Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]StaszeQ mówi Pa <3

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety brak czasu na gre zmusza mnie do zrezygnowania z funkcji admina, wiem aquax pozwolil mi nie wyrabiac godzin, i pozwolil na to zebym gral tyle ile moge, ale uwazam ze to jest troche niesprawiedliwe w stosunku do innych, ale to nie jest jedyny powod. Od kiedy salezian zostal opiekunem zaczely sie problemy... Nie da sie z nim dojsc do porozumienia, to znaczy wyjasniamy sprawe niby jest wszystko ok, a po jakims czasie sali jakby o wszystkim zapomina, i dalej drazy tematy, w dodatku przekrecajac niektore rzeczy i koloryzujac... Jeszcze nie potrafi pisac chyba, bo tlumacze mu ze nie mam mikro i kasy na nowe, to on dalej nalega zebym wszedl na ts, pw nie boli! Nie ma obowiazku wyjasniania wszystkiego na ts! Ogarnij regulamin! Aa i jeszcze czytaj u@ bo kolega mi sie skarzy ze wiele razy juz olales jego zgloszenia!!!I Jeszcze jedno! Prosze salezian nie zachowuj sie jak bog jakis, pisanie: pozdro opiekun cod mod, albo zapraszam na rozmowe z opiekunem, nie czyni cie jakas lepsza osoba, wrecz przeciwnie wszyscy zaczynaja ci okazywac brak szacunku! Wiem co sie dzieje na ts, bo czasem wbijam i slysze jak wiara ciebie tyra za plecami:D Tak mysle ze jednak salezian ulatwil mi rezygnacje z funkcji admina, ale dziekuje wam wszystkim za milo spedzony prawie rok gry! Dalej bede wbijal ale bardzo rzadko !!! Pozderki dla rasty, boundera, krzycha, lova,  wilka, trikera, pozdra, bocislawa!

 

 aaa i salezian mam nadzieje ze wkoncu napiszesz mi o co ci chodzi z ta niby zmiana mapy bez konsultacji i wkoncu pokarzesz dowody! Bo nie chce odejsc z niedokonczonymi bzdetami! aaa i jeszcze jedno nie odchodze dlatego ze dostalem ostrzezenie glupie! :D Mam nadzieje ze nikt tak nie pomysli! ;c Tak wiec jeszcze raz dziekuje za gre, za to ze moglem cos pomóc wam ogarnac serwer! Sory za brak pl znakow, ale nigdy ich nie robie nie chce mi sie :pppp Pooooooooozdrooooo! <3 Mam prosbe, zeby to zostalo tutaj w tym dziale! Mysle ze to nie problem?? :))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie to nie problem . Naprawdę powodzenia Ci życzę , równy z Ciebie gość , miło się rozmawiało grało , nie zapomnij o nas , a my (ja) nie zapomnę o Tobie ! Powodzenia ! Wracaj szybko :)

 

 

 

Ps : Dziękuję za pamięć ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem czemu miałby być zmieniany dział tego tematu. Rozumiem, że moje "głupie" ostrzeżenie też się przyczyniło, ale czy nabijanie się z kolegi jest mądre? Z kolegi, którego dotknęła jednak przykrość o ile oczywiście to prawda. Żenujące. Rezygnacja weszła w życie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamietam Stasiu stare czasy jak dogryzalismy sobie nawzajem, po krotkim czasie od razu znalezlismy wspolny jezyk, zawsze bylo sie z czego posmiac, pogadac i wgl. Zawsze cisnelismy kazdych na COD, nasz klan byl niesamowity jeszcze z tamtymi adminami :) Czytajac to zrobilo mi sie dosc przykro, poniewaz mielismy ze soba bardzo dobry kontakt zwierzalismy sie sobie, a teraz odchodzisz ( wiem, ze nie na stale :>) Bede tesknil ;c ale oczywiscie na steam lub nie wiem mozemy popisac badz pogadac.. :) Narazie :) Trzymaj sie, zrob w koncu rzezbe i wroc :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będę szczery. Salezian nie jest i nigdy nie będzie osobą entuzjastyczną [bynajmniej z mojego punktu widzenia]. Mimo wszystko widzę, że choć zbędnie zaprzeczasz to i uwaga Consecuente i słowa Saleziana się tego przyczyniły. 

 

aquax czasami zezwala na jakieś drobniejsze szczegóły ze względu na fakt by utrzymać pion sieci, więc nie wiem w czym był problem?

 

 

 

Abstrahując- powodzenia, cześć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...