Skocz do zawartości
leeeeebo?

[ZAMKNIĘTY]Komunikatory a serwery.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam takie zapytanie. Czy brak punktu w regulaminie każdego serwera mianowicie o siedzeniu na komunikatorach typu skype/vt/ts3 nie wadzi w zadaniom jakie posiadają admini? Weźmy np sytuacje taką że admin jest święcie przekonany o tym że gracz odpala, ten robi temat o odwołanie od bana, i je dostaje bo jego wytłumaczeniem na swoje przedziwne skanowania itp było "miałem info z ts3" i jak wtedy udowodnimy że tak było lub tak nie było?

 

Jest zakaz posiadania modeli postaci z ESL'a, a ts3 itp jest dozwolone. Może i na sieci taka tradycja jest, że podczas wspolnego grania się siedzi na ts3 MH  i rozmawia, ale bardziej mam na mysli tutaj takich graczy spoza sieci, których np widzimy pierwszy raz, nigdy nie mieli konta u Nas itp.

 

Według mnie administracja powinna sie tym zając, bo na taki haczyk może Nam dużo odpaleńców pod nosem biegać i to dosłownie biegać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiele osób siedzi na ts'ie by wspólnie porozmawiać z innymi użytkownikami. Mało kto daje "info z ts'a", a nawet jeżeli ktoś tymi słowami wadzi, to wprowadzenie zakazu ts'a będzie głupotą ze względu na fakt iż wiele osób nie tyle, że będzie protestować ale w ogóle nie będzie korzystać z ts'a co źle będzie działać na integrację, pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie zdążyłem zauważyć że info z ts3 często pada, bo gracze sami się pytają czy można siedzieć na ts3 jednoczesnie grając na dd2.

 

Według mnie tłumaczenie "a nawet jeżeli ktoś tymi słowami wadzi, to wprowadzenie zakazu ts'a będzie głupotą ze względu na fakt iż wiele osób" jest trochę zbyt płaskie.

 

Tak jak pisałem w temacie, chodzi mi bardziej o graczy spoza sieci, bo wiem że osoby które siedzą z sieci na ts'3 MH nie dają sobie info, tylko zazwyczaj gadają na różne tematy.

 

Natomiast ludzie spoza sieci, dają sobie info na ts'3 i wszystko jest okej ta? Według mnie jest to takie jakby wh, i dość niesprawiedliwie wobec innych. Po drugie przy banie takiego gracza, on moze napisać ze był na ts3 i co wtedy? Skad wiem czy był czy nie? Nie wiemy. Nie chodzi o integrowanie się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak. Spotykałem się z różnymi opiniami na temat grania w cs a zarazem siedzenia na ts i przeważnie były takie opinnie, iż granie w cs +ts3 jest to adekwatne zachowanie do bana permanentnego, gdyż jest to tak jakby ktoś grał na wh. No nie ma co się oszukiwać panowie i Panie ;) Prawdą też jest, że nie każdy gadam o grze fakt to jest świeta prawda i nie ma co mówić, że jest inaczej, ale wiekszość niestety daje sobie info i to jest nie fair.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz rację, lecz ileż jest tych graczy którzy dają sobie info..Jak dla mnie jeżeli gracz potrafi grać poradzi sobie beż żadnych informacji. Tylko trzeba popatrzeć na to z innego punktu widzenia...kto wam zwróci uwagę na zakaz siedzenia na ts'ie podczas gry, jeżeli ktoś tak robił kiedyś to i tak nadal to będzie robił..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mamy możliwości sprawdzić, czy dany gracz siedział na TS-ie podczas gry. Czorny mamy świetną ekipę UBT, która umie odróżnić WH od info z TS-a. Wystarczy dać znać, że ktoś ci się zdecydowanie nie podoba i cała zgraja ludzi się tą sprawą zajmie. A wymówki typu "miałem info z TS" są dla mnie równie wiarygodne co takie w stylu "brat grał, już mu nie dam więcej".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt nie dostał UB tłumacząc, że miał info z TS. Poza tym możliwość korzystania z komunikatorów ma każdy. Kolejna rzecz, nie tylko TS MH jest dostępny. Zawsze można zablokować po śmierci widok z oczu drużyny przeciwnej. To połowiczne rozwiązanie ale zawsze. Powtarzam raz jeszcze, tłumaczenie że ktoś ma info z TS`a nie daje UB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...