Skocz do zawartości
Gość

Fajnie było, ale dzięki JupiKowi się skończyło.

Rekomendowane odpowiedzi

Neymar ;) Szkoda że odchodzisz ;/ Ale przemyśl to ! Bo to wszystko robisz pod wpływem emocji ! Na serwerze na pewno będziesz :) Miło było :P

 

 

 

 

 

P.S: Jak coś to na mixy zapraszaj ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moderatora straciłeś wedle życzenia dla tego że nie dostałeś się na modka TS to zaczełeś wyklinać mi na Steam to napisałem ci ze uważaj bo moda stracisz napisałeś zebym ci zabrał to masz czego chciałeś. NARA!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tym co zrobiles udowadniasz swoja nizszosc i wlasna glupote na tej serwerowni mozna starac sie o powrot do rangi nawet po utracie jej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoje zachowanie jest zenujace..

 

 

 

 

 

nara ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem o co tam wam poszło... Ale siemka neymar  na początku za tobą nie przepadałem, ale po jakimś czasie zacząłem cie lepiej poznawać i okazałeś się spoko typem ;p Do zobaczenia :) iHALA MADRID

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SLODZIAK Jakie Pokora w tym przypadku ma znaczenie? Jupik również klniesz[mimo wieku], a jednak nikt cię za to nie karze.

 

Jestem wręcz doskonałym przykładem, że ranga ci immunitetu nie daje. Chyba, że byłem wyjątkiem.

 

Co do Neymara[Neyemara] bardzo się starał o to co zyskał jak i już stracił. Eliminacja tego co dla nas niewygodne jest już w naszej naturze.

 

Bywaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...