Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina: LOVO`ley D., StaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: Obecna pora.

 

Nick admina/gracza, który zawinił: LOVO`ley D., StaszeQ

Dowody: Załącznik.

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: StaszeQ

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

[AMXBans] Reason: 'miny ogarnij'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:5874188'

[AMXBans] Your IP: '178.37.245.71'

[AMXBans] =======================================

 

Świadkowie: ...

 

Uzasadnienie: Wyżej wymienieni admini dają bany według ich uznania a nie według regulaminu. Skoro na serwerze obowiązuje jakiś regulamin, to niech się go trzymają a nie stanowią swoje prawo. Dostałem dzisiaj 3 bany za niedozwolone miny. Po pierwszym banie sprawdziłem regulamin serwera.  Gram w cs'a 7 lat. Byłem adminem na dziesiątkach serwerach. Tutaj po 2h grania dostałem 3 niesłuszne bany. Proszę administrację o DOKŁADNE zapoznanie się z regulaminem serwera. Rozumiem, że zaraz zostanę zdeptany ale proszę o mniej "adminowania pod siebie", więcej "dla serwera". 

 

Pozdrawiam. 

 

 

 

8. Miny - nie stawiamy w miejscach takich jak: przy hostach, przy drzwiach blokując ich otwieranie, w szybach wentylacyjnych, pod i nad drabinami oraz na schodach. 

 

 

 

Przy hostach nie znaczy w pomieszczeniu gdzie znajdują się hosty. cs_assault_mega - ban od StaszeQ

 

Na schodach nie znaczy nad schodami.  de_kabul  - ban od  LOVO`ley D.

 

 

 

Załączam 2 ss'y (nie moje, dorysowałem tylko miny w miejscach gdzie były one postawione. Zamiast cs_assault_mega jest cs_assault)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O ile dobrze pamiętam , to było dokładnie przy schodach . Gracze skarżyli się na u@, że stawiasz tam miny, wiec ban jak najbardziej słuszny .  Poczekałbym na demko , ale niestety HLTV nie ma , a taki SS to dla mnie żaden dowód. :/ Również mogę takiego samego dać i namalować , gdzie miny były moim zdaniem. ;)

 

 

 

Ps : Proszę o wypowiedź Snipera, był na serverze i to on mi zgłaszał . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lovo ma racje bo ja się skarżyłem na te miny :*. Miny nie były tam gdzie ty je rysowałeś tylko zaraz jak wyszedłeś na ostatni stopień więc nie ogarniam cię człowieku ban słuszny ;)

 

Nie wypowiadaj się w UB Team. Upomnienie /BounDer

 

 

 

Bounder, użytkownik został poproszony o wypowiedź w tym temacie. Proszę o ściągnięcie ostrzeżenia. / Consecuente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez hltv, rzeczywiście taka dyskusja nie ma sensu. Chodzi mi bardziej o to by admin zobaczył sam gdzie kto co kładzie a nie prosto z mostu słucha graczy. Bez sensu... rozdajcie wszystkim @ i wyjdzie na to samo.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Close plis. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorka, że w zamkniętym .

 

Tak słucham się graczy , ale też przed banem dokładnie sprawdzam . A przedstawienie Screena , którego zrobiłeś i namalowałeś to żaden dowód , też mogę takiego zrobić i namalować miejsca gdzie miny były moim zdaniem . A Co do regulaminu , to znam go . :) Dobranoc .

 

 

 

/close.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...