Skocz do zawartości
HardeQ

[ZAMKNIĘTY]A może tak powrót na stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Krystian

2. Kontakt: gg 9396355 steam hardeq3232 telefon dla zaufanych.

3. Lokalizacja: Pomorski, 38km od Gdańska

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Dla Cs-a nie za dużo w przeciwieństwie do forum które przeglądam praktycznie co chwilę.

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Czasami graniczy on nawet z 12 godzinami. Nie mam ograniczeń co do tego.

6. Posty (min. 50 sensownych): +1090 wystarczy?

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym zająć się tym co wcześniej, czyli poprawnym działaniem forum i wszystkiego co z nim związane.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całe forum.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Nie mam z tym problemów.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest ale zawsze można ją zredukować do wyższego poziomu.

11. Coś o sobie: Myślę, że każdy mnie zna i wie, że wcześniej zajmowałem się tą funkcją i jako moderator myślę nienagannie. Cóż mam na imię Krystian i jestem większości dobrze znany. Interesuję się głównie piłką nożną.

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Zajmowałem nawet na tej sieci, a skrypt IPB jest mi znany.

13. Obowiązkowe mikro: Jest, znalezione, podłączone i gotowe do pracy.

 

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie, że w podaniu ale nie widzę innego miejsca na to.

 

 

 

Poruszę kwestię Neutral.

 

Może lepiej uznajmy to za opinię negatywną ponieważ osoba neutralna nie ma zdania czyli jest to zwykły spam. A za negatywną opinię przecież się nie obrażę. Sam tak robiłem ale dopiero nie dawno zdałem sobie z tego sprawę. Muszę nakłonić H@ by dodali to do regulaminu

 

 

 

Kwestia druga, gdzie którekolwiek z was widzi jakiś temat w którym odszedłem? Teoretycznie chciałem jednak zmieniłem decyzję przy której po prostu nie wychylałem się za bardzo. Mordki, przecież ja nigdzie nie odchodziłem po prostu się rzadziej udzielałem ponieważ "Gdy ktoś nie ma co powiedzieć to się nie odzywa" i skorzystałem z tego prawa. Pisząc w temacie z reklamami HQ powraca chodziło mi o powrót z aktywniejszą działalnością.

 

 

 

Nie mam urazy ani teraz ani jak wynik będzie negatywny. W końcu mam sporo czasu na powrót na stanowisko :D Pozdrawiam was Mordeczki, HQ :D

 

 

 

@Edit: Nataliaa mimo wszystko Neutral już lepiej uznać na Nie ;d Nie robi to różnicy, a wygląda dużo lepiej [tzn. że opinia konsekwentnie wyrażona itd.]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wybaczcie, że w podaniu ale nie widzę innego miejsca na to.

 

 

 

Poruszę kwestię Neutral.

 

Może lepiej uznajmy to za opinię negatywną ponieważ osoba neutralna nie ma zdania czyli jest to zwykły spam. A za negatywną opinię przecież się nie obrażę. Sam tak robiłem ale dopiero nie dawno zdałem sobie z tego sprawę. Muszę nakłonić H@ by dodali to do regulaminu

 

 

 

Kwestia druga, gdzie którekolwiek z was widzi jakiś temat w którym odszedłem? Teoretycznie chciałem jednak zmieniłem decyzję przy której po prostu nie wychylałem się za bardzo. Mordki, przecież ja nigdzie nie odchodziłem po prostu się rzadziej udzielałem ponieważ "Gdy ktoś nie ma co powiedzieć to się nie odzywa" i skorzystałem z tego prawa. Pisząc w temacie z reklamami HQ powraca chodziło mi o powrót z aktywniejszą działalnością.

 

 

 

Nie mam urazy ani teraz ani jak wynik będzie negatywny. W końcu mam sporo czasu na powrót na stanowisko :D Pozdrawiam was Mordeczki, HQ :D

 

 

 

 

Rozumiem Cię. Ale no zobacz dopiero co złożyłeś podanie na Moderatora nie wszystko na raz. Przecież i tak go dostaniesz później.

 

A ja wymieniłam powody ( plusy i minusy) co do Neutral , więc jakieś zdanie mam. 

 

Jednak , że i tak Ci się uda zająć to stanowisko. 

 

Więcej już nie spamuje. Powodzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sky's 

 

 

 

Ponowie swoją wcześniejszą, wypowiedź.  

 

 

 

  Zrezygnowałeś ze wszystkich powierzonych Ci rang [ Moderator i S@ ], znikłeś na 2 Miesiące +/- . W ciągu tych 2 Miesięcy odwiedziłeś nas kilka razy. 

 

  Tydzień temu wróciłeś, złożyłeś podanie na Redaktora, zostałeś przyjęty, kilka dni później złożyłeś Podanie na Moderatora. 

 

 Odpowiedz sobie na to pytanie - Czyż to nie jest za wcześnie ? 

 

 

 

//Podanie odrzucam - Za wcześnie, spróbuj następnym razem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód: Podanie odrzucone.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...