Skocz do zawartości
EvO

[ZAMKNIĘTY]HubaBuba skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 18 listopada okolo 14

 

Nick adma: HubaBuba

 

Dowody: http://www.tinypic.pl/5pgw0b87mflz

 

Swiadkowie: np HardeQ oraz inne ossoby ktore byly na serwie

 

Uzasadnienie: Gdy ten admin nie mógł pogodzić się z tym, że po raz kolejny go zabiłem, wyzwał mnie od nobów. Nie lubie składać skarg, ale dlatego, że pierwszy raz widziałem adma na serwie i odrazu wyzwiska.... Moim skromnym zdaniem admin nie powinien sie tak zachowywac ;)

 

 

 

Pozdrawiam EvO :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostosuj się do wzoru w innym przypadku skarga poleci do kosza.

 

 

 

Wzór skargi: Data i godzina:

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


777 zauważ, że wzór już jest.

 

Oczywiście jako świadek potwierdzam całą sytuację.

 

Admin jako admin powinien dawać przykład, zamiast obrażać gracza za to, że go zabił z pomocą apteczek.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

edit 7 / Ale nie było wzoru , a że już jest to bardzo fajnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Noob jest obrazą mimo wszystko. Niejednokrotnie na MH padały bany za to określenie, ponieważ osoba po drugiej stronie poczuła się tym urażona.

 

Ja osobiście tylko potwierdzam, że jestem świadkiem zdarzenia. Resztę kwestii zostawiam Bubie, EvO i osobom uprawnionym.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem  tak, słowo noob jest uznawane za obraźlie, i wedlug mnie niekulturalne,  lecz chodzi tutaj o fakt zachowania admina.

 

Widze gościa pierwsze raz i odrazu taka sytuacje stwarza, i chodzi mi o to żeby pouczono tego admina, gdyż niektorym graczom moze nie podoba sie takie zachowanie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To bardzo niepoważne,  aby admin nazywał graczy od " Nobami" , na naszym serverze nie tolerujemy wyzwisk , a tym bardziej że gracz został urażony przez admina . Znam EvO dosyć długo i wiem , że bez powodu nie pisał by skargi .  Proszę h@ bądź Opiekuna o rozmowę z adminem i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji , jeszcze pasowałoby jakby HubaBuba się wypowiedział .  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słowo noob jest dopuszczalne, gdy stosuje się je w odpowiedni sposób i wtedy kiedy się wie, że można sobie na to pozwolić. Skoro gracz poczuł się urażony przez to słowo, wtedy jego skarga jest jak najbardziej zasadna, same okoliczności tutaj tworzą słuszność skargi. Aczkolwiek obrażać można w wieloraki sposób, czasem niezwykle niemiły.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem słowo noob to tylko i wyłącznie obraza i dany gracz mógł poczuć się urażony. Hubabuba nie powinieneś obrażać graczy jak sam banujesz jak gracz obrazi. Powinieneś dawać dobry przykład graczom a nie obrażać ich. Gdyby ktoś ciebie tak obraził to pewnie dostał by bana na dzień, 3 dni a może i tydzień. Nie chce ci robić tu kazania, bo od tego jest ksiądz w kościele. Ale źle się zachowałeś i wypadałoby przeprosić gracza.. Powinieneś się również tutaj wypowiedzieć. Myślę, że czerwoni się tym zajmą i odpowiednio cie ukarzą. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Określenie noob ma wydźwięk zdecydowanie pejoratywny, w przeciwieństwie do neutralnego newbie lub newb oznaczających osobę początkującą, nowicjusza.

 

 

 

Super że nam to wyjaśniłeś, ale kolejnym razem nie odzywaj się nieproszony. Upomnienie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Evo jeszcze troche i bedziesz pisac skarge jezeli ktos na Ciebie bedzie krzywo patrzyl . No kolego to juz n mozna nic napisac ? 

 

Jezeli czujesz sie tak bardzo obrazony to Przepraszam ale chyba tez powinienes troche miec dystans do tej gry .

 

No troche mnie rozwala ze osoba ktora ma 18 lat i ktos powie do niego bot i juz za przeproszeniem "placze" ?

 

Moim zdanie powinienes przejsc na gre w statki moze tam nikt Cie nie obrazi . 

 

PAsuje przepraszam . 

 

I juz  obrazzaj sie to tylko gra

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A za miesiąc zrobi zamach na Pentagon  i zostanie płatnym zabójcą.

 

Evolution tragizujesz człowieku, gorzej jak z babą. 

 

Dla mnie skargę można zamknąć, i jak zrobi admin coś poważniejszego to wtedy rób temat i zawracaj gitarę.

 

 

 

Decyzja o zamknięciu skarg nie należy do Ciebie. Kolejny bezsensowny post będzie nagradzany punktami

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...