Skocz do zawartości
HardeQ

[ZAMKNIĘTY]Wywiad z Pozdro 600. Wersja HQ.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nasz kochany Pozdro postanowił udzielić wywiadu po raz drugi. Tym razem wywiad przeprowadzałem ja. Jak wyszło, sami się przekonajcie.

PS. W żadnym wypadku to nie miał być długi wywiad. Jest to drugi wywiad[tym razem z innym "dziennikarzem"] który ma na celu sprostowania kilku tematów. Miłego czytania :)

 

Ja - Pomarańczowy

 

Pozdro 600 - jasny niebieski

 

 

 

 

Witaj, jestem praktykującym moderatorem. Nazywam się Krystian i chciałbym Cię prosić byś udzielił mi odpowiedzi na kilka pytań. Byłbyś skłonny zrobić to dla mnie i dla naszych czytelników?

 

 

Oczywiście Krystianie.

 

 

Wspaniale. Na początku chciałbym zapytać o to, co byś zmienił w Multi-Head gdybyś to Ty tu rządził?

 

 

Co bym zmienił hmm.Możliwe że edytował serwer 500k oraz 800 na bardziej rozwinięte. Tak w ogóle to nic więcej.

 

 

Ahh no tak. Jaki jest twój staż na MH. Czy żałujesz jakiejś decyzji związanej z naszą Siecią?

 

 

Mój staż jest to +/- 10 miesięcy. Żałuję 1 decyzji powiązana jest on z moim starym adminem coda. Jestem pewien, że nic takiego więcej nie zrobię.

 

 

Pozdro, jesteś znany nam graczom MH myślę bardzo dobrze. Jesteś lubiany przez zdecydowaną większość sieci. Czemu zawdzięczasz taką popularność?

 

 

A powiem ci Krystianie że nie wiem możliwe są 2 opcje.Mój humor lub śmiech bo nie raz słyszę, że mam taki śmiech że ludzie sami się śmieją z niego, nawet w szkole.

 

 

Teraz trochę z innej beczki. Czy twój nick wynika z tego, że oglądasz BonusaBGC?

 

 

Nie.Mój nick to w ogóle jest inna historia.Mój stary nick to Koxsik z metina i tym podobnych gier.A pozdro600 wynikł z tego jak chciałem grać kiedyś na innej serwerowni na codzie 500lvl, a ziomuś o nicku pozdro 600 był w topce i grałem pod jego nickiem, czyli się podszywałem i z podobał mi się nick, zostałem przy nim.

 

 

Ahh, Ty złodzieju nicków :). Teraz pytanie które bardzo mnie interesuje. Czy wierzysz w sukces Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej?

 

 

Za 4 lata na pewno wygrają -Robert Lewandowski. Robert kolejny raz tak powiedział. Ja jedynie z Polskiej piłki oglądam Lech Poznań czasami.

 

 

Sam osobiście bardziej interesuje się zagraniczną piłką. Polska mistrzem Polski. Ale powróćmy do tematu Multi-Head. Czy masz jakichś swoich ulubieńców spośród naszej ekipy?

 

 

A posiadam Tri!ker mój sąsiad. Ware3ka(Bateryjka) kumpel. Sky's The Limit taki kolega też nie wiem czy znasz. RastaMan moja żonka. Varg, Frig, Gruby i reszta ekipy z Jaila.

 

 

Sky's The Limit? To ten pajac? Niestety znam :D. Czy chciałbyś pozdrowić kogoś z naszej gromady?

 

 

Tak. Pozdrawiam całą naszą sieć. Pozdro.

 

 

600. Na tym etapie chciałbym zakończyć nasz krótki wywiadzik. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. HQ

 

 

 

 

Tak wyglądał nasza krótka konwersacja. Mam nadzieję, że choć trochę was zaciekawiliśmy naszymi paplaninami :] Pozdrawiam HQ.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...