Skocz do zawartości
HardeQ

[ZAMKNIĘTY]Spontaniczny wywiad z Lovonanym :>

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy zna naszego spamera/moderatora Lovonanego! Tak więc Damian [bo tak nazywa się Lovo] udzielił mi spontanicznego wywiadu. Jak wyszedł? Zapraszam do czytania.

 

 

 

Ja- Pomarańczowy

 

Lovo[bA]nany- jasno niebieski

 

 

 

Cześć, nazywam się Krystian. Jestem redaktorem Multi-Head i chciałbym abyś udzielił mi odpowiedzi na kilka nie za długich pytań? Będę ci bardzo wdzięczny.

 

 

Witam. No jasne, z przyjemnością.

 

 

 

Więc tak, Lovonany co jest dla Ciebie najważniejsze jako moderatora?

 

 

Myślę, że najważniejsze jest aby panował porządek. Staram się wykonywać swoje obowiązki tak jak potrafię najlepiej. Również ważne dla mnie jest zdanie użytkowników na temat mojej pracy.

 

 

No tak, teraz pytanie które ma swój wyznaczony cel. Gdybyś mógł to co byś zmienił w Multi-Head?

 

 

Nie mnie to oceniać, ale myślę, że można było by pomyśleć nad serverem typu 4fun albo TP. Na pewno jeszcze jakieś propozycje by się znalazły jednak na tą chwilę wolałbym ich zdradzać.

 

 

Rozumiem, czy jest osoba na MH która ci poważnie podpadła?

 

 

Tak była taka osoba, ale zachowam anonimowość. Podpowiem tylko, że już tej osoby z nami nie ma. A po za tym staram się z każdym utrzymywać dobre kontakty.

 

 

Masz taką możliwość. Czy ranga moderator Ci starcza, czy może celujesz wyżej?

 

 

Moderator to poważna funkcja, ale oczywiście jak będzie możliwość, czas i chęci to chciałbym jeszcze osiągnąć coś więcej. Czas pokaże.

 

 

Czas pokaże, trafna uwaga. Teraz trochę inna tematyka pytań. Słyszałem, że jesteś ambitnym człowieczkiem. Kim chciałbyś zostać w przyszłości?

 

 

Bardzo interesuję się piłką nożna, po części wiążę z tym swoją przyszłość. Aczkolwiek jeżeli ten plan się nie powiedzie trzeba iść dalej, szukać czegoś nowego. Interesuję się wieloma rzeczami o różnej tematyce. Aktualnie chodzę do Liceum, a co będzie dalej to się okaże. Dziękuję za miłe i ciepłe słowa.

 

Mam wiele planów i ambicji :D

 

 

Ah, nie ma za co. Ogólnie czy jest w Twoim życiu osoba, która jest dla Ciebie najważniejsza?

 

 

Na pewno jak dla każdego rodzina. A resztę zachowam dla Siebie, nie chciałbym zawstydzić Pana Redaktora. :D

 

 

O jejku, aż się zarumieniłem heh :D. Lovonany, a raczej Damianie jeżeli Twój plan z piłką nożną wypali, to gdzie chciałbyś grać?

 

 

Chciałbym grać tam gdzie będzie dobra atmosfera, aby dobrze się pracowało i z roku na roku stawać się lepszym i mocniejszym psychicznie i fizycznie człowiekiem i piłkarzem.

 

 

A tak pozostając w temacie, jaki jest Twój ulubiony klub? A może i masz ulubionego piłkarza ;p?

 

 

Wiesz co nie mam ulubionego klubu ani ulubieńca w formie piłkarza. To znaczy znalazł by się, po prostu chodzi mi o to, że od każdego można nauczyć się czegoś innego. :D

 

 

Drogi Damianie, czy masz jakieś talenty? Rysowanie, śpiewanie, mordowanie?

 

 

Rysowanie to stanowczo nie, a co do śpiewu to coś tam można by było pokombinować. Mordowanie oczywiście w Counter-Striku. ;D

 

 

Nie, nie mówiłem o Counter-Striku ;p. Wracając do sieci, przed chwilą został wybrany ostatni nowy moderator? Co o tym myślisz? Czy N-ty dzień i sula się spiszą?

 

 

Co do Nt-nego myślę, że na pewno sobie poradzi, powody dlaczego tak sądzę ukazałem w jego podaniu. A co do suli nie wiele mogę powiedzieć, ponieważ nie znam go zbyt dobrze. Oczywiście obojgu życzę wszystkiego dobrego. :)

 

 

Właściwie to masz rację. Czy masz w planach na przyszłości iść na studia? Jeżeli tak to na jakie?

 

 

Tak mam takie plany. Wiesz co jestem dopiero w 1 klasie, jeszcze zbytnio się nad tym nie zastanawiałem. Aczkolwiek najlepiej w kierunku WF bądź dziennikarstwa.

 

 

Lovonany dziennikarz. Ciekawie to brzmi. Wracając do Multi-Head, czy jest coś czego nie pochwalasz w działaniu sieci?

 

 

Wracając do wcześniejszej wypowiedzi to dodam, że to tylko moje przemyślenia. Mam jeszcze trochę czasu na decyzję. :D

 

Nie pochwalam tego, że np. gracz gra od tygodnia, bądź dwóch, ma bardzo dużo godzin na serverze jednak wcale go nie znamy, składa podanie dostaje admina, a potem ślad po nim zanika. Już było tak niejednokrotnie. Myślę, że znajdą się takie osoby co się pod tym podpiszą. Oczywiście nie chciałbym bym obwiniać za to Administratorów, bo to nie o to chodzi tylko graczy którzy starają się o coś, a potem po chwili znikają bądź rezygnują z nieznanych powodów.

 

 

To już ostatnie pytanie. Czy oglądałeś kiedyś anime? Jeżeli tak to jakie masz na ten temat zdanie?

 

 

Nie nie miałem przyjemności, ale na pewno w niedalekiej przyszłości obejrzę.

 

 

Chciałbym Ci podziękować za ciekawy wywiad. Niestety nie mogę kontynuować naszej miłej rozmowy. Życzę miłego dnia, pozdrawiam Krystian.

 

 

Również dziękuję. Na koniec chciałbym pozdrowić wszystkich z naszej wspaniałej sieci MH. Miłego dnia, na razie.

 

 

 

Więc tak wypadł kolejny wywiad, którego współtwórcą został Lovonany. Dziękuje za przeczytanie, Sky's The Limit.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...