Skocz do zawartości
Gość

Patryk - witam

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, więc dzisiaj sobie zacząłem grać na serwerze pod nazwą '.skurwiel Patryk' tak oto trafiłem na to forum. Interesuję się grami komputerowymi, grafiką komputerową, tworzeniem stron www no i jak każdego ciągnie mnie do dziewczyn. Może teraz trochę o moich wadach i zaletach, więc jestem szczery jak mam do kogoś problem mówię mu to prosto w oczy, prawda czasem boli, ale taki już jestem nie lubię kłamać ludzi. Z pewnością jestem cierpliwy i spokojny za pewne mój nick tego nie okazuje, ale cóż jest to nazwa dla beki - nie biorę życia na serio, lubię sobie żartować i trollować innymi słowy mam poczucie humoru. Plus na start łapią u mnie fani Legii i piłki nożnej, a z kolei minus łapią forumowi casanova, którzy i tak nigdy dzięki swoim zalotom nie zamoczą, bo to jednak wciąż tylko internet. Mam dystans do wszystkiego jednakże, z niektórymi graczami jest się na prawdę ciężko dogadać - całkowicie rozumiem, że jest to internet i zwykłą ironię gracze potrafią wziąć na serio, ale przeważnie zawsze takie sytuacje są przeze mnie prostowane. To by chyba było na tyle o mnie, a co do Counter Strike'a to najlepsze lata tej gry miałem bodajże 2-3 lata temu, nie miałem wtedy dużo lat, bo może 14-15, ale sądzę iż tamtejsza społeczność w dużym stopniu różniła się od tej aktualnej. CS pierwszy raz na oczy ujrzałem no przypuszczalnie siedem lat temu to wtedy zaczęła się moja przygoda, lecz jak już wspomniałem swoje najlepsze czasy mam już za sobą dlatego, że społeczność zmieniła się nie do poznania. Grałem na wielu sieciach, bardzo wielu najcieplej wspominam czas spędzony na smak-skilla niestety sieć już nie aktywna, zaczynając od zwykłego szarego gracza udało mi się dojść aż do pozycji Junior Administratora i przez dobry rok gry była na mnie tylko jedna skarga, która została wyssana z palca i oczywiście nie uznana przez administrację - sam twórca tematu stał się pośmiewiskiem, więc myślę, że rok bycia adminem kilku serwerów, moderatorem forum, grafikiem, junior adminem itd. jest to niezły dorobek. Przeważnie przychodząc na określoną sieć wiążę sobie z nią cele tak jest i tym razem mam nadzieję, że dojdę do tego czego chcę i wykonam ten cel nie szkodząc przy tym serwerowni. Tyle z mojej rozpisanej historyjki, pozdrawiam i do zobaczenia w grze! ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Siemaneczko ;)

 

 

 

PS. Zastanów się nad zmianą nicku na serwerze :)

 

 

Jeśli jest on niezgodny z regulaminem to zmienię w najbliższym czasie jednakże rzadko gram, więc obym tylko nie zapomniał. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Po pierwsze  zmień nick

 

po drugie nie lubię Legii 

 

po trzecie mnie ciągnie do facetów

 

po czwarte cześć

 

 

Polecam poduczyć się interpunkcji i składni zdań, bo chyba masz z tym problemy. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W TYM DZIALE PISZE SWOBODNIE BEZ SKŁADNI ZDAŃ KOLEŻKO ;)

 

 

A jak na moje oko trochę za dużo energii w sobie masz, unikaj CAPSA na forum. ;)

 

 

 

 

 

 

witaj

 

 

Cześć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

a jak dla mnie to robi się tutaj zbędny spam oraz ps nie pouczaj (:

 

 

Zwróciłem uwagę, ponieważ napisałem temat, aby normalnie się przywitać i tego samego oczekuję od innych. :) Siemka.

 

 

 

Edit. Nie ma co się kłócić, przy okazji aktualnie widnieję pod nickiem '.Patryk', aby nie było niepotrzebnych sporów. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć.

 

 

PS

 

Narkomanov kolega poniekąd ma racje. Widzę, że regulamin forum Ci się kłania a moderatorzy powinni dostać ochrzan od przełożonych. Dział przywitaj się też jest objęty pewnymi regułami jak choćby zakaz pisania wielkimi literami. Powinieneś dostać ostrzeżenie. Ale kolesiostwo kwitnie więc otrzymasz je ode mnie.

 

 

PS2

 

Patryk zmień nick, bo też jest niezgodny z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...