Skocz do zawartości
leeeeebo?

[ZAMKNIĘTY]Kilka moich propozycji w sprawie DM'a.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z ciekawości zajrzałem na DM i wszystko gitara, tzn brak lagów itp ale nie przypominał mi on typowego dm'a z cs'a 1.6 tylko raczej coś pokroju Cod'a.

 

 

 

Co bym zmienił / dodał :

 

 

 

1. Full ammo, tzn amunicja się nigdy nie kończy. Według mnie i nie tylko mnie to podstawa na DM, na takich też wiele razy grywalem do takich się przyzwyczaiłem. I według mnie to podstawa na serwerze typu DM.

 

2. Nie wiem czemu ale nie można zabijać swoich. Moim zdaniem w DM'ach chodzi o to że każdy gra na każdego, jeszcze nigdy nie miałem styczności z tym aby Ct było na TT, na tego typu serwer modzie.

 

3. Po zabiciu powinny się pojawiać opcje typu: 

 

- Czy chcesz nadal swój zestaw broni?

 

- Zmień zestaw broni

 

 

 

Tego mi też zabrakło, a jest przydatne i myślę że graczom by się takie coś spodobało, ogólnie przeważnie na dm'ach tak jest.

 

 

 

Czytałem również tematy wcześniejszych użytkowników w tym dziale, i ich propozycje. Dla mnie osobiście robienia na dm'ie coś w stylu za zabicie z he +20 do hp jest dosyć dziwne, dm'y służą głównie ludziom do rozgrzania się, nabrania jakiegoś opanowania na danej broni, więc wątpie aby było przyjemnie bić kogoś kto posiada 300hp, pomysł niczym z cod modów. Także nie chce aby też takie propozycje padały tutaj, bo to bezsens ( nie obrażając poprzedników w tym dziale)

 

 

 

dziękuje i pozdrawiam czorny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


każdy na każdego bez sensu 

 

co do magazynka już proponowałem że za zabicie gracza full magazynek bo jak sie respi kilku jednoczesnie obok ciebie jestes bez szans 

 

co do hp to chodzilo o max 100 czyli ktos cie nadbije zabijesz kogos i mozesz znowu dobic do full hp czyli 100 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może się wypowiem Serwer to team deathmatch a nie każdy na każdego. Co do ammo może i racja ale tak jest nieco trudniej. Bronie można zmieniać za pomocą komendy w say /gun lub /guns.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konsku jednak wielu się pyta zauważyłem jak zmienić broń. 

 

Dla mnie jako dla nowego gracza na takim serwerze byłoby lepiej gdybym miał pod 1 i 2 opcje "zostaje przy swoim zestawie" i "chce zmienic".

 

A co do pomysłu każdy na każdego, to po prostu moje skojarzenia z dm' na których byłem i uczyłem się strzelac.

 

 

 

jarluki co do full auto to mam na mysli, to że po przeładowaniu dalej mamy w magazynku fulla , ale strzelajac sie naboje koncza, jakby co. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakycznie info o tej komendzie powinno znaleźć się w say`u skoro sam mod został tak rozwiązany. Postaram się do tego doprowadzić. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na tak jw. 1 i 3. 

 

2 to juz jest za duza żeś nie bedzie wiado o co chodzi.

 

z Tym Hp tez sie spotkałem na DM i nie było to glupie, aczkolwiek nie jest konieczne : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł z nieskończoną amunicją jest jak najbardziej trafny . Z tym każdy na każdego to nie przejdzie , jak dla mnie . A co do zestawu broni to właśnie lepiej było by po każdym dedzie pokazywało czy chcesz zmieniać zestaw czy nie , bo wpisywanie za każdym razem guns , jest na oko irytujące. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hah proponuję aby info o przeniesieniu do innego teamu było wyświetlane w HUD nie na say. Nie widać tego :D ( o ile to możliwe) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...