Skocz do zawartości
Gość

Redakcja i jej zadania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

 

 

Chciałem dziś poruszyć temat redakcji, która funkcjonuje na naszym serwerze. Mam takie pytanie czemu zajmujecie się jakimiś wywiadami czy innymi błahostkami? Czy na przykład dzisiejsza sytuacja na serwerach i złe ich funkcjonowanie to nie jest sprawa którą warto poruszyć? Myślę że sieć powinna posiadać rzecznika prasowego, który w jasny i rzetelny sposób informował Nas o wyżej wymienionych sytuacjach, ale także to co dobrego pojawia się na serwerach. Mam nadzieje że możemy tutaj jakoś porozmawiać na ten temat i dojść do pewnych wniosków. Myślę że gracz dobrze poinformowany to gracz zadowolony!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł nawet niezły, nigdy bym w sumie nie wpadł na kogoś kto mógłby zostać rzecznikiem prasowym sieci cs'a. Ale taka osoba musi mieć dużo czasu na forum, i czasu wolnego by prześledzić dzień  z życia serwerów/ forum a potem napisać o tym krótki reportaż, gdyby co zgłaszam się na chętnego i innych zachęcam do podjęcia dialogu w tym temacie ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy jest potrzebna taka osoba, bo są już osoby które zajmują się poszczególnymi serwerami i wiedzą co i jak :) a taka osoba, która musiałaby ogarniać wszystkie serwery wątpię, czy wytrzymałaby długo na takim stanowisku :) Dobrze jest jak jest i nic nie trzeba zmieniać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możliwe , że jedna osoba nie wytrzymałaby gdyby miala ogarnąć wszystkie serwery , ale gdyby "dać" np. jedną osobe do poszczególnego serwera ? Ta osoba zajełaby się tylko i wyłącznie serwerem do którego zostałaby przydzielona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rudy, jak nie ma kogoś kto ma coś zrobić to musi być ktoś kto przyjdzie i to zrobi, Nikoś Dyzma. Pamiętaj!

 

A tak na powaznie to zajałbym sie takim czyms, bo czasu mam od cholery huehue.

 

Poza tym to raczej nic trudnego zredagować jakieś niusy z serwerów jak i z sieci.

 

Musialbym, gdybym był to ja, miec dobra wspolpracę z h@, by wiedziec co sie zmienia itp :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ czorny aka JAGODZIANKA Ty to grasz cały dzień w tego cs'a , nie odstepujesz na krok od komputera ( jak mniemam ) :D . Moim zdaniem , dałbyś sobie rade :) ... Nwm. jak inni sądzą :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@bydlak może i masz racje , tylko znajdz owe osoby , które chciałyby pełnić wyżej wymienioną fukncje . Nie każdy ma tyle czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie ... Więc to stanowisko jest dla osób które mają na prawde dużo czasu , ta osoba musi być komunikatywna ( tak jak wyżej napisał @ja sie tak nie bawie) , wiedzieć co się dzieje na serwerze/serwerach , musi być cierpliwa . Oprócz czarnego , będzie trudno znaleść osoby która by się tego podjeła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc to stanowisko nie ma swojej przyszłości. Nie ma osoby która w tym samym czasie, mogłaby być w kilku miejscach jednocześnie by odnotowywać co rusz nachodzące na siebie, lecz zupełnie odległe historie? Wątpię.

 

 

 

Jestem na Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to może zabierz się za robotę, bo według mnie rola reportera nie tylko polega na wywiadach z adminami. Nawet to czasami śmiesznie jak Wam wychodzą te wypociny (niektóre). Tak na przyszłość inaczej sformułowane pytania w kilku wywiadach nie czynią go jakoś zajebiście innego. Sorry ale według mnie redaktor powinien wykazać trochę inicjatywy a nie otwiera PW i pisze do admina, może wywiad? Straszne przeciążenie dla Was.... oj. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dużo czy nie dużo, ważne by osoba, która obejmię to stanowiska była kreatywna, bo wywiadczy czy reportarze (ile masz lat, jak zaczeła się twoja przygoda, na serwerze jest fajnie, etc to jest już troszkę nudne i dla przedszkolaków. Jeżeli już ruszacie z jakaś inicjatywą to tak, aby była ona na wysokiej fali. Uważam, iż do tej funckji trzeba osób ambitnych, szczerych i otwartych dla inncyh oraz wymagających, dlaczego ? Aby sami od siebie dużo wymagali i konstruowali coś fajnego !  Sądze, że jedna osoba, na wszystkie serwery to za mało, nie da się ogarnać wszystkiego naraz.. nie ma co się oszukiwać. Przynajmniej 1 osoba na każdy serwer  jeżeli już coś wystartuje, a co do kandydatur ? Jestem obojętny, gdyż samo z czasem sie okaże czy się nadaje dane osbnik czy nie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyindywidualizowany, w moich wywiadach starałem wykazać się oryginalnością, nie zadając banalnych pytań.

 

Jeżeli chodzi o redaktora, osobiście już zrezygnowałem. Powodów jest kilka. Również potwierdzam twoje niezadowolenie, same wywiady są kiczowe.

 

Próbowałem to jakoś rozbudzić w aktualnościach ale i tak nic z tego nie wychodziło. Dla wielu osób to wszystko jedno więc nie wiem dla kogo ma być to robione? Mało kto to w ogóle czyta, po prostu pisze by zebrać dobre opinie.

 

Pozdro :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Możliwe , że jedna osoba nie wytrzymałaby gdyby miala ogarnąć wszystkie serwery , ale gdyby "dać" np. jedną osobe do poszczególnego serwera ? Ta osoba zajełaby się tylko i wyłącznie serwerem do którego zostałaby przydzielona .

 

 

 

 

Takimi osobami są opiekunowie serwerów i nie widzę potrzeby by dodawać kolejne osoby na takie stanowiska :). One sobie radzą ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znów to samo . @HardeQ masz racje , jedna osoba by sobie nie poradziła jakby miała tyle serwerow na glowie . Ale gdyby przydzielić np: jedną osobę do 2-3 serwerów ? Od razu byłoby lżej :) Gdyby było takie coś , naprawde byłoby ciekawie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przytoczę Wam jeden fakt, kiedy jeszcze byłem adminem COD 200lvl. Mieliśmy wielce temat w którym miała to być rozliczana Nasza aktywność i uwierzcie mi że był tam spory bałagan. Tak rozliczenia Naszego czasu gry poszły w nie pamięć. A wy chcecie żeby osoby zajmujące się serwerami jeszcze to ogarnęły. Nie ma mowy o nich...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...