaju banować na krzyk jeśli jest zgłoszenie wchodzę na specta i obserwuje danego gracza czy łamie regulamin... jeżeli miałbym banować na krzyk to pół serwera miało by permy...

 

druga sprawa odnośnie zgłaszania na u@ po ostatnim włamaniu (tak samo jak dodany ten plugin) kolor admin czatu zmienił się z zielonego na żółty wiec ciężej jest nam wyłapać co zgłaszacie wiec jeśli nie widać reakcji admina napiszcie na ogólnym czacie "sprawdź u@" tyle wystarczy każdy może przewinąć konsole i przeczytać co się zgłaszało.

 

do banowania za broń na rozgrzewce nieraz siedziałem 2 rudny w konsoli żeby sprawdzić skargę na u@ czy ktoś zabijał z broni czy też nie...

 

3 i ostatnia sprawa to admin też człowiek ma prawo do pomyłki do własnych spraw i prywatnego życia wiec nie każdy będzie siedział na serwerze 24/7 jest to funkcja dobrowolna "charytatywna" dla dobra graczy i nikt nam za to nie płaci... wiec drogi graczu jeżeli chcesz abym przebywał na serwerze 24/7 to  ok zrezygnuje z pracy ale mi zapłać równowartość mojej pensji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak jak jestem na serwie i ktos lazi na txt i nie widzialem tego nie banuje bo możecie oszukiwać. Jak yosemite powiedzial robisz ss z nickiem od razu poleci ban. Chyba to nie jest trudne ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyindywidualizowany, jedynym ślepcem jesteś ty, a twoje słowa można określić jednym mianem- egoistyczne.

 

Zacznijmy, El Gordo zrezygnował z h@ i NIE MA obowiązku przeglądania forum wzdłuż i wszerz. 

 

Po drugie, jeżeli twierdzisz, że potrzebny jest nam rzecznik prasowy to sam nim zostań. Oczywiście jeżeli dalej twierdzisz, że da się bez przerwy i w każdej chwili informować o niedogodnościach.

 

Po trzecie, twoja osoba jest dość kontrowersyjna, pamiętam kilka sytuacji oraz ich skutki w których obiecałeś zdecydowaną poprawę. Słowa rzucone na wiatr, których skutkiem był powrót do "zaufanych". Nazwijmy to błędem.

 

Czwarta rzecz. Widzę, że moje słowa wcześniejsze się z tobą trochę obeszły. Rozumiem też, że nie byłeś w stanie zebrać materiału dowodowego i napisać skargę tylko wolałeś zrobić polemikę na forum, bo łatwiej.

 

Takie są fakty, pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to sprawa dotyczy mnie czy rozmawiamy na temat serwera COD MOD? No tak najlepiej wywlekać jakieś brudy z przeszłości, gratuluję. Nie napisałem tutaj aby obrzucać kogoś błotem, tylko może coś zmienić. Tak jak w życiu, jak nie mam argumentu to dam komuś po ryju. A jak nie mam co już powiedzieć w temacie to wyciągam brudy... No takie odnoszę wrażenie. Miałem złą aktywność i źle się z tym czułem, napisałem do Tomka podziękowałem za współpracę on mnie i tyle. Temat z mojej strony uważam za wyczerpany, bo aż boje się o co znów zostanę oskarżony. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem, że z moich wszystkich wypowiedzi dostrzegłeś tylko punkt trzeci? Ahh, ten obiektywizm.

 

Chodzi mi o to co robisz aktualnie, ciągle coś krytykujesz i chcesz to "reformować" jednak słowami nie zdziałasz niczego tak, by skutki były takie jak ci się widzą.

 

Nie rozumiem do teraz, dlaczego zamiast tych wątów rozpowszechnianych ogółem nie starałeś się zrobić tego po swojemu?

 

Opisujesz swoją wizję, jednak nie dążysz do niej tak jak powinieneś, bo jeżeli masz jakieś obiektywne plany to pomóż je wprowadzić w ruch, bo jednak same słowa dużo nie dadzą, nie każdy będzie na tyle przychylny by przystać na twoje słowa jeżeli są one ubrane w złe eufenizmy.

 

Jeżeli napisałeś "czy wy macie już w d... ten server" to wiadomo, że wiele osób negatywnie się do tego odniesie, a w tym gronie jestem ja.

 

A obrazą zdecydowaną dla osób wyżej mogło być "Jednak skoro jesteście zaślepieni no to trzeba było napisać temat." ponieważ zarywają cały wolny czas po to, abyś mógł sobie trochę pograć, a potem dalej po marudzić, bo jakaś niedojda nie potrafi grać z regułami.

 

Cod 200 jest naprawiany najczęściej, ponieważ jakieś półgłówki cały czas go atakują, mam nadzieję, że wyjaśniłem to co powinienem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze by było, gdybyście panowie zaprzestali tych dyskusji NIE ODNOSZĄCYCH się do sytuacji serwerowej, tylko właśnie do odczuć osobistych.

 

 

Ciesze się, czytając ten temat, że administratorzy zwrócili uwagę na słowa, które padły od graczy oraz bronią się swoimi argumentami, które są jak najbardziej trafne. Nikt nie wymaga od administratora siedzenia 24/7, każdy siedzi jak może - ale po prostu w głowie siedzi Mi jedno pytanie: Skoro decyduje się, składam podanie na administratora danego serwera to powinienem wiedzieć, czy będę wstanie aktywnie spędzać czas na serwerze. Rozumiem - szkoła, studia, praca, ale jeśli nie mam czasu to po co zajmować miejsce, skoro może robić to ktoś inny, którego aktywność nie jest naganna i znów poruszy aktywność?

 

 

Mieliśmy tutaj rozmawiać o sytuacji na serwerze i zwrócić uwagę h@. Nikt tutaj nie potrzebuje "wróżbity Macieja" - jest chyba większość tematów o zmianach i propozycjach odnośnie serwera, więc gracze starają się mówić, co ich trapi w trakcie gry. Taka prawda, że nie każdy gracz powie, co go tak na prawdę trapi i denerwuje w sytuacji, np.: administracji, sytuacji, atmosfery. Zdarza się tylko garstka, dlatego nie dziwota, że teraz wszystko wychodzi na jaw. Przeciętny gracz - albo nie wie nawet jak nazywa się strona serwera, albo ma to wszystko w dupie i gra, tak jak gra, tyle. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W związku z wypowiedzią OpC* inforumuję kolejny raz, że prace nad serwerem są w toku. Jestem z informacjami na bieżąco. Problemy pojawiają się przy zabezpieczaniu serwera przed ewentualnymi kolejnymi próbami ataków. Błędy na serwerze są właśnie tych zabezpieczeń przejawem i są eliminowane sukcesywnie, jednak nie wszystko da się zrobić natychmiast. Mam nadzieję, że w tej kwestii już jest wszystko jasne? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak więc widać, że przynajmniej h@ nie ma w dupie tego serwera, zgodnie z pytaniem zawartym w tym temacie. Cieszmy się, że h@ są osobami, które mimo zniszczonej pracy, dalej będą Ją budować i naprawiać. Większość ludzi (w tym także Ja) po wykonaniu jakiejś pracy i zniszczeniu jej, nie robiło by tego od początku. Mam nadzieje, że wszystko wróci do normy i tematy z propozycjami graczy też zostaną rozpatrzone z góry do dołu, było by miło, ponieważ to gracze wyłapują jak najwięcej bugów i oczywiście dla Nas musi być serwer :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...