Skocz do zawartości
HardeQ

[ZAMKNIĘTY]Spontaniczny wywiad z Lovonanym :>

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania lekko nieprzemyślane. Pierw powinno się zadawać pytania związane z osobą (żebyśmy mogli daną osobę bliżej poznać) a później dopiero o sieci.

 

Ogólnie nie było źle, miło się czytało

 

Like! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ewka, ominąłem to. Jest jeden prosty powód, mianowicie jest to zapychacz. Takie pytania nigdy nie wychodzą ciekawie, a kto tu chwilkę gra wie kim jest Lovo ; )

 

 

 

Dodatkowo, pytania są przemyślane. Każde z nich ma pewny sens.

 

Mimo wszystko dziękuję za opinię, pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie się czyta, cieszę się, że umieściłeś w wywiadzie pytania, które sama zaproponowałam tj. o przyszłość, o ważne osoby i cele w życiu jednak są one rozsypane powinieneś je sobie najpierw przygotować a potem robić wywiad bo wygląda to czasem tak, jakbyś na poczekaniu wymyślał pytania. Najpierw pytasz o życie prywatne potem o cs później znów wracasz do życia prywatnego a na koniec to już w ogóle pytanie nie wiadomo skąd o anime :D a co do odpowiedzi Damiana miałabym kilka zastrzeżeń, ale nieważne. Rozwijaj się dalej w sporcie życzę powodzenia, a studia jak najbardziej przydają się w życiu dlatego pomyśl nad tym poważnie ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zielonaa, nie korzystałem z tematu założonego przez ReloPa czy czegokolwiek innego.

 

Pytania były moje, autorskie.

 

 

 

 

 

Tak po za tym gdzieś już tłumaczyłem, że pytania są rozsypane specjalnie. Typowy nieporządek wzbudza ciekawość.

 

 

 

Mimo wszystko, zrezygnowałem z rangi redaktora, więc porady w tej sprawie są mi zbędne :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo to ludzie wypowiadają się w tym temacie nadal dlatego i ja dodałam swoje 5 groszy :P a nie wiedziałam, że zrezygnowałeś ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...