Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

Co to ma w ogóle być

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] Banned by Admin: KaKaroTTo

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

[AMXBans] Reason: 'zbugowales sie'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:58887947'

[AMXBans] Your IP: '195.205.238.52'

 

 

Ja się kur...... pytam czy to ja buguje klasę czy to ja sam sobie dopisuje lvl ? Czy to aby moja wina że serwer się jebie ? To są kpiny jak ktoś kupuje premke i gra c nią nie może bo się lvl buguje..... A dni uciekają jeśli ja nie mogę nią grać nie z mojej winy bo dostaje jakieś dziwne bany że buguje to ja chce zwrot mojej kasy tyle na ten temat dobranoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


upieprzyło się adminom że będą dawać za to bany gdzie jest taki punkt w regulaminie że dostaje za to bana !!! Ja zbugowałem ten lvl StaszkQ pokaż mi że ja zbugowałem klase co było zbugowane klasa czy lvl weź ty się człowieku ogarnij. To że lvl się buguje tak jak napisał Procentowy jest wyłącznie wina serwera wiec to 100% bana słusznego wiesz co możesz sobie z tym zrobić, To że goście nie znają regulaminu i wam pozwalają na takie czyny i że wymuszacie na kimś zmianę klasy czyni was zajebistymi Adminami :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban nie sluszny wkonco gracz sam sobbie niedoda lvl.

 

Wina serwa Procentowy dobrze napisał. :)

 

 

 

 

 

// +1 Pkt ostrzeżeń - Wypowiadanie się w Dziale UnBan Team.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

[AMXBans] Banned by Admin: KaKaroTTo

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

[AMXBans] Reason: 'bug'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:58887947'

[AMXBans] Your IP: '195.205.238.52'

 

 

Kolejny ban..... Rasta nie zero reakcji napisałem ci prosto z mostu  że ja nie po to kupuje premke żeby nią nie grać i powiedziałem ci że nie zmienię klasy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin nie ma premki za darmo ,a Ty opanuj emocje . To również nie jest nasza wina ,że server , klasy itp się bugują . Wyluzuj trochę , ban słuszny bo jeżeli się prosi i to bez skutku to trzeba zareagować . Jeżeli przez chwilę nie pograsz premką to nic się takiego nie stanie . Prawda ? Admini(Chodzi mi o h@) ;) starają się znaleźć powody bugów i je naprawić ,ale potrzeba opanowania i cierpliwości . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zwykły admin nie może naprawić serweru bo nie ma aż do tego takiego dostępu wiec go nie broń bo nic w tej sprawie nie zrobili i nie naprawili błędu to może tylko h@ zrobić. Po drugie on mnie nie poprosił tylko było "albo zmieniasz klase albo ban...." tak to sobie 5 letnie dziecko może straszyć... Jeśli są problemy ze serwerem niech go  zamykają na dzień dwa tydzień i niech popatrzą co jest grane... A nie daje bana bez winy gracza jeszcze jak bym sam jakoś bugował to bym nic nie mówił gram jedna klasa to jedną nikt nie może mi wejśc i rozkazać o zmianę klasy.... KPINA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gosciu zacznij tupac nogami i krzyczec jeszcze :) na tej 1 klasie zbugowal Ci sie lvl placzesz teraz ze grac nia nie mozesz - poczekaj 1dzien h@ caly czas dzialaja preznie i juz niedlugo wszysztko wroci do normy. przedluzony zapewne zostani Ci czas grania ta premka o wartosc tej przerwy. jak bys normalnie napisal do mnie pw to wytlumaczylbym Ci jak sprawa wyglada ale Ty wolisz spiac sie jak dziecko . - co do twojego tematu i wypowiedzi - za caloksztalt ktos powinien dac ci ostrzezenie albo jakies % bo nie jestes u siebie na dzielnicy zebys mogl pisac co Ci sie podoba zwlaszcza w taku sposob. A tak ogolnue brak wzoru. Od razu do zamkniecia temat powinien byc.

 

 

Procentowy dalem bana za gre zbugowana klasa tj lvlem. Regulamin jasno okresla zakaz takowej gry. Wiec prosze nie pisz ze dalem bana nie slusznie. Ban nie jest za zbugowanie lecz za gre zbugowana klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widziałem to połowa osób na serwerze buguje klasy, pewnie nie robią tego specjalnie :)

 

 

 

 

 

 

 

+ 1 Pkt ostrzeżeń - Masz zakaz wypowiadania się w UnBan Team, jako zwykły użytkownik. || Procentowy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boze sniper opanuj placz! Byles upominany o zmiane klase! Bylo ciagle sniper zmien klase! A ty nic nie pisales tylko grales! Wiec BLAGAM przestan plakac. Dostajesz kolejne banyi  niczego to cie nie uczy? Jak jeszcze raz wbijesz na serwer i bedziesz mial zbugowany lvl i bedziesz na tym gral to przysiegam ci bana na dzien, Bo w reg jest podane najpierw 5 potem 30 min. Ile mozna cie upominac? Dostaniesz bana na dzien moze sie ogarniesz! To jest pierwsze upomnienie zebys na tymn ie gral, na serwie jeszcze raz cie upomne jak cie zobacze z tym lvl, a jak nie zmienisz klasy to cie zbanuje!!@ :* pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...