Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

[ZAMKNIĘTY]StaszeQ mówi Pa <3

Recommended Posts

Guest Guest

Niestety brak czasu na gre zmusza mnie do zrezygnowania z funkcji admina, wiem aquax pozwolil mi nie wyrabiac godzin, i pozwolil na to zebym gral tyle ile moge, ale uwazam ze to jest troche niesprawiedliwe w stosunku do innych, ale to nie jest jedyny powod. Od kiedy salezian zostal opiekunem zaczely sie problemy... Nie da sie z nim dojsc do porozumienia, to znaczy wyjasniamy sprawe niby jest wszystko ok, a po jakims czasie sali jakby o wszystkim zapomina, i dalej drazy tematy, w dodatku przekrecajac niektore rzeczy i koloryzujac... Jeszcze nie potrafi pisac chyba, bo tlumacze mu ze nie mam mikro i kasy na nowe, to on dalej nalega zebym wszedl na ts, pw nie boli! Nie ma obowiazku wyjasniania wszystkiego na ts! Ogarnij regulamin! Aa i jeszcze czytaj [email protected] bo kolega mi sie skarzy ze wiele razy juz olales jego zgloszenia!!!I Jeszcze jedno! Prosze salezian nie zachowuj sie jak bog jakis, pisanie: pozdro opiekun cod mod, albo zapraszam na rozmowe z opiekunem, nie czyni cie jakas lepsza osoba, wrecz przeciwnie wszyscy zaczynaja ci okazywac brak szacunku! Wiem co sie dzieje na ts, bo czasem wbijam i slysze jak wiara ciebie tyra za plecami:D Tak mysle ze jednak salezian ulatwil mi rezygnacje z funkcji admina, ale dziekuje wam wszystkim za milo spedzony prawie rok gry! Dalej bede wbijal ale bardzo rzadko !!! Pozderki dla rasty, boundera, krzycha, lova,  wilka, trikera, pozdra, bocislawa!

aaa i salezian mam nadzieje ze wkoncu napiszesz mi o co ci chodzi z ta niby zmiana mapy bez konsultacji i wkoncu pokarzesz dowody! Bo nie chce odejsc z niedokonczonymi bzdetami! aaa i jeszcze jedno nie odchodze dlatego ze dostalem ostrzezenie glupie! :D Mam nadzieje ze nikt tak nie pomysli! ;c Tak wiec jeszcze raz dziekuje za gre, za to ze moglem cos pomóc wam ogarnac serwer! Sory za brak pl znakow, ale nigdy ich nie robie nie chce mi sie :pppp Pooooooooozdrooooo! <3 Mam prosbe, zeby to zostalo tutaj w tym dziale! Mysle ze to nie problem?? :))

Nie to nie problem . Naprawdę powodzenia Ci życzę , równy z Ciebie gość , miło się rozmawiało grało , nie zapomnij o nas , a my (ja) nie zapomnę o Tobie ! Powodzenia ! Wracaj szybko :)

Ps : Dziękuję za pamięć ! :)

Guest Guest

Nie rozumiem czemu miałby być zmieniany dział tego tematu. Rozumiem, że moje "głupie" ostrzeżenie też się przyczyniło, ale czy nabijanie się z kolegi jest mądre? Z kolegi, którego dotknęła jednak przykrość o ile oczywiście to prawda. Żenujące. Rezygnacja weszła w życie.

Guest Guest

Żegnaj szkoda ale moze kiedys powrocisz czekamy :)

Guest Guest

trzymaj sie i powodzenia :)

Guest Guest

Dawaj gramy :D sie tam innymi przejmujesz xD

Pamietam Stasiu stare czasy jak dogryzalismy sobie nawzajem, po krotkim czasie od razu znalezlismy wspolny jezyk, zawsze bylo sie z czego posmiac, pogadac i wgl. Zawsze cisnelismy kazdych na COD, nasz klan byl niesamowity jeszcze z tamtymi adminami :) Czytajac to zrobilo mi sie dosc przykro, poniewaz mielismy ze soba bardzo dobry kontakt zwierzalismy sie sobie, a teraz odchodzisz ( wiem, ze nie na stale :>) Bede tesknil ;c ale oczywiscie na steam lub nie wiem mozemy popisac badz pogadac.. :) Narazie :) Trzymaj sie, zrob w koncu rzezbe i wroc :)

Guest Guest

Nie zdążyłem cie poznać :) 

szkoda ale cóż :)

żegnaj i wbijaj tylko jak dasz rade :) GL !

Guest Guest

Narka.Szkoda,że odchodisz ;<.,Życze powodzenia:D

Guest Guest

szkoda, ale wpadaj czasami!!

Będę szczery. Salezian nie jest i nigdy nie będzie osobą entuzjastyczną [bynajmniej z mojego punktu widzenia]. Mimo wszystko widzę, że choć zbędnie zaprzeczasz to i uwaga Consecuente i słowa Saleziana się tego przyczyniły. 

aquax czasami zezwala na jakieś drobniejsze szczegóły ze względu na fakt by utrzymać pion sieci, więc nie wiem w czym był problem?

Abstrahując- powodzenia, cześć.

Guest Guest

Stachu jedź teraz na MASE! :D Dziffo nie pozdrowiłeś...

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...